Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Békéscsabai bölcsődék, óvodák - szerinted melyik a legjobb? fórum

Békéscsabai bölcsődék, óvodák - szerinted melyik a legjobb? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 1. 12:18
Sziasztok.békéscsabán keresek bölcsit.( államit )a lányom novemberben lesz 2 éves.tudtok ajánlani? mennyibe kerül havonta?van kedvezmény 3 gyermekeseknek?
9. e4e20cb001 (válaszként erre: 8. - Sutoczkine)
2011. márc. 18. 13:24
Szia! Végül a Belvárosi bölcsi és óvoda mellett döntöttük. 2012. szeptemberétől szeretném oda járatni a gyerekeket (jövőre költözünk). Igaz, hogy már jóval előbb be kell "iratni" a gyereket a bölcsibe, hogy legyen helye? Területileg a Penzához tartozunk, de nem messze dolgozom a bölcsitől. Állítólag ezért felveszik, ha marad hely az odatartozók után. Üdv!
2011. márc. 9. 09:57
Az én fiam a Belvárosi böcsibe jár és meg vagyok vele elégedve. Maradunk a továbbiakban is, szeretném, ha gimibe is ide járna. De ez még nagyon messze van.
7. annácskaa (válaszként erre: 6. - Zsuzsoka04)
2011. febr. 23. 12:25
Az van kint Jaminában??? vagy keverem valamivel?
6. Zsuzsoka04 (válaszként erre: 1. - E4e20cb001)
2011. febr. 22. 11:55
Mi a Napsugár Oviba járunk már harmadik éve. Nagyon-nagyon szeretjük. Én csak ajánlani tudom.
5. 51cdc4ed1e (válaszként erre: 3. - E4e20cb001)
2011. febr. 16. 15:50
Ha a 2 közül kell választani, akkor a belvárosi ovira szavazok. Én is hallottam már róluk ezt azt, de mint mindegyik oviról. Menj be és nézzetek szép egy picit, ismerkedjetek a környezettel a pedagógusokkal.
2011. febr. 15. 14:35

Sziasztok!


Hasonló cipőben járok, mint Évi. Engem is érdekelne, hol találok jó ovit! Magánovi vagy családi napközi van a városban?

3. e4e20cb001 (válaszként erre: 2. - Annácskaa)
2011. febr. 9. 14:32
Olyanra gondoltam, ahol egyben van az óvi és bölcsi. Ilyen a Szigligeti is, de az messze van. Marad a Belvárosi és lencsési (nem a Lencsési lakótelepi, hanem a Napsugár Óvoda-közel van). Nem tudom milyenek, jók-e. A nagyobbik nagycsoportos lesz. A Belvárosi Ált. iskola közel lenne. Bár hallottam róla érdekes dolgokat..Nem tudom, bár ez még odébb van.
2011. febr. 9. 14:10

Szia!

Szerintem a Szigligeti az egyik legjobb,mint bölcsiben,mint oviban. Csak nagyon sokan vannak,lehet év közben nem vesznek át,majd csak szeptemberben. Utána kell érdeklődni.


Hol laktatok előtte?

2011. febr. 9. 14:03
Békéscsabára költözünk. A kisebbik gyereknek bölcsödét, a nagyobbiknak óvodát kell választani. Segítsetek a döntésben véleményekkel, tapasztalatok megosztásával! Köszike!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook