Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik a jó márka mosógépben, ami sok éven át megbízható és jó programok vannak benne? fórum

Melyik a jó márka mosógépben, ami sok éven át megbízható és jó programok vannak benne? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
31. Duncan
2012. febr. 20. 11:50
Nekem Bosch mosógépem van, de nem ajánlom senkinek, hacsak nem mosógép szerelő a férje:) 5 év alatt 4X kellett javítani... no comm...
30. Abigél (válaszként erre: 26. - MelisUK)
2012. febr. 20. 11:49

Ezt én csak cáfolni tudom. Nekünk csak az volt eddig. Soha nem rozsdásodott a teteje. És az Electroluxnak pl. baromi könnyen lehet tisztítani az adagolóját...

Az elől töltősnél meg mindig hajolgatni kell... ÉS nekem pont azt mondta mindenki, hogy azok kezdenek el egy idő után ereszteni elől...

Ízlések és pofonok...

29. Sly7105 (válaszként erre: 26. - MelisUK)
2012. febr. 20. 11:47
Az adagolót egy az egyben le lehet szedni és tökéletesen tisztítani... Próbáld meg, sokáig én is bénáztam vele, ott rajta, a helyén.
28. Fille
2012. febr. 20. 11:44

Nekem mos Samsungom van, slim, elöltöltős, mert csak az fért be a panelfürdőbe. de imádom. hosszantartósságról nem tudok beszélni még, mert 4 hónapos a drágaság. viszonylag olcsó volt, 60 körül.

de van a régi lakásban egy eladásra váró whirpool elöltöltősöm, imádtam, semmi baja sose volt, 2,5 éves, csak szegényke nem fár be hozzánk :( szrencsésen nyúltam bele a whirpoolba :)

2012. febr. 20. 11:44

Nekem is elöltöltős Indesitem van, a keskenyített változat. Csak ajánlani tudom.

7 éves, még semmi baja nem volt,(kpo-kop-kop) pedig nem használok vízlágyítót, mert 2 év vízlágyító lassan egy mosógép ára.

Hogy most milyenek az Indesitek nem tudom, mint mondtam ezt 7 éve vettük.

2012. febr. 20. 11:43
A felül töltősekről ejtenék pár szót. Praktikus, mivel kicsi és felfelé nyílik az ajtaja. Viszont szinte általános betegségük, hogy elkezd rozsdásodni a tejetük valahol a peremnél. Az adagolójukat nagyon nehéz tisztán tartani, hozzáférhetetlen helyek vannak bennük. Esztétikailag sem olyan szépek, mint az elöl töltősek.
2012. febr. 20. 11:42

Mi két hónapja voltunk hasonló cipőben. Megkérdeztem mindenkit, végigolvastam az összes fórumot, majd beszéltem két mosógépszerelővel is. Mindkettő azt mondta, hogy ha van pénzed vegyél Miele-t, bár az megfizethetetlen, de legalább 20-25 évig tart. Ha arra nincs keret, akkor Electrolux vagy AEG. Mi a drágábbat vettük, az AEG-t és lekopogom, de tökéletesen működik.

De van 75 ezer körül rengeteg Electrolux, ami ugyancsak sokat tud.

2012. febr. 20. 11:41
Úgy látom az Indesit a legjobb.
23. 645b490433 (válaszként erre: 22. - MelisUK)
2012. febr. 20. 11:39
Ekörül van itthon is az enyém két éves előtte is Indesit volt nekünk bevált.
22. MelisUK (válaszként erre: 16. - Pegasus0629)
2012. febr. 20. 11:37
Mivel Skóciában élek, így nem igazán mérvadó az ár. Nem volt drága, úgy emlékszem 220 fontért vettük, akkor pont akciós is volt a gép. Mostani árfolyammal kb 76-77ezer volt. De nálunk általában olcsóbbak az elektronikai dolgok, mint Mo-on.
21. genlips (válaszként erre: 5. - Sly7105)
2012. febr. 20. 11:36
lehet, digitálisan beleprogtramozzák, mikor is kellene kipurcannia? O.o
2012. febr. 20. 11:35

Nekem Indesit van lassan 5 éve, aranyos kis jószág. :)

Szépen mos, sok program van rajta, lehet választani hőfokot, centrifuga fordulatszámot.

Én csak ajánlani tudom.


Anyumnak Fagor van, lassan 10-12? éve használja, és csak egyszer kellett benne szivattyút cserélni, ami olyan 4.000 Ft-os tétel volt.

19. melinda032 (válaszként erre: 15. - Sly7105)
2012. febr. 20. 11:34
Vagy a garanciáig ...:)))A régiek tényleg jók voltak.
2012. febr. 20. 11:34
Volt olyan mosógépem, amiben a fehér ruhák egy idő után mocsáros színűek és szagúak lettek. A színessel nem volt gond. Ugyanazt a márkájú mosóport/gélt/tablettát haszáltam minden géphez.
2012. febr. 20. 11:34

Electrolux, Zanussi, egy márka mind a kettő jó.

Nekünk Indesit van, semmi baja, csak ahol víz éri kívül rozsdásodik, de műszakilag nagyon jó.

Sok program..Igazából 2-öt használok, egy a színes és egy a fehér ruhákhoz. Meg van még 2 féle amit ritkán, ezek ilyen gyors mosás programok.

Whirpool-t nem ajánlom, anyuéknak mindene tönkre megy, ami ez a márka és nem is nagyon szeretik garanciában javítani...

16. Pegasus0629 (válaszként erre: 12. - MelisUK)
2012. febr. 20. 11:34
Mennyibe került?
15. Sly7105 (válaszként erre: 13. - 48bf8c027e)
2012. febr. 20. 11:33
szerencsés vagy... vagy csak az alap extrák miatt bírja még....
14. melinda032 (válaszként erre: 11. - Sly7105)
2012. febr. 20. 11:32
Szó szerint!:)))
2012. febr. 20. 11:31

Szia!

Nekem 11 évig felültöltős Whirpoolom volt és most is egy ilyenre cseréltük le.

A legegyszerűbbet vettük alap extrák vannak de nem sok. Én meg vagyok vele elégedve.

2012. febr. 20. 11:30

Indesit. Rengeteg mosógépet használtam már, mivel éltem a szüleimmel, haszáltam az anyósomékét, mindkét helyen 2-2 mosógéppel volt tapasztalatom. A saját otthonom előtt 7 albérletben laktam, az plusz 7 mosógép az előző 4-hez, azaz összesen 11 mosógépet próbáltam. Az Indesit mellett döntöttem, elöl töltős. Persze utána olvastam, hogy melyik Indesitet hogyan értékelik a tulajdonosok, nem a legolcsóbbat vettük meg, de nem is a legdrágábbat. Rengeteg féle program van rajta, digitális kijelzője van, amire sokan azt írják, hogy könnyen tönkremehet a mosógépekben és a gombosokat ajánlják, erről nekem nem ez a véleményem. A gomosok és tekerősök is tönkre tudnak ám menni, elég, ha csak egy icike-picike gombot kell kicserélni, máris több ezer forintról van szó.

Nekem azért vált be az Indesit, mert nagyon jól tisztít, nincs kispórolva belőle az ölbítési program ideje, szóval finom puhák és illatosak a ruhák. A+++ energiaosztályos, fillérekbe kerül az áram hozzá. Van rövid és hosszú program is, különféle hőmérsékletekkel, külön program gyapjúhoz, külön selyemhez, sportruházathoz, edzőcipőhöz, széles a választék.

Két éve és 2 hónapja van meg a gépem és maximálisan meg vagyok vele elégedve. A ruhák tiszták, puhák, illatosak és ez a lényeg. :) Vannak szebb kinézetű mosógépek, de a mosási hatékonyságuk közel nem érik el az enyémet. Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a márkát.

11. Sly7105 (válaszként erre: 9. - Melinda032)
2012. febr. 20. 11:30
Alátámasztom. Nekem a Whirlpool éppen a garnciáig húzta... utána pedig kuka.. :(
10. melinda032 (válaszként erre: 5. - Sly7105)
2012. febr. 20. 11:30
Nálunk is ugyanez volt:)
9. melinda032 (válaszként erre: 3. - Ministry)
2012. febr. 20. 11:29
Nekem az utolsó 2 mosógépem whirlpool volt, az első az elég régi volt,de lejárt felette az idő...megint ezt a márkát választottuk, felültöltősben, de nem bírt ki 4 évet, már az első 2 évben volt hibája...3 éve vettem zanussit, elöltöltőset, ez olcsóbb volt, de semmi gond nincs vele :)a szervizes azt mondta, hogy a mostani whirlpoolok már nem olyan jók, sokan panaszkodnak.
8. babszibobó (válaszként erre: 7. - Babszibobó)
2012. febr. 20. 11:28
ha=hat
7. babszibobó (válaszként erre: 1. - Pegasus0629)
2012. febr. 20. 11:28

Szia!

Nekem ha éve felültöltős Indesitem van, tele jó programokkal, szerencsére (lekopogom), hűen bírja a hajtást:-)

6. DorkaMoncsi (válaszként erre: 1. - Pegasus0629)
2012. febr. 20. 11:27
Nekünk elöltöltős LG van, nagyon megvagyunk elégedve vele. A garanciája már rég lejárt, de sosem volt vele probléma. Nem is hangos, kis helyen is elfér.
5. Sly7105 (válaszként erre: 1. - Pegasus0629)
2012. febr. 20. 11:24
Ha adhatok egy tanácsot...Én a 13 év házasságom alatt már a harmadik mosógépet "fogyasztom". Az első kettő Whirpool volt, és mindkettő elöltöltős, digitális csodagép. Mind a kettő éppen a garanciaidő vége után ment tönkre és mindkettőnek komoly gondja lett, majdnem egy új gép ára. A második ilyen tapasztalat után, egy sokkal egyszerűbb "szerkezetet" vettem szándékosan, ami felültöltős és nincs tele csodaprogramokkal, de alapdolgokat tud és ennek lám évek óta semmi baja. Ezt egyébként a szerelő is megerősítette, hogy minél extrább masina, annál több a hibalehetőség.
4. gédi (válaszként erre: 1. - Pegasus0629)
2012. febr. 20. 11:23
Szia! Nekünk a családban szinte mindenkinek Electrolux gépe van. Nagyon meg vagyunk vele elégedve. Szépen mos, nem zajos, és bírja a strapát. Én merem ajánlani.
2012. febr. 20. 11:22

Nekem whirlpool van évek óta.

Rengeteg olyan program van rajta, amit imádok :)

2012. febr. 20. 11:20
Electrolux :) Teljesen megbízható gép, bár úgy rémlik, jóval többe került, mint 75.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook