Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik arckrém a legjobb: Shiseido, La prairie, Lancome, Estée Lauder, Yves Saint Laurent? fórum

Melyik arckrém a legjobb: Shiseido, La prairie, Lancome, Estée Lauder, Yves Saint Laurent? (tudásbázis kérdés)


2016. szept. 27. 10:22
és persze azért közel sem kerül annyiba, mert az előzőleg felsoroltak.
18. Bártfainela (válaszként erre: 17. - Artur2009)
2016. szept. 27. 10:21
ennyire drága krémeket nem használok, ezeket nem is tudom hogy hatnak. Én az Oriflame Novage Ultimate lift éjszakai krémet használom és jól bevált. 49 éves vagyok, azt hiszem ez 55 fölöttieknek való, de szerintem pont azért hatásosabb.
2016. szept. 27. 09:44
Ha az arcbőr és a nyakbőr nagyon megereszkedett, melyik a leghatásosabb krém? Tudom, hogy nem tünteti el, de egy kis javulást remélek!
16. emagdi
2016. szept. 24. 21:49
ajándékba ilyet ne vegyél, hacsak nem tudod egészen pontosan (tehát, márka, termékvonal, konkrét terméktípus) hogy mit használ az ismerősöd. és még akkor sem biztos hogy szerencsés ajándék...
2016. szept. 24. 19:58
Szerintem ilyen drága arckrémet csak akkor érdemes venni, ha tudod, hogy konkrétan melyiket használja, egyébként nagyon lutri, főleg meg a másik oldala, hogy egy vagyonba kerül. Én pl. nagyon szeretem a Lancome Hydra Zen BB krémet és évek óta használom. Ezen felbuzdulva megvettem a nappali hidratálót is, az meg nagyon nem jött be.
2016. szept. 23. 15:57
hát, lehet, hogy ez engem minősít, de én nem ismerem ezeket. avonos termék, vagy dm, vagy nivea. ezek nekem túl extrák.
13. michelle.r (válaszként erre: 1. - Filózó)
2016. szept. 23. 15:47

La prairie messze nem ugyanaz a kategória, mint a Lancome, vagy az Estée Lauder.


Szerintem inkább ajándékozz mást -kivéve ha kifejezetten krémet kért - nagyon melléfoghatsz.

12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - 31bc25d879)
2016. szept. 22. 17:17

Ó, dehogynem. Én kaptam drága krémet és csupa ragya lettem tőle.


A krémeket, úgy jó venni, legalábbis az érzékenyeknek, hogy kérjen tesztmintát, azért jobb helyeken adnak is.

2016. szept. 22. 17:09

Ezek mind minőségi, márkás krémek. Én a shiseido-t, a lancome-t használtam. Mindkettő jó volt.

Gyakorlatilag egyikkel sem lőhetsz mellé.

2016. szept. 22. 13:35

Krémet nem ajándékoznék. Nem tudhatod, hogy a legjobb, gondosan kiválasztott termék éppen az illetőnek nem rossz-e, a bőre szereti-e vagy sem. Másfelől csak akkor adj testtel érintkező ajándékot, ha olyan viszonyban vagytok.


Még mindig biztonságosabb, ha e tárgyban jó minőségű fürdőcsomagot adsz, hiszen nem tudhatod, hogy az a krém megfelel-e az illetőnek egyáltalán.

9. vikucka (válaszként erre: 2. - Filózó)
2016. szept. 22. 13:23
En viszont kremet nem ajandekoznek. Nem tudhatod, hogy mire allergias az illeto, birja-e az adott termeket stb. stb. A testapolo meg hatareset, de arckrem, ranctalanito, szemhejapolo, az a kategoria, amit mindenki vegyen meg maganak.
8. NomNom (válaszként erre: 6. - Filózó)
2016. szept. 22. 13:08
Én ajánlom, hogy a kremmania.hu oldalon olvasd el mindről, hogy mik az általános vélemények, majd "átlagolj", hogy nagy többségnek melyik vált be.
7. gribedli*** (válaszként erre: 2. - Filózó)
2016. szept. 22. 12:00

Szia, igazad van, ezek elég drágák, mindegyiknek a termékeit használtam már, szerintem azért nagyon egyéni, hogy kinek melyik jön be, de a top az a le prairie. A lancome-ot tartom az összes közül talán a leginkább olyannak, hogy nincs arányban a minőség az árral mert a lancome-ot már felvásárolta a l'oreal, attól kezdve már nem volt olyan jó.


Ha adhatok egy tanácsot, a clinique és a clarins is nagyon jó krémeket csinál, én évekig használtam clinique-t de a clarins még jobban bejött, a sminkek is, és a clarins mindig ad ilyen kis könyvecskéket mellé, hogy hogy kell jól feltenni egy krémet, milyen masszázstechnikával stb.


Később leváltottam a clarins, ma már csak sminket használok tőlük, most gyógyszertári krémeket használok de még mindig ugyanazzal a technikával teszem fel, amiket anno a clarins kis könyveiből tanultam.


A "ránctalanítás" pedig egy többtényezős dolog, nincsenek igazán ránctalanító krémek, inkább jó minőségű hidratáló krémnek nevezném, de a bőr belülről is szépül, egy csodakrém sem pótolhatja azt a törődést, ami belülről jön, vagyis jól egyen, sok folyadék, mozgás, pihenés, helyes masszírozás, helyes mozdulatokkal való arctisztítás stb.


Visszatérve a kérdésedre, La prairie vagy clarins:)

2016. szept. 22. 11:14
Valamelyik csak ránctalanít a valóságban is, nemcsak elméletben...
5. filózó (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2016. szept. 22. 11:14
Ez lenne az első drága és elvileg minőségi krém.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Filózó)
2016. szept. 22. 11:09
Nekem a Yves Saint Lauren jön be, de érdeklődj milyen krémet használ a megajándékozott, mert nagyon mellé lehet fogni ezeknél drágább kencékkel is.
2016. szept. 22. 11:00
Én az Avon Ultimate krémet használom 10 éve,meg vagyok elégedve vele nagon.
2016. szept. 22. 10:47
Különleges alkalomra lenne ajándék. De ez már olyan árfekvés, hogy sokszor meggondolja az ember melyiket vegye. Ha valaki ismeri ezeket, nagy segítség lenne.
2016. szept. 22. 10:46
Melyik arckrém a legjobb: Shiseido, La prairie, Lancome, Estée Lauder, Yves Saint Laurent?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook