Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Meningeoma, mikroadenoma, akinek van mit érez? fórum

Meningeoma, mikroadenoma, akinek van mit érez? (beszélgetős fórum)


2012. szept. 8. 11:53
Közel 6 hónapja műtöttek meningeomával.Nem volt szinte semmilyen panaszom előtte.Az egyik szememmel mentem orvoshoz és ott derült ki,hogy nagyobb a baj.Gyorsan műtöttek meg és több mint 5 óra volt a műtét.Most próbálom felfogni,hogy mi történt velem....
4. Ditke1968 (válaszként erre: 2. - Felhőjáró)
2012. máj. 30. 17:43

Szia!

Engem épp egy éve meningeomával.Jol vagy azóta te is?

3. Ditke1968 (válaszként erre: 1. - 9896a91eb9)
2012. máj. 30. 17:42

Szia!

Engem tavaly műtöttek meningeomám volt elég nagy, hátul a kisagyamban.Az orvosom azt mondta 5-6 éve nőtt, de csak az utolsó évben volt nagyon rossz.Szédülés, látászavar, egész nap a fejem mintha egy burában lett volna, szóval nem volt jo, ezért mentem el idegorvoshoz.Már az utolsó percben mentem, mert azonnal műtöttek.A műtét 8 órás volt, jol sikerült, azóta rendben vagyok

2011. máj. 7. 05:47
A kezdeti stádiumban semmilyen tünet nincs bár attól függ hol helyezkedik el a daganat...Mindkét fajta jól kezelhető igaz csak műtéti úton ha jól tudom.Engem meningeomával műtöttek 6 éve....
2011. máj. 6. 21:32
Szeretném tudni mit érez és milyen tünetekre figyel fel az, akinek ez van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook