Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik vízálló szempillaspirált érdemes megvenni? fórum

Melyik vízálló szempillaspirált érdemes megvenni? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 16. 08:57
Nekem is volt olyan,ami összeragasztotta a pilláim.
5. zsanci79 (válaszként erre: 4. - Tixtina)
2012. máj. 16. 08:44

Szerintem ez szempilla függő. Legalább is én bármilyen spirált vettem, a márkástól a gagyiig, a jobb szempilláim csodásak voltak mindegyiktől, viszont a bal szememen állandóan összetapadtak.

Egyébként a vízállótól nekem mindíg összeragadnak, nem is szeretem. De egyéne válogatja szerintem.

2012. máj. 16. 00:35

Nekem még nem sikerült igazán jó szempillaspirált venni-folyton összeragadtak,összetapadtak a szempilláim,pedig egy jó párat kipróbáltam.

Illetve tízen X éve vettem egy szempilladúsítót,ami azt hiszem vízálló is volt-az nagyon bevált,de sajnos csak egy ideig tartotta a minőséget.A következő vételnél már nem volt ugyanaz a hatása:(

3. e57e061615 (válaszként erre: 1. - Sunflower90)
2012. máj. 15. 23:37
Nekem az a tapasztalatom, hogy vagy vagy. Vagy vízálló vagy olcsó.
2012. máj. 15. 23:31
a jó minöségüek azért pár ezer Ft-osak. De van már 2-3 ezerért elég jó.
2012. máj. 15. 23:22
Sziasztok! Ki milyen vízálló szempillaspirált használ?Szeretnék egyet venni,de azért nem több ezer Ft-osat és a lényeg,hogy dúsító hatású legyen:):) Ismertek olyat,ami ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook