Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik gyógy,- termál,- .ill. élményfürdőbe érdemes menni? fórum

Melyik gyógy,- termál,- .ill. élményfürdőbe érdemes menni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2007. febr. 7. 07:31
a jővő héten megyünk Szigetközbe ,majd beszámolok
2007. jan. 19. 14:55

Kehidakustány - nagyon szép lett, még jártam ott az ősidőkben is.

Kiskunmajsa

Hajdúszoboszló

Zalakaros

2007. jan. 11. 21:18

Sziasztok!

Gyula nagyon szép,debreceni fedett élmény klassz de elég drága,kehida kustyán hát összesen 3 csuszda nem az igazi.

A mogyoródi aquapark az komoly de a tömeg kicsit levont az élményből pedig majdnem olyan mint tenerifén csak itt nincs delfinárium.

14. kft
2007. jan. 8. 10:22
GYulán,csodálatos
2006. dec. 7. 14:24

Kehidakustány nagyon felkapott lett, bár az árak elég borsosak.

Zalaszentgrót (Keszthelyhez, Sümeghez közel) is nagyon jó, az árak jóval kedvezőbbek.

12. Ancika
2006. dec. 7. 10:21

Zalakarosra ráfér egy felújítás.

Pápai nagyon szép és nincsenek sokan.

Hévizet imádom.

2006. dec. 6. 13:46
Mi Kehidakustányban voltunk párszor.Most is készülünk az ünnepek előtt elmenni oda 18-ka körül 2-3 napot.tavaly is ilyenkor voltunk,és nagyon jó volt hogy az ünnepek előtt alig voltak.Voltunk egy hétre nyaralni is ,akkor a Vándorbabban szálltunk meg.Egyszer voltunk március 15-én de akkor olyan sokan voltak hogy engem idegesített.Nyáron is nagyon zsúfolt. nekünk ez a fürdő jött be leginkább,nem véletlenül vagyunk visszatérő vendégek.
2006. nov. 22. 08:43

Idén nyáron Lentibe jártam.Gyógyfürdő de van élménymedencéjük is.Annak ellenére,hogy sok ember látogatja,tiszta és rendezett.

Szombathelyi vagyok itt is van élményfürdő és nagyon jó mert minden korosztály megtalálja a maga szórakozási lehetőségét.

2006. nov. 14. 18:54

Mi Zalakaroson voltunk a Hotel karos SPa-ban, de iit egyáltalán nem volt büdös a víz. A város fürdőjében nem jártunk. A legfelső emeleten voltunk és éjjel lehetett hallani a lift zúgását. De a kaja és a fürdő része isteni volt. Csajokat alig lehetett kiszedni a vízből!

Voltunk még füzesgyarmaton a Hotel Garában. ŰItt is jó volt, de az a medence amibe gyerköcök is bemehettek csak 4-ig volt nyitva. Szerencsére vittük a nagymamát, így mi tudtunk hóesésben kint fürdőzni, élmény volt! A szálloda viszont tényleg csak 3 csillagos.Kaja itt is isteni volt, csak a fotelek lába esett ki, meg csöpögött a fűtőtest...

8. Icus (válaszként erre: 6. - 3799e1fce4)
2006. nov. 5. 10:33
Kehidakustány nagyon klassz, de a víz itt is kénes. Ha zavar a kénszag nem fogjátok jól érezni magatokat, mert az élményfürdőben lévő víz is erős kénszagot áraszt.
7. Icus (válaszként erre: 5. - Rencsilany)
2006. nov. 5. 10:29

Az idén szerettünk volna Galyatetőre menni, de az ár elég húzós volt, Még A lila-füredi kastélyszálló is olcsóbb lett volna. Így csak Mátrafüredig jutottunk el, a Hotel-Avarban voltunk, de itt nagyon nem éreztük jól magunkat.( Nagy a zaj)


Nekem, egy 15 és egy 6 éves fiam van, két egybe nyílószobát, vagy egy kétlégterű apartmant szoktunk igénybe venni. Mivel a nagy fiam elmúlt már 14 éves, így ő is felnőttnek számít, így nagyon meg kell nézni, hogy hova megyünk, mert az árak igencsak az egekben vannak.

2006. nov. 4. 16:12

Én a párommal évente járom ezeket a helyeket. Tapasztalataink:

Sárvár -> a legjobbakat tudom mondani!!! Gyönyörű hely, nagyon szép, igényes, tiszta fürdő. Tök jó önkiszolgáló étterme van - meleg, főtt ételekkel.

Bükfürő -> itt kérte meg a kezem - ezért nagyon kedves emlék. A fürdő kicsit kevésbé szupi, de azért szép. A víz is nagyon fini.

Zalakaros -> nagyon nem tetszett!!! A víz olyan büdös, hogy a fürdőruháinknak és az összes cuccunknak átható kénszaga volt még hetekig! Mosás után is!!! A fürdő sem valami szuper. Sajnos rossz időt is fogtunk ki :( valószínű ezért is negatívabb az emlék.

Győri Termál és Élményfürdő: egyszer ki lehet próbálni, sok az élményelem, jók a szabadtéri kiúszási lehetőségek is, de elég kicsi.

Galyatető: a nagyszállóban voltunk 1 hetes nászúton - a wellness része fantasztikus, bár elég kicsi és kevés a medence. Viszont sok szauna, infraszauna, szolárium, masszázs, konditerem stb. van. Gyönyörű tiszta, rendes, amolyan 5* Hunguest helynek megfelelő.

Tervezzük meglátogatni Kehidakustányt, Hévizet és Hajdúszoboszlót.

2006. nov. 4. 14:53

Mi idén ősszel voltunk Sárváron a Danubius hotelben.A város nagyon hangulatos,a hotel is szép, kényelmes.Csak!:sehol sincs feltüntetve, hogy kisgyerekkel nem mehetsz semmilyen medencébe be.Még akkor sem, ha van rajta úszópelenka.

Igy ha családdal mennétek és van kisgyerek,akkor érdemes átgondolni.

De örülök, hogy vannak jó vélemények,majd szemezgetünk közülük mi is:)


Galyatetőn a welness szuper!!És a szálloda is nagyon tetszett,az egész család élvezte!:)

4. dee
2006. nov. 4. 12:45
Én már sok helyen jártam az országban.Nagyon tudom javasolni Hajduszoboszlót.A Hotel AquaSol ideális,mert össze van kötve a fürdővel.Köntösben lehet közlekedni.Szuper az ellátás.Tiszta rendezett.Esztergomban is nagyon jól éreztük magunkat.Visegrádon a welnessen kívül örök élmény a reneszánsz vacsora és az egyéb kulturális programok.Ott már több szállodában is voltam.A debreceni élményfürdő szintén nagyon tiszta és rendezett.Eger maga a csoda.A legújabb welness szálloda Szivásváradon épült,gyönyörű.Csodálatos környezetben.Siófokon is lehet welnessezni.Nyáron is és télen is csodálatos a Balaton.Pihenni minden évszakban lehet.Nekem pici hazám gyönyörű egy a fontos:a családommal legyek.Nagyon jó a sárvári és a bükkfürdői víz is.Zalakaros és Hévíz is örök élmény.
3. Icus
2006. nov. 4. 12:34

A casládommal harmadik éve járunk Kehidakustányba. Nagyon szeretjük ezt az élményfürdőt. Míg a gyerekek a fürdő "élmény" részét szeretik, én és a férjem szivesen megyük a gyógyvízes medencébe. Nekem elég gyakori menstruációs problémáim vannak, de a gyógyfürdőzés után 2-3 hónapig semmi próblémám sincs.


Voltunk egyszer már Zalakaroson is de az nem tetszett nekünk.

2006. nov. 4. 12:33
Én alapvetően "fagyos" vagyok imádom a ürdőket. Az abszolút kedvencem a Gyulai várfürdő, e az sajnos nagyon messze van Budapesttől. A másik szuper: Kehidakustyán-nagyon szép és igazán kényelmes, Hévíztől nem messze van.
1. Icus
2006. nov. 4. 12:28
Melyik gyógy,- termál,- .ill. élményfürdőben jártál már? Mi a tapasztalatod velük kapcsolatban?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook