Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Maradni vagy menni ? fórum

Maradni vagy menni ? (beszélgetős fórum)


2022. máj. 5. 21:48
Menni
26. FriAni (válaszként erre: 25. - Amina93)
2019. ápr. 8. 16:10

Az exem több éve külföldre költözött és már vagy 3 éve nem halottam felőle.

(de irt nekem privátba egy hölgy amikor látta itt a forumon a sztorimat :DD ) sorstársak :D

2019. ápr. 8. 15:35
Te irtad ki vallomásnak hogy megcsaltad az exeddel a jelenlegi párod,mert azt irta az exenek hogy kipróbálnà vele az új kanapét?! 😂
24. Mezei Virág (válaszként erre: 23. - FriAni)
2019. ápr. 8. 15:10
Akkor most előtted az élet! Örülj, hogy időben megszabadultál tőle! ;)
23. FriAni
2019. ápr. 8. 07:02

Köszönöm mindenki válaszát.A héten tények elé állítottam és elmondtam neki mindent ami bánt főleg az ex élettársát és kidobott mert hogy ő nem fog senkinek a csicskája lenni és nem fog beszámolót tartani senkinek.


Szép napot mindenkinek !

2019. ápr. 6. 20:23

Elvileg egyértelmű a válasz: menni kell. Teljesen egyértelmű, hogy ez a kapcsolat előnyös neki, és nem előnyös neked.


De ez csak olyan emberre igaz, aki nem megy bele ilyen kapcsolatba. Aki belemegy ilyenbe, ilyen fiatalon, és nem egyértelmű, hogy mit kell tenni, annak nehéz tanácsot adni. Nem tudom, hogy lehetne megtanítani embereknek, hogy legyen önbecsülésük. Hogy ne elégedjenek meg hulladékkal. Hogy az élet túl rövid ahhoz, hogy rossz kapcsolatban tengődjön.

21. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1. - FriAni)
2019. ápr. 6. 19:25

Ha szereted az alázást, akkor maradj.


Nem is értem, miért hezitálsz, miért másoktól kérsz tanácsot.

Te magad írod: "....érdemes-e ennyi szart lenyelnem ezért a kapcsolatért .."

20. Epresturmix (válaszként erre: 7. - Ab3619a9cd)
2019. ápr. 6. 19:18
Pontosan.
19. Epresturmix (válaszként erre: 1. - FriAni)
2019. ápr. 6. 19:17
Nem vagy neki fontos. Pár szál virág miatt nem kell tőle hanyatt dobnod magad. Valószínűleg csak kapuzárási pánikja van. Jó leszek neki arra, hogy fellendîtse a kapcsolatát. Kicsit féltékennyè teszi a volt asszonyt veled
18. birebora (válaszként erre: 17. - Amaunet)
2019. ápr. 5. 18:35
Nemhogy önző, még tahó is. Kifelé az ilyet.
17. Amaunet (válaszként erre: 1. - FriAni)
2019. ápr. 5. 18:06

22 évesen előtted az élet! Emellett az önző pasi mellett akarod elásni magad?


Pasi és munkahely is van másik.

2019. ápr. 5. 17:56

Ilyen fiatalon SEMMIT nem kell eltűrni, beletörődni egy apád-korú pasas szemétségeibe!!!


Szégyell Téged???

"a volt élettársa nem tudja hogy konkrétan velem van együtt(se a párom szülei)"


Nem érdemled meg ahogy viselkedik veled!!!

2019. ápr. 5. 17:09
Valószínű. De ez már magában hordozza az ilyen irányú megalázást és semmibevevést. Hiszen kiszolgáltatják magukat az ilyen semmirevaló szarszemétládáknak. De ha valakinek ez kell?
14. Lávli (válaszként erre: 13. - Semleges)
2019. ápr. 5. 17:04

Szinte hihetetlen. De tényleg .

Miért? Csak hogy legyen valaki? Heti néhány szexért?

13. semleges (válaszként erre: 11. - Lávli)
2019. ápr. 5. 17:00

Én nem is értem, hogy és miért vannak ilyen nők akik virágtól, meg, hogy érdeklődik felőle és elviszi 1-2 helyre beájulnak?


Lányok! Legyen már eszetek! Önbecsülés, önértékelés, asszertivitás, önbizalom, büszkeség stb mond valamit?

12. globus
2019. ápr. 5. 16:57
Alpárian beszél veled, és még egy éve sem vagytok együtt. Hosszú távon tervezel vele kapcsolatot? Gondold meg, ez még a "jobbik" arca.
11. Lávli (válaszként erre: 9. - Semleges)
2019. ápr. 5. 16:46

Ráadásul apjakorú mókussal.

AAAAAAAAA

10. kisj
2019. ápr. 5. 16:44
menni
9. semleges (válaszként erre: 1. - FriAni)
2019. ápr. 5. 16:43

"Virágot vett és elvitt pár napra helyekre"

És? Ez olyan nagy dolog? Közben meg flörtölget és az új kanapén félre kefélne és még alpári is veled. Ja és nem hiányzol neki ha nem taliztok 3-4 napokat.

Kedves FriAni mi a kérdés?

Ennyire ne becsüld magad alá, neked ennyi elég?

8. Mezei Virág (válaszként erre: 7. - Ab3619a9cd)
2019. ápr. 5. 16:33
Egyetértek veled! Nem is írok már semmit! ;)
7. ab3619a9cd (válaszként erre: 1. - FriAni)
2019. ápr. 5. 16:12

Keress magad korabelit!

Lehetőleg olyat akinek se gyereke se verebe!!

2019. ápr. 5. 14:55
Hova menni? Hol maradni?
5. FriAni (válaszként erre: 4. - Andita1)
2019. ápr. 5. 14:46

Csak azt nem értem hogy sokszor felhozom a témát hogy miért nem javítja meg a kapcsolatát vele és akkor egyből felkapja a vizet mondván hogy neki nem kell az a nő nem hiába csalta meg többször is több mindenkivel anno....


A romantika meg igen biztos van jobb is mint ez amit most kapok :'D

2019. ápr. 5. 14:40

Az exe felé húz a szíve. Te pedig jó vagy neki villogásra hogy neki milyen fiatal csaja van. Ha összevesztek napokig nem keres, vagyis olyankor jó ha nem vagy láb alatt.

És bocs, de ez nem romantika:

-"elvitt pár napra helyekre vagy virágot add vagy érdeklődik hogy mivan velem"

3. FriAni (válaszként erre: 2. - Andilaci)
2019. ápr. 5. 12:56
Nyilván ez lenne az észszerű :(
2019. ápr. 5. 12:52

Nem egyszerü a helyzet.Talán érdemes lenne,az új kapcsolat után nézned.Véleményem szerint itt a helyzet nem fog változni!

Ugrasszák egymást mindketten,Te meg a szenvedöalanya vagy a történetüknek.

Játszanak mással,ne hagyd magad!!!!

2019. ápr. 5. 12:47

Sziasztok!

Igaziból még én se tudom mit szeretnék az egésztől mert megoldani nyilván csak én tudom a helyzetet és csak én tudom eldönteni mi a jó nekem de jól esik kiírni magamból és hátha valaki jár/járt hasonló cipőbe mint én.


A helyzet,22 éves vagyok új munkahelyem révén megismerkedtem a jelenlegi párommal aki 22 évvel idősebb mint én, egyáltalán nem jöttek be az idősebb pasik mindig normális korú párjaim voltak előtte de valamiért beleszerettem és azóta küzdök hajtok a kapcsolatunkért.

Amikor megismertem már elválóban volt az akkori élettársával akivel közösen van egy 7 éves fiúk.

A fiú teljesen elfogadott engem ezzel nincs is probléma mondhatni előbb jött rá hogy van köztünk valami mint hogy leültünk vele, elmagyarázni a dolgokat.

10 hónapja vagyunk együtt de a volt élettársa nem tudja hogy konkrétan velem van együtt(se a párom szülei) és sokszor lepasszolja rá a gyereket és vissza él a helyzettel, hogy ő most egyedül lett és elkellett mennie albérletbe,(kap havonta utalást és majdnem mindennel együtt 90.000 ft-ot a páromtól)

A probléma ,hogy a párom nagyon furcsa személyiség és sokszor nem tudom hogy megérdemlem-e ahogy viselkedik velem ,vagy nem.

Egy példa: múltkor láttam amikor beszélt az ex élettárssal hogy aludjon ott nála, ugyanis meghalt a faterja és sajnálta. Utána az volt rá pár hónapra, hogy flörtölget vele és célzásokat tesz, miszerint az új kanapét kikéne próbálni stb stb (Amikor tények elé állítottam annyit mondott hogy poénkodni szabad és észre fogom venni amikor megcsalna valakivel ne legyek féltékeny rájuk).Nyilván féltékeny vagyok és idegesít de mi az a határ amit még elkéne túrnom tekintettel arra hogy 10 évig együtt voltak és mindennap beszélnek a gyerekről de a saját problémáiról is ...nekem alig beszél a párom róla úgy kell kiszedni belőle 1-2 dolgot én megbízok benne de a nőbe nyilván nem.A gyerek heti 3-4 napot van nála akkor se szoktam erőltetni a találkozást mert kell egy apa a fijának és ezt el is fogadom, de az hogy hozzá tartozik a volt élettárs akár egy kávéra vagy bármi az nekem sok.

Párom sokszor kiakasztóan alpárian beszél velem főleg ha összeveszünk valamin és nem az, az odabújós tipusú ember.Szeret egyedül lenni és nem érdekli ha nem találkozzunk sokszor 3-4 napokat. Van romantikus oldala nyilván valamiért beleszerettem volt,hogy elvitt pár napra helyekre vagy virágot add vagy érdeklődik hogy mivan velem de nem tudom ,hogy érdemes-e ennyi szart lenyelnem ezért a kapcsolatért vagy mennem kéne minél messzebb tőle de akkor a munkámat is kockáztatnám.

(mivel egy helyen dolgozzunk mindennap...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook