Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik sporttal, mozgással(és persze diétával) tudok a leghamarabb változást elérni? fórum

Melyik sporttal, mozgással(és persze diétával) tudok a leghamarabb változást elérni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
38. kiscsirke (válaszként erre: 37. - Kiscsirke)
2009. jún. 5. 12:10
egyet
37. kiscsirke (válaszként erre: 36. - Zsófyc)
2009. jún. 5. 12:10
Én csak muattam egyte, azt nem mondtam, hogy hiszek is benne!
36. zsófyc (válaszként erre: 34. - Kiscsirke)
2009. jún. 5. 12:04
pffff....álllaaaaaati pontos lehet. Életkor 18 és 50 év között. Azért nem mind1, h az ember 20, 30, 40, vagy 50....
2009. jún. 5. 12:03

nah....168 centi...ez azért sem olyan h akk ennyi + annyi kilónak kell lenned, mert függ az alkatodtól is. Szerintem 54-56 kiló nagyon kevés a 168 centihez...Bár én magamból indulok ki, én világéletemben aktívan sportoltam, így több rajtam az izom, nyilávn az a súlyon is dob, mert az izom nehezebb mint a zsír. Most 57 vagyok felesleggel 1ütt a 162 centimhez. Nálam ha tükörbe nézek az 55-56 kiló az ideális.


Lexi018 nem értem h ahelyett h itt kérdezgetsz állandóan diétákról meg ilyesmi, miért nem mész el inkább úgy mozogni, ahogyan azt korábban priviben beszéltük? Meg ezt sem értem, h egy DVD 2400 Ft és inkább letöltéseket keresgélsz...

Szerintem az nagyon kedvező dolog volt, amit anno írtam neked, de úgy látom mégsem vagy annyira elszánt, h elmenj és csináld, inkább neten keresgélsz ezt-azt-amazt...:(

Nah mind1, Te tudod. A túlzásba vitt koplalásról meg csak annyit h jelenleg kórházban kezelik a barátnőm, mert állandóan koplalt, vízzel és gyógyteával próbálta enyhíteni az éhségérzetet, és totál kikészült a szervezete, anorexiás...

És ezt gyűlölöm, hogy a sok hüje ahelyett h kicsit többet mozogna inkább tönkreteszi s zervezetét mindenféle szar diétával. Ezzel nem azt mondom, h én nem diétáztam soha, mert természetesen én is próbálkoztam. De már rájöttem h többet ártok vele. És nekem sincs szerencsés alkatom, nagyon hamar felszöknek azok a fránya kilók, de ha ezt látom, akkor napi 1órával próbálok többet mozogni, nem pedig sanyargatom a szervezetem mindenféle vacakkal. És arról nem is beszélve, hogy nézzük meg a fogyókúrázó nőket, milyen idegbetegek tudnak lenni, és boldogtalanok....


Nah mind1, nem papolok. Mindenki maga dönti el mit csinál. Elnézést ha bárkit is megbántottam.

34. kiscsirke (válaszként erre: 23. - Lexi018)
2009. jún. 5. 11:57

[link]


Ez kiszámolja

33. szeptember99 (válaszként erre: 31. - Lexi018)
2009. jún. 5. 11:41

nem.

mindenki máshogy mondja,én a ph csoda aláapján mondom ezt, a könyvben le van írva a magyarázat is,érthetően,és az egésznek van tudományos alapja.

2009. jún. 5. 11:38
Ha beírod a keresőbe, hogy 40 perc zsírégetés, találsz rá bőven választ, de valahogy úgy van, ahogy írod. Talán nem szükséges minden nap?! Bocs, mennem kell.
31. lexi018 (válaszként erre: 29. - Fanatic)
2009. jún. 5. 11:35
de most akkor ahhoz h fogyjak,napi több mint 40percet kell sportolni?
30. szeptember99 (válaszként erre: 28. - Lexi018)
2009. jún. 5. 11:34
én úgy tudom,hogy ha elkezdesz izzadni,akkor az már jó. viszont nem szabad kimerülésig edzeni,mert akkor már a cukor ég,és akkor az más savasit - hízlal!
2009. jún. 5. 11:33

Ez jó kérdés. Ha sok a túlsúly, akkor csak lazán, mert többet ártasz vele. Diéta + mozgás.

A diéta az első egy hétben azért nem túl jó, mert sajnos mindenben van cukor, még a párizsiban is, de azért ez nem olyan nagy mennyiségű, hogy ne lehetne enni. Én itthon sütöttem kenyeret teljes kiőrlésű tönkölylisztből különleges foszfátmentes sütőporral, teleszórtam mindenféle maggal.

drlaszlomaria.hu/1157.php címen olvashatsz róla bővebben.

28. lexi018 (válaszként erre: 27. - Fanatic)
2009. jún. 5. 11:17
és akkor mi kell???napi hány percet sportoljak vagymi????
2009. jún. 5. 11:12
Tuti forrás, sportolótól tudom, aki fanatikusan edzi magát.
2009. jún. 5. 11:11
ez tényleg igaz hogy 40perc után kezdünk el zsirt égetni?
2009. jún. 5. 11:09

Candida diéta. No szénhidrát, élesztő, erjedt élelmiszer (ecet, mustár, kovi ubi, stb.),gomba.

Elég nehéz betartani, de minden más megengedett. Először is a lisztet és a tésztáidat cseréld le durumbúzából készültre. Ehetsz gyümölcsöt, de csak 10% cukortartalom alattit, sajnos ebből nincs túl sok. Nekem muszáj volt diétáznom, néha csaltam, főleg, ha el kellett mennem itthonról, de kb. 3 hónap alatt, úgy hogy nem éheztem, 8 kilót adtam le.

A futás hasznos, ha kergetnek, de hazavágja az ízületeket, és a fő rossz hír, hogy csak 40 perc aktív mozgás után kezdődik el maga a zsírégetés!!!!

Olvass utána, van pár értelmes recept a Neten. Például édességként palacsintát sütöttem: Durumliszt, szódavíz, só, reszelt alma, fahéj - én még tettem bele tejet is. Szenzációsan finom, nem is gondolnád, én sem hittem. Már nem diétázunk, de ma is ilyen palacsintát eszünk. Ha leszoksz a finomított cukorról, akkor utána már nem is kívánod a cukros dolgokat. Ja, a páromnak is volt, oda-visszafertőztük egymást.

Egyébként van egy labor, ahol meg is nézik 3-féle mintából, hogy van-e gombád, mert ha van, akkor sosem fogsz lefogyni normál úton.

Szerodiagnosztikum - Kerepes.

24. mimmo33 (válaszként erre: 23. - Lexi018)
2009. jún. 5. 11:09

Én is 168 cm magas vagyok, és 59,9 kg.Így most jól érzem magam, de 56-57 a cél.

67, 2 ről indultam, és akkor utáltam tükörbe nézni

2009. jún. 5. 11:05
és hogyha 168magas vagyok hány kgnak kellene lennem?
2009. jún. 5. 11:00

Én egyszer 2 hétig nem ettem 4 után SEMMIT!!!

4 kg mínusz volt.

Jelenleg napi 100- 100 felülést csinálok (különböző félét, reggel és este, össz. 200), és 30-30 guggolást, mert a futást egyszerűen nem tudom megoldani, mert este mennék, de nagyon ritkán van itthon a párom, a gyereket meg nem hagyhato itt...

A guggolástól olyan izomlázam van a combomban, meg a lábamban, szóval jó, de én is szeretnék még 5 kg-t fogyni, szóval heti 3-4 alkalommal megyek majd futni.

Ja, és 4 után nem eszem, illetve napi 1,5 l narancsbőr elleni teát iszom (sima gyógytea, ami tisztít is), és még szánsavmentes ásványvizet, így kijön a 2-2,5 l folyadék. Ja és persze kenegetem magam.

1 hónap múlva megmondom az eredményt. A hasammal bajban vagyok, mert 14 hónapja szültem...szóval az nem tudom hogy fog alakulni...

Egyébként ez eléggé tartható. 4-ig azt eszem amit akarok, de persze nem zabálok, csak finoman, rendesen.

21. vvicus (válaszként erre: 19. - Lexi018)
2009. jún. 5. 10:58
Nézd, én megvettem. Úgy gondolom, 2400ft-ot nagyon megért, hiszen ha egy aerobic óra árát nézem, már réges-régen visszahozta az árát, annyit használtam már. Amúgy nem is értek a filmek letöltögetéséhez.
20. vvicus (válaszként erre: 17. - Zsófyc)
2009. jún. 5. 10:56
Egyet értek, azt leszámítva, hogy a gyümölcs neke legalábbis este kikészíti a gyomrom, én így kizárólag fehérjét vacsizom, pl. 2-3 virslit minden nélkül, vagy csak felvágottat paradicsommal, tonhalat max. egy abonettel, szóval ilyeneket, és szépen mennek le a kilóim. 6ot akarok júli 18-ig ledobni, 2 már lement, és múlthét hétfő óta veszem nagyon komolyan a dolgokat. Persze nagy fogyózós vagyok, 20 kilótól szabadultam meg (volt már, hogy 30tól, de azt sajna gyorsan visszahíztam).
19. lexi018 (válaszként erre: 14. - Vvicus)
2009. jún. 5. 10:55
és honnan rtudom megszerzni?nem lehet letölteni vhonnan?
18. lilura (válaszként erre: 13. - F94c04200e)
2009. jún. 5. 10:52
Belenéztem, de Nekem még mindig egyszerűbb futni:). Bár néha jó más mozgásfajtát kipróbálni, szóval bejelöltem kedvencnek a fórumot:).
2009. jún. 5. 10:51

Szerintem a vacsit kihagyni nagy butaság. Én is soxor kihagytam mert hogy diéta, és reggelente állandóan rosszul lettem, annyira lezuhant a cukrom. Mindenképpen kell vacsizni, max mértékkel, és nem zsíros vmiket, hanem pl gyümölcsöt. Az orvosom azt mondta, hogy ha ezt folytatom, akár évek múlva cukorbeteg is lehetek miatta.

Megéri? ....

2009. jún. 5. 10:46
Lúgosítás- Ph csoda fogyás című könyvben elég sok infó van róla.
2009. jún. 5. 10:45
És hogy el ne felejtsem!Igyál mindig rengeteg vizet.
14. vvicus (válaszként erre: 10. - Lexi018)
2009. jún. 5. 10:45

A tavaly megjelent DVD-re gondolok. Az első kettő DVD-jén sajnos nagyon kevés a hasizom, viszont a másodiknak nagyon szeretem a combozós részt, mert mellette súlyzóval felsőtestre is edz, és nem nagyon durván, mert nekem széles a vállam, és az nem lenne jó.

A harmadik lemezén van 30 perc hasizom, az sem rossz, de nem szeretem benne azt, hogy egyszerre zavarja le az egyfajta gyakorlatokat, és nem kombinál. Szóval szerintem a napi 20 perc az ász, én nagyon imádom. Azt csinálom napi szinten, a felsőtest kivételével, szóval így napi 60 perc, de tényleg nagyon gyorsan meglátszott rajtam.

13. f94c04200e (válaszként erre: 6. - 6b959121ac)
2009. jún. 5. 10:43
Persze ebben tökéletesen igazad van.
12. eddit (válaszként erre: 8. - Lilura)
2009. jún. 5. 10:41
Én ajánlom a walk aerobicot is, nekem az a leg. Nyitottam is anno ilyen nevű fórumot itt, ha érdekel olvass bele.
2009. jún. 5. 10:41
Nekem tuti bevált,csak kitartás.Vacsora semmi,helyette futás.(nem maratoni távra gondolok,én pl.egy 3 megállónyi utcahosszot futottam oda-vissza naponta,aztán már enni nem ettem,és 3hét elteltével magam is nagyon meglepődtem a változáson.De ehhez komolyan koplalni kell,viszont kizárólag csak este.Még kakaóscsigát is ettem napi szinten ebéd után egyet,és nem a norbifélét.
10. lexi018 (válaszként erre: 4. - Vvicus)
2009. jún. 5. 10:40

melyik napi 20perc???nekem sajna az amikor ugy van 20perc hasizom,20perc comb,az nincs meg....

Csak az add önmagad és az igényes npk edzésprogramja.

9. mimmo33 (válaszként erre: 3. - Lexi018)
2009. jún. 5. 10:40

Majdnem 7,5 kg fogytam kevesebb, mint 3 hónap alatt, diétával és tornával.

Nem fog menni egyik napról a másikra. Ne légy türelmetlen. A villám diétákkal ne próbálkozz, mert sunyi módón visszamásznak a kilók:O

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook