Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Menni vagy maradni? Hogyan döntenétek? fórum

Menni vagy maradni? Hogyan döntenétek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
10. e3bf3a7dde (válaszként erre: 7. - F2ff7589d1)
2017. márc. 26. 16:20
Lányom meg a párja két éve élnek kint. Legyél türelmes, adj időt magadnak. !! Lányom párja be is depizett egy kicsita honvágy miatt. Túl jutott ezen , és esze ágában sincs hazajönni.
2017. márc. 26. 15:17
ha szeretném a fiút és tetszik az állás is amit találtam én úgy döntenék, hogy adok magamnak időt, hátha megbarátkozom a kinti léttel
8. a03dd05915 (válaszként erre: 7. - F2ff7589d1)
2017. márc. 26. 15:11

Június már csak röpke 2 hónap!:)


A 2-3 év, a fészekrakáshoz elégnek tűnik. Viszont, ha addig is együtt maradtok, akkor neked nehéz lesz feladni.


Ne gondolkozz most még ezen! Olyan kevés ideje tart még ez a szerelem. Most örülj a jelennek, a 2-3 havonkénti hazautazásnak, és ha lehet, akkor még ne közösben gondolkodj, külön kasszában takarékoskodj! Bármennyire is rózsaszín az a szemüveg, légy észnél!

7. f2ff7589d1 (válaszként erre: 5. - A03dd05915)
2017. márc. 26. 15:03

O ugy tervezi hogy legkozelebb cska juniusban megyunk haza par napra.

Nekem ez mar most tavolinak tunik :(


O meg kint szeretne emaradni MINIMUM. 2 vagy 3 evet :(

Es akkor sem biztos hogy hazakoltozne...hanem lehet inkabb orszagot valtani :(

6. f2ff7589d1 (válaszként erre: 4. - Bolysza1955)
2017. márc. 26. 15:01

Ebben igazad van.

De ha a csaladodat 5vagy 5havonta latod emellett az eleg kemeny.


Plusz ha kint maradok es elkezdem holnap a munkat akkor hetente max 2napot ha egyutt leszunk,hiaba elunk egyutt.


Mert en elmegyek reggel 8.30ra dolgozni. Mikor felkelek O meg alszik.

Mire hazaerek d.u. O mar reg a munkahelyen lesz.

Mire hazajon ejjel addigra en mar alszom...es ez igy fog menni.

Amikor meg hetente itthon lesz 1vagy 2napit, abbol az egyik napot at fogja aludni mert napi 16orakat dolgozik.


Szoval egyszeruen nem fogunk tudni egyutt lenni.

Nem lesznek kozos programjaink..sem kozos elmenyeink. Mert nem lesz ra idonk a sok munka mellett.


Plusz kiszamoltam hogyha dolgozom akkor a keresett penzem fele elmegy az alberletre es a kozlekedesre. Alug tudok tobbet felretenni mint otthon, Magyarorszagon

2017. márc. 26. 14:59

Szerintem határozzatok meg egy időpontot, amikor felhagytok a kinti munkavállalással, és haza költöztök. Így tudni fogod, hogy ez nem örökre szól, hogy egyszer majd végleg hazatérsz.

Könnyebb lesz elviselni a kinti kellemetlenségeket is, ha tudod, hogy csak időleges.

Persze, nem tudom, hogy a barátod is így gondolja-e, és nem véglegesen akar kint maradni. Ezt beszéljétek meg!

2017. márc. 26. 14:57
Én úgy gondolom,hogy ha szerelmes az ember mindegy hol van nem a hely számít hanem az,hogy aki fontos nekem mellettem van.
2017. márc. 26. 14:40

Azt elfelejtettem, hogy Neki (vagyis a fiûnak aki ugye a szerelmem) nagyon sokat köszönhetek. Mert igaz csak 1hete vagyok kint Vele, de Ö intéz nekem mindent...kisérget..vigyàz ràm.

És ugye pluszban hozzàjön hogy belezûgtam és veszett jô Vele... És ha elhagyom és visszaköltözöm Magyarorszàgra,akkor Vele szemben még a lelkiismeret is fog furdalni... Hisz oly sokat tett értem s oly sokat segitett nekem idekint. :(

De ugyérzem ez kevés a maradàsomhoz.

Szeretem Öt...de itt ebben az orszàgban, ebben a lakàsban..ezzel a néppel körülöttem boldog lenni, sajnos nem tudok :(



Oersze Ö kérdezi hogy Vele van.e a baj.

Isten làssa lelkem Vele semmi probléma. söt imàdnivalô pasi.

Csak itt a hely..és az orszàg...azzal van a baj :(

2. f2ff7589d1 (válaszként erre: 1. - F2ff7589d1)
2017. márc. 26. 14:36
Elnézést a sok eliràsért. Telefonrôl ment az egész. És igyekeztem sietni a pötyögéssel
2017. márc. 26. 14:33

Sziasztok.

Igen.van màr néhàny kiirt forumom. De kérlek Benneteket, most tekintsetek el azoktôl.

És prôbàljatok meg tanàcsot adni nekem.

Vagy vélemènyezni az egész helyzetemet.



Fiatak vagyok, s belevàgtam az isneretlenbe (külföldön)egy volt fiû osztàlytàrsammal.

4Hônapja kezdtünk el komolyabbam ismerkedni.

Kirepültem Hozzà külföldre (a vàrost direkt nem nevezem meg) jolneltelt az par nap. Ö is volt otthon Magyarorszàgon.

Ugy döntöttünk: akarjuk egymàst de ez tàvkapcsolatban nem fog menni, igy 1hete kiköltöztem Hozzà.


Rögtön az elején leszogezném, hogy a kapcsolatunkbszerintem jô lenne és egymàshoz is is illünk. Müködik a lelki kötödés és a kémia is.

DE még csak 1hét telt el itt holnap lenne az elsö minkanapom, mert àllàst is talàltam.

De nem érzem itt jôl magam.

Màr most tombol bennem a honvàgy, napobta sirok. Hiànyzik az otthonom,Magyarorszàgon. És màr most vàgyom haza :(.

Nem érzem hogy ide valô lennék s azt sem érzem hogy én ezt meg fogom szokni.

Kifejezetten taszit az itteni nép, a szokàsok.. S kizàrt hogy otthonomnak mondhassam ezt az orszàgot s megszokhatônak tekintsem az ittlétet.


Màs dolog.amikor 1hétre kijöttem utazgatni és kiràndulni s màs itt élni.


Szivem szerint hazamennék.

De és sajnos itt jön a DE:

Belezûgtam a fiûba, akivel összeköltöztem s aki miatt alapbol kijöttem ide lakni.

A szivem szakad meg hogyha belegondolok hogy nekem Öt itt kell hagynom ha hazamegyek.

De ha maradok akkor nem leszek boldog hisz hazavàgyom és nem érzem magaménak az itteni létet.


Elmondtam mindezt Neki is.

Ö (a baràtom vagy pasim vagy szerelmem...ahogy szimpatikus) teljesen kiakadt.

Vagyis megértö.hisz Ö tudja a legjobban hogy az ittlakàs megvisel lelkileg.

De Ö is belémzûgott. És kéri hogy mihamarabb döntsek mert ahogy telik az idö ez rosszabb lesz.


Ha ugy döntök, hogy hazaköltözöm,akkor megnyugszom és boldogabb leszek- De Öt el kell akkor engednem mert tàvkapcsolatot nem akarunk.

Ha maradok Vele idekint -akkor felemészt a honvàgy, nem fogom talàlni a helyemet s örök szivfàjdalmam lesz az hazàm .a csalàdom s a baràtok miatt. És sajnos Vele sem fogok sokat talàlkozni,hiàba lakunk együtt idekint kföldön.Hisz Ö is sokat dolgozik és ha én is fogok.akkor heten max 2x làtjuk egymàst napközben. Mert Ö éjjel2kor ér haza melobol mindig és reggel8ra megy.



Ki hogyan döntene?

Kérlek adjatok tanàcsokat.


Igen igazatok lesz ha azt irjàtok hogy: "ezt hamarabb nem tudtad ??"

-nem! Nert akartan Öt s jönni akartam. De nagyon kemény idekint élni. Felemészti a lelket.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook