Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik autós műszerfal-tisztítót, ápolót, kárpittisztitót, illatosítót érdemes venni? fórum

Melyik autós műszerfal-tisztítót, ápolót, kárpittisztitót, illatosítót érdemes venni? (beszélgetős fórum)


30. linzerkarika888 (válaszként erre: 29. - 86d0584f0e)
2018. ápr. 8. 16:43
Tusfürdőt szerintem nem probléma adni ajándékba, de csak akkor, ha a másik konkrétan azt kér. Pl. valami drágább márka, (Yves Rocher) vagy ilyesmi. Vagy családban se számít szerintem célzásnak. Tudni kell hogy a másik milyen szándékkal adta.
29. 86d0584f0e (válaszként erre: 28. - Tbbze)
2018. ápr. 6. 23:05

Tusfürdőt nem is, az gyakorlatilag egy szappan. Azt ajándékba?!


Parfümöt pedig csak olyannak illik, akivel olyan intim a kapcsolatod, hogy beleszagolhatsz a nyakába.

28. tbbze (válaszként erre: 26. - 86d0584f0e)
2018. ápr. 6. 17:26
Ezzel az elgondolással akkor parfümöt, tusfürdöt sem lehet ajándékozni (mondjuk én még nem adtam soha ilyet)
27. fincsi5 (válaszként erre: 24. - Levarosbukta)
2018. ápr. 6. 16:38
Szerencse, hogy a pedálokat nem tisztította. D
26. 86d0584f0e (válaszként erre: 1. - Tbbze)
2018. ápr. 6. 15:11

Tisztítószert azért ne adj ajándékba. Annyi mindent lehet autót csinosítani szerető embereknek adni.

A tisztítószer olyan, mintha lakberendezést kedvelő embernek hipót meg felmosószert adnál ajándékba, ezzel jelezve, hogy ő kvázi koszos :)

25. Channa* (válaszként erre: 24. - Levarosbukta)
2018. ápr. 6. 10:48

Nálunk nincs ilyen gond:D

Szépen letörölgeti és nem csúszik az, csak csillog-villog:DDDD


Inkább az autó tisztítását vigye túlzásba, mint mást:DDDDD

24. levarosbukta (válaszként erre: 22. - Channa*)
2018. ápr. 6. 10:18
Az én párom is előszeretettel használta a szilikont addig amíg válással nem fenyegettem :) :) :)! Rettenetesen utálom amikor minden csúszik-mászik a szilikonozás után. Csúszik a kormány, ragad a műszerfal. Természetesen kap a jóból a szélvédő is, azt meg ugye elfelejti utána letisztítani. Úgy hogy ki van tiltva a szilikon az autóból! :)
23. Channa* (válaszként erre: 22. - Channa*)
2018. ápr. 6. 09:43
Illatosítót pedig azokat szereti, amik parfüm szerűek és szellőzőrácsba vagy mibe kell beletenni.
22. Channa* (válaszként erre: 19. - Tbbze)
2018. ápr. 6. 09:41

A férjem szilikonnal szokta tisztítani a műszerfalat és imádja a mikroszálaskendőket:D


Nem tudom, hogy a lidl-ben állandó termék e, de az ott kaphatók jók. És van kárpit, felni, műszerfal, stb. tisztítót. Szerintem jó ötlet! Az én férjem pl. állandóan tisztogatja az autót, nevetgélnek is az ismerősök, hogy nem lehet beszállni, csak váltócipővel:DDDD

21. 12d083b51b (válaszként erre: 19. - Tbbze)
2018. ápr. 6. 08:23
Hogy melyik a legjobb?? Embere válogatja. A kereskedő szerint az, amelyiket a legdrágábban el tudja adni, a gyártó szerint kizárólag az, amelyiket ő gyártja, mások más szempontok szerint rangsorolnak... lesd meg, hogy akit meg akarsz ajánékozni, ő éppen most melyik márkát használja!
2018. ápr. 6. 08:19
Mert nem jó helyen kérdezed! Szerinted hány nő van itt aki saját kezűleg takarítja az autójukat? Szerintem a hozzászólók közül egyik sem. Akkor honnan tudnák melyik a legjobb műszerfalápoló? Én a helyedben beballagnék az első benzinkútra és ott megkérdezném az eladót melyiket ajánlja. Amúgy meg teljesen rendben van az ajándékötlet, mivel ha minőségi cuccost veszel többezer forintba fog kerülni. Illatosítónak én sem javaslom a lifegő fenyőt és társait mert nekem irtó büdösek, de lehet kapni nagyon jó illatú utántöltős, elektromos illatosítókat.
19. tbbze (válaszként erre: 1. - Tbbze)
2018. ápr. 6. 08:03
A kérdésem teljesen más volt mint amilyen válaszokat kaptam. A kérdésem az lett volna melyik a legjobb műszerfalápoló, kárpittisztitó.Szerintem egynek nem rossz ajándék, éreze magát jól az autójában hiszen nagyon sokat tartozkodik benne.
2018. ápr. 6. 07:49
Ezek az apró kis gagyi ötletek (jégkaparó, jégoldó, ablak tisztító, belső ablaktörlő szarvasbőr és hasonlók). Ha ezeket esetleg összerakod egy kisebb u.n. ajándék kosárba, és persze mellé egy tábla csoki, egy üveg pia. Ez utóbbiból szigorúan valami szeszmentes!!! akkor még stílusos is lesz. :))
17. Hoxa (válaszként erre: 1. - Tbbze)
2018. ápr. 6. 07:44
Most vett új kocsit, vagy más az apropója?
16. Hoxa (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2018. ápr. 6. 07:43
Kapcsolatfüggő a dolog. Egyszer, amikor egy barátunk elkészült végre a fürdőszobája felújításával, luxus wc papírt vittünk ajándékba :D Poénból. Ez az autóápolós ötlet szerintem kb hasonló indíttatású, teljesen rendben lehet, ha olyan a barátság.
15. PöttyösPanka (válaszként erre: 14. - Tbbze)
2018. ápr. 6. 07:32
Ő is a visszapillantóra akasztotta.
14. tbbze (válaszként erre: 13. - PöttyösPanka)
2018. ápr. 6. 07:26
Autóhoz nem szeretne kulcstartót szerintem. Esetleg a lakáskulcsra lehetne vennem.
13. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Tbbze)
2018. ápr. 6. 06:52
Én egyszer hasonló apropóból vettem egy fából készült kulcstartót, amire az volt ráírva, hogy "Ízirájder, öcsém! Ízirájder!". De az illetőről tudtam, hogy szereti az üvegtigrist.
12. mignon11 (válaszként erre: 11. - Tbbze)
2018. ápr. 6. 06:16
Ne törődj a fanyalgokkal. Vedd aminek örülne.
11. tbbze (válaszként erre: 9. - F11dc76a39)
2018. ápr. 6. 05:00
Azért gondoltam elsősorban műszerfal ápolóra, mert szereti az autóját. Rádió, hangfal természetesen van az autójába azt nem vehettek.
10. tbbze
2018. ápr. 6. 04:56
Fenyőfa illatosítót azt biztos, hogy nem vennék az nagyon gagyi ajándék lenne.
2018. ápr. 6. 00:10
Hát nem szokványos ajándékötletek. Viszont ha olyan emberkének adod aki szereti csiosítgatni a kocsiját akkor jók lehetnek, főleg olyan amit szeretne belé.
2018. ápr. 6. 00:02
Én alapból nem adnék kocsiba ajándékot, mert elég személytelen véleményem szerint. A fenyőfát jobb híján mondtam.
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Tbbze)
2018. ápr. 5. 23:30
Illatosító? Műszerfal ápoló? :) Ezek nagyon gagyi ötletek meg piti ajándékok. Bocsi.
2018. ápr. 5. 22:36

Valamilyen legmodernebb autórádió?

Hangfalak?

Erősítő?

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - 10cc61fb5a)
2018. ápr. 5. 22:33
Pontosan, jól fogalmaztad meg.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Linzerkarika888)
2018. ápr. 5. 22:32
Borzalmas látvány számomra, ahogy ott lifegnek ezek az illatosítók.
3. 10cc61fb5a (válaszként erre: 1. - Tbbze)
2018. ápr. 5. 22:25

Jajj..ez elég furán venné ki magát. Mintha te egy üveg domestost kapnál ajándékba.😂

Én inkább mobiltartót vagy bloutooth kihangosítót vennék. Esetleg egy uj huzat.

Amúgy férfi vagy nő a kocsi tulajdonosa? Mennyi idős?

2018. ápr. 5. 22:24

Illatos fenyőfa a visszapillantó tükörre?

Mondjuk én személy szerint nem szeretem, de van akinek tetszik.

2018. ápr. 5. 21:52
Ajándékba szeretnék venni autóhoz kiegészítőket például műszerfal tisztitó illetve ápoló, kárpit tisztitó, illatosító. Szerintetek melyiket érdemes venni, illetve van esetleg más ötletek mit vehetnék ezen kívül ajándékba? (elsősorban autóval kapcsolatos ajándékra gondoltam). Gumiszőnyegre is gondoltam az autóba (csak nemtudom azt mennyire jó ajándékba adni, jó ötlete)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook