Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik a legjobb tápszer hós kislányomnak? fórum

Melyik a legjobb tápszer hós kislányomnak? (tudásbázis kérdés)


13. falcsy
2012. máj. 28. 13:59

Én Mildibét adtam mindkét gyermekemnek.

Most a kicsi 14 hónapos és 8 hónapos kora után elutasította az anyatejet.Így sajnos kénytelenek voltunk áttérni tápszerre. Vele is Mildibével kezdtünk, de időközben megszűnt ez a termék , mert átvette a Milupa. Így most Milupát eszünk. Nem vészesen drága, a múlt héten volt a Rossmannban 1599 Huf-ért akcióban. Nekem a gyerekeim nagyon szerették. Én a Bebával megjártam, összecsomósodott, így többé nem vettem.

12. orsi0613 (válaszként erre: 11. - Cippora)
2012. máj. 28. 09:51
A Humanas az tényleg baromi büdös. Az én fiamnak lendüleből jött vissza, utána egy ideig hallani sem akart a tápszerről..
11. Cippora (válaszként erre: 6. - Ezti)
2012. máj. 27. 21:02

1 éves kora után kaphat,sőt kapjon is!


Nekünk amúgy a beba jött be,ez nem büdös mint pl.a humana,azt az én lányom kapásból köpte ki.De a babyloveosat is nagyon dícsérik!

10. df09bac22a (válaszként erre: 1. - Ezti)
2012. máj. 27. 20:20

Én beba termékeket adtam neki (mert hogy anyja nélkül neveltem, nem mint ha lett volna valaha is teje annak a...).

Na'h de beba drága, és nem hiszem, hogy pont most kéne drágát venni.

Igazából szinte bármelyik megfelel, de legjobb ha fokozatosan teljesen elfelejtitek.

Jönnek a friss zöldségek, gyümölcsök, apróra össze vágva, ha nincs fogacskája akkor pépesítve mehet neki. :-)

Lassan jön az a korszaka, hogy azt akarja enni amit te is eszel, és neked is, és a babának is fontos a friss vitamin dús ételek.

(ha anyagilag nem vagytok tehetősek, van egy olcsó tápszer amit feltudnak írni az orvosok. Nem túl finom, hamar elfogja hagyni a gyermeked, de addig jó pótlásnak)

2012. máj. 27. 19:35
Persze
8. Ezti (válaszként erre: 7. - Vancsa1977)
2012. máj. 27. 17:21
Az még odébb lesz nekünk. 8 hós:)
7. Vancsa1977 (válaszként erre: 6. - Ezti)
2012. máj. 27. 16:38
Én már úgy 17-18 hónapos kora körül adtam a fiamnak tejet-Természetesen forralva!!
6. Ezti (válaszként erre: 2. - Be749d73f9)
2012. máj. 27. 15:50

Betti, hát mert KELL a pici egészséges fejlődéséhez ès a tejet ugye 2 éves koráig nem ihat! Ez tiszta ugyi? :)


Hozzátáplálás természetesen megy, szèpen eszi a zöldséget gyümölcsöt, de napi 4-5 + szopi után valami fini műtejcsi kellene:)


Kisfiam mikor 4 éve szopi után tápis lett, Milumilt ittunk, de azóta annyi új van, kíváncsi lennék miket ajánlotok!

2012. máj. 27. 14:32
Az én kisfiam is 8,5 hósan választotta le magát. Először a legdrágábbat vettük, mert az biztos jó, de nem kellett neki. (Bebapro) Aztán elkezdtem a legolcsóbbnál a Babylove-osnál, ami nagyon bejött neki. 1200-1300ft, és ő nagyon szerette/szereti. Próbálgattunk, de szerintem gyerekre válogatja. :)
2012. máj. 27. 14:30
Meg már hozzápótlást is adhatsz a babának.
2012. máj. 27. 14:30

Szia.

Nekem csak(sajnos)4,5 hónapos korig volt tejem,de mellette ki kellett pótolni,mert szinte a szomjúságát se fedezte a tejem.Így kezdetektől a Mildi B-t használtuk.Eleinte a gyerekorvos írja fel,mivel nálatok már 8 hónapos a baba a Rossman-ban,vagy a Patikában is megveheted a 2-es,majd 9 hónapos kortól a 3-as tápszert.

2012. máj. 27. 14:28

Szia! De miért akarsz neki adni??

Véleményen szerint 8 hónaposan felesleges elkezdeni a tápszert, ha eddig nem adtál neki!

Kezdd el v folytasd a hozzátáplálást!! Minek a mű cucc ha nem muszáj??

1. Ezti
2012. máj. 27. 14:24
Melyika legjobb tápszer? 8 hós kislányom csak anyatejes volt ám elfogyott a tejem. Milyen tápszert vegyek ami korszerű és finom is anyatej u

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook