Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik gyógy,- termál,- .ill. élményfürdőbe érdemes menni? fórum

Melyik gyógy,- termál,- .ill. élményfürdőbe érdemes menni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
107. lili999
2011. szept. 21. 12:39
Nemrég volt szerencsém Fehérváron az Árpád fürdőben eltölteni egy kis időt és valami fantasztikus hogy milyen szépen felújították a létesítményt. Kellemes 33-36 fokos meleg vizes medencék vannak. Árak is rendben vannak: felnőtt 3600 Ft, gyermek, diák és nyugdíjas 1600 Ft és ehhez ingyen használni lehet a szaunákat (van infra és finn) plusz még a sószobát is. Rengeteg fajta kínálat van masszázsból, pedikűr és manikűr is van. Nagyon hangulatos hely úgy melegen ajánlom mindenkinek.
106. lili999
2011. szept. 21. 12:38

Nemrég volt szerencsém Fehérváron az Árpád fürdőben eltölteni egy kis időt és valami fantasztikus hogy milyen szépen felújították a létesítményt.Kellemes 33-36 fokos meleg vizes medencék vannak. Árak is rendben vannak: felnőtt 3600 Ft, gyermek, diák és nyugdíjas 1600 Ft és ehhez ingyen használni lehet a szaunákat (van infra és finn) plusz még a sószobát is. Rengeteg fajta kínálat van masszázsból, pedikűr és manikűr is van. Nagyon hangulatos hely úgy melegen ajánlom mindenkinek.

[link]

105. emagdi (válaszként erre: 103. - Klára001)
2009. jan. 16. 09:28

igen, de azért a 22 fokos víz elég hideg, főleg, ha kint is hideg van...

szóval 22 fokos vízben csk úgy lehet megmaradni, ha folyamatosan úszol, mozogsz, nem az az öreg néni beül a "levesbe" mint nyáron:))) (pedig milyen jó is az:))


az is igaz, hogy egyszerre max fél órát javasolnak, de nyáron mi simán ellebegtünk ott a szivacsokon 2-3 órákat a vízben:) nem lesz tőle semmi baja az embernek, ezek az előírások azért vannak csak, hogy ha valaki netán rosszul lenne, ne lehessen ráfogni arra, hogy a víztől van.


:)

104. vaczila
2009. jan. 16. 07:58
Kehidakustány szuper hely télen, nyáron egyaránt. Mindenkinek tudom ajánlani. Impozáns környezetben több élmény és termál medence.
103. klára001 (válaszként erre: 101. - Emagdi)
2009. jan. 15. 15:59
Én úgy tudom télen sem hül le 22 fok alá, de van fedett része is a fürdőnek, ott pedig el lehet ücsörögni :D , de mivel gyógy víz, egyhuzamban nem javasolnak fél óránál többet
102. Borsa
2008. dec. 12. 10:28
Gyulára!
101. emagdi (válaszként erre: 100. - Klára001)
2008. dec. 12. 10:18

igen, tényleg nagyon jó hely, én most nyáron voltam először, és kellemesen csalódtam.

viszont télen nem túl hideg a víz? (ahhoz, hogy az ember sokat üljön benne)

2008. dec. 12. 10:15

én Hévízre szavazok. van ismerősőm aki a városban dolgozik és mesélte ide is rengetegen jönnek egész évben (magyarok és külföldiek), főként a víz miatt, mert gyógyvíz és sokaknak használ.

rengeteg szálloda is van, és wellness szolgáltató, és a város is nagyon szép :)

érdemes egyszer elmenni

99. petka
2008. nov. 27. 20:14
Én győri vagyok, hotelben dolgozom és tudom hogy hozzánk nagyon sokan jönnek a győri élményfürdő miatt. Nagyon sok a külföldi vendégünk is, akik csak a fürdő miatt jönnek. Sokan dícsérik.
98. Icus (válaszként erre: 94. - Evus111)
2008. nov. 27. 19:54
Itt is az történik!:))
2008. nov. 27. 16:30
Mi Kehidakustányon voltunk egy hétvégét,szerintem nagyon jó hely.
96. MelisUK (válaszként erre: 95. - MelisUK)
2008. nov. 27. 16:27
Ezeken kívül érdemes tudni, hogy Miskolc-Tapolca gyönyörű hely, nagyon pénzeli a város. Ott csak milliomosok laknak gyönyörű villákban, tehát van mit nézni a városrészben. Ezen kívül gyönyörűen ki van építve a város, a miskolciak is oda mennek hétvégére a gyerekkel, stb. Csodálatos hely. Főleg a gyermekeknek élmény a tónál lenni (ide belépőt sem kell fizetni), etetheted itt a hattyúkat, kacsákat, a közepén levő szigetre hídon át lehet menni az étterembe, az egész városrész parkosítva van, minden, mi szem-szájnak ingere, még pálmafák is vannak, rengeteg gyönyörű virág, rengeteg lángosos, mindenféle kis kajázdák, jégkrémesek. Szóval, ha valaki nem csak a fürdőbe szeretne menni, annak is érdemes magát a városrészt meglátogatnija.
2008. nov. 27. 16:21
A Miskolc-Tapolcán lévő Barlangfürdőbe. Ez egy Európa szerte híres és egyedi fürdő. Mindenkinek csak ajánlani tudom. (Természetesen minden extrára fel vannak készülve, rengeteg féle betegséget is kezelnek ott, mindenféle masszázsok, tornák, szaunák stb vannak. Viszont ezek nélkül is olyan élményt nyújt a Barlagfürdő, hogy egy életre megmarad az emberben. Külföldről rengetegen látogatják.
2008. nov. 27. 16:03

Lehet, hogy ismered, de van egy olyan oldal, hogy wellneshetvege.hu

és ezen az oldalon az akciós és nem akciós pihenéseken kívül fórum is van, ahol a fórumozók megosztják a tapasztalataikat egymás között.

93. Icus
2008. nov. 27. 14:29
Azt néztem szinte az ország összes fürdőjét felsoroltátok:))
92. bomee
2008. nov. 27. 08:08
Miskolc-Tapolca
2008. nov. 26. 12:15
Miskolc Tapolca!
2008. nov. 26. 11:52

Gyógyfürdőbe csak akkor szabad menni, ha nincs zsúfoltság.

Mi, Hajdúszoboszlóra jártunk, de egyszer elmentünk Zalakarosra, ahol olyan apartmanunk volt ahol termálvíz folyt a csapból.

Gyerekek, az olyan tiszta volt, hogy az óta nem megyünk, a közös fürdőmedencébe.

2008. nov. 26. 11:27
A pápai Várkertfürdő is nagyon klassz. Mivel a gyógyászat nem rég indult be, nincs zsúfoltság. 5 csillagos kemping tartozik hozzá.
2008. nov. 26. 10:34

Szerintem ez penztarca-es betegsegfuggo.

Maros gyogyiszap Makon, Zalakaros, Heviz, Hajduszoboszlo.

87. 3a0842d373 (válaszként erre: 85. - S.ági89)
2008. jún. 17. 18:34

Igen, a győri tényleg szuper, csak megerősíteni tudom.


Nagyon szuper volt még a büki termál is. Visszamennék, csak ne lenne olyan messze.

2008. jún. 17. 16:27
Hajdúszoboszlón voltunk a múlt héten, szerintem nagyon jó és kultúrált, a belépő 1200+ az aqvapark, de ott nem voltunk.
2008. máj. 15. 15:39

Gyógy és termálnak, mindenkinek ajánlom a győri termál és élményfürdőt. Nagyon szép és nagy,tehát nem zsúfolt az emberektől van szaunakertje,amibe 6 szauna,gőzkabin,aromakabin található. A jegy ára sem vészes,3000Ft/nap felnőtteknek és ez sokmindent tartalmaz.

Élményfürdő manapság sok van a mi kis hazánkba,a mogyoródit és az almádit emelném ki közülük.

2008. máj. 15. 11:40
Nekünk Zalaegerszeg vált be.
83. Kiniand (válaszként erre: 65. - Szanád)
2008. máj. 7. 17:42

Ez igaz, de ennyi pénzért 4*-gal, mindent kapsz, mi szem-szájnak ingere, ha baj van bármikor haza tudsz menni, míg ennyi pénzből a tengernél kapsz egy szállást, rizikós milyen minőségben és még ki is vagy szolgáltatva a helyieknek. Bár ezt csak most kisgyerekkel látom így, amíg nem volt, addig én is tengerpart-párti voltam.

Ja, nekünk Bükfürdő jött be két éve, a Répce Gold! Szuper hely! Pedig még az idő is vacak volt.

82. emagdi
2008. máj. 7. 17:09
gyerek nélkül: győri termálfürdő. a szaunakertbe is feltétlenül kell jegyet venni, oda nem engedik be a gyerekeket, ennélfogva nincs zaj, rohangálás, fröcskölés, szóval igazi nyugalom szigete:))
81. sodrak
2008. máj. 7. 14:34
Az függ az ártól, meglévő, kúrálandó betegségtől, földrajzi távolságtól, kortól, családi helyzettől-értem ezalatt a gyerekeket-, nyaralási/gyógyulási céltól.
80. mh07
2008. ápr. 23. 12:29
Debrecen!
2008. márc. 24. 13:37

Árekvéstől függ.

Igal

Csokonyavisonta

Zalakaros

Miskolctapolca


Az én kedvencem: BALF


Élményfürdő: Kehidakustány

2008. márc. 12. 09:31
Mi Ceglédre járunk. három féle melegvizes medence, Aqvapark is van.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook