Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik meddőségi központot válasszam? Segítsetek!:))))))) fórum

Melyik meddőségi központot válasszam? Segítsetek!:))))))) (beszélgetős fórum)


1 2
21. ginaaa79 (válaszként erre: 20. - Pnapsugar)
2011. nov. 27. 19:14
Igen, az inszem fizetős, 45 E... De ha 2 volt, 3. után mehet a lombik.
2011. nov. 27. 19:12
A kaáliba az inszeminációért kell fizetni? Mert szerintem nekünk azt fognak csinálni, mert semmi probléma nincs egyikőnknél sem. 2 inszemen itthon túl vagyunk sikertelenül!
19. Eroka81 (válaszként erre: 1. - Pnapsugar)
2011. nov. 27. 18:51
Én még ajánlom a Dévai Intézetet! Bp. Törökbálint út. dr. Paragi Péterhez járok! Fiatal, szimpatikus, lelkiismeretes orvos. Van tapasztalatom a meddőségi centrumok terén, én előtte két lombikot csináltam végig az egyik Kaáli intézetben. Az első konzultáció 10 eFt, átnézi az eddigi összes leleteidet, és ad egy jó hosszú listát, amit a lombik elkezdése előtt meg kell csináltatni (tb alapon megy). Utánna még van spermavizsgálat+tenyésztés az pedig 10 eFt+4eFt! Amikor elkezdődik a progam, csak a gyógyszerekért (injekció) kell fizetni...
18. ginaaa79 (válaszként erre: 16. - Pnapsugar)
2011. nov. 27. 18:47

A Kaáliban vagy választasz, akirők hallottál jót, vagy azt kapod, akinél leghamarabb van időpont.

Én is hallottam, hogy xy-hoz küldtek valakit műtétre, de nem muszáj hozzá menni, csak ajánlja.

2011. nov. 27. 18:36
Esetleg valami tapasztalat a János kórházzal kapcsolatban?
2011. nov. 27. 18:33
húúúú, teljesen tanácstalan vagyok! Mindenkinek más és más tapasztalatai vannak! Iszonyú nehéz a választás! Szeretnék tényleg igazán jó választást! Ha elmész bármelyik intézetbe beosztanak egy dokihoz, vagy te választasz?
15. Bcicus (válaszként erre: 12. - C6beeeb07a)
2011. nov. 27. 18:15
Biztos. De ahogy hallom sok doki alapvető bajokkal nem foglalkozik van aki igen, de pl akinél én voltam mondjuk foglalkozik az ir-el, de másokból ela akrt küldeni olyan vizsgálatra amit már megcsináltattam, mert nekik csak a haverjuktól jó, hogy ott is fizessek.
14. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 13. - C6beeeb07a)
2011. nov. 27. 16:06

Meg voltam elégedve vele, nagyon korrekt nő. A kezelés eredménytelen volt, de erről nem ő tehet.

(Később lett gyermekünk, nem lombikkal.)

13. c6beeeb07a (válaszként erre: 8. - Ee1dc9ba06)
2011. nov. 27. 15:49
Én is a Kováts Tímea doktornőhöz jártam.Te meg voltál vele elégedve?Eredményes lett a kezelés?
12. c6beeeb07a (válaszként erre: 7. - Bcicus)
2011. nov. 27. 15:46

Szia.Amit írtál én megcáfolnám,szerintem minden doki teljesen normális,tényleg mindent megtesznek ami tőlük telik,hogy sikert érjenek el.

Dehát mindenki maga dönti el hová megy,nekem csak jó tapasztalataim voltak ott.

2011. nov. 27. 15:14

A bp-i Kaálit én is ajánlom, azon belül Krizsa dr-t.

mit muszáj megfizetni:

1. konzultáció: 13 E

spermiogram: 13 E

UH: 8 E

többit mindent tb-re csináltattam.

10. Bcicus (válaszként erre: 9. - Pnapsugar)
2011. nov. 27. 12:53

lehúzosk legalább is akinél én voltam egy konzin ezért nem is őket választottam.

Inzulin eredményed mennyi lett?

Összeférhetetlenséget is néztek, illetve véralvadási faktorokoat?

2011. nov. 27. 11:05
Köszi a válaszokat! Nálunk már minden vizsgálatot megcsinálak, semmit nem találnak! Minden vizsgálat negatív, a ciklusom normális, tehát mindenki széttárja a kezét. Hormonvizsgálat ok, petevezeték átjárható, semmi rejtett betegség, mint az inzulin rezisztencia. Tehát senki nem tud semmit! Már nem akarunk tovább várni ezért januárra szeretnénk időpontot kérni! Bcicus mire gondolsz hogy érdekesek a dokik? Lekezelőek?
8. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 5. - Pnapsugar)
2011. nov. 27. 09:16
Csak a konzultációs díjat kell fizetni a Kaáliban. Ha elkezdik veled a stimulációs folyamatot (tehát jók a hormoneredményeid), akkor nem kell fizetni a vizsgálatokért, csak a gyógyszereket kell megvenni. Én Kováts Tímea doktornőhöz jártam pár éve, egy alkalommal ott próbálkoztunk, többször Debrecenben, de nem sok különbség volt a két intézet között.
2011. nov. 27. 00:37

A Kaáli jobb, de elég érdekes dokik vannak ott is.

Milyen vizsgálataid voltak eddig? Ciklusod rendszeres?

6. c6beeeb07a (válaszként erre: 5. - Pnapsugar)
2011. nov. 26. 23:16
Gondolom 2 év alatt igencsak változtak az árak.Az első konzultációs díj nálunk 12 ezer volt.Igen sajna majdnem minden vizsgálatnál kell fizetni,de te is vihetsz oda leleteket amit esetleg tb alapon megcsináltatsz.Sok mindentől függ,attól is mi a problémád.Interneten is keress rá,elég sok info van róla.
5. pnapsugar (válaszként erre: 4. - C6beeeb07a)
2011. nov. 26. 23:09
Köszi a gyors választ! :)Meg tudnád nekem írni, hogy milyen költségekkel járt? az igazság az, hogy a Kaáli és a János kórház között vacillálok! Állítólag a Kaáliban minden vizsgálatkor kell fizetni, de a Budaiban minden ingyenes! tapasztalatok?
2011. nov. 26. 23:02

Szia!Én Budán a Kaáli-Intézetet tudnám javasolni.

Nagyon megvoltam elégedve,és szerencsére eredményes lett az odajárás.2 éves a kislányunk!:))

2011. nov. 26. 22:55
Jaj, bocsi, most látom, hogy a budapestieket kérdezed.
2011. nov. 26. 22:55
Melyik városban laksz?
2011. nov. 26. 22:53
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Az élet azt a sorsot adta, hogy évek óta nem sikerül spontán teherbe esnem. Januárban szeretnék meddőségi központba menni! Semmiféle tapasztalatom nincs a budapesti központokkal kapcsolatban, úgy hogy a ti segítségeteket kérném, hogy tényleg jót válasszak! Minden ifo érdekelne! Előre is köszi nektek!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook