Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mélyharapás-harapásemelő-fogszabályzás fórum

Mélyharapás-harapásemelő-fogszabályzás (beszélgetős fórum)


5. vamelcsi (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2014. nov. 14. 19:48
Köszönöm, utána fogok járni.
4. zebracsikó (válaszként erre: 3. - Vamelcsi)
2014. nov. 14. 19:47

nézesd meg, ha rendellenes, akkor a nyelvedet is kikezdheti

továbbá akkor semmit sem ér a fogszabályozás

3. vamelcsi (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2014. nov. 14. 19:45
Nem, ilyenről nem volt szó, kb egy hónap múlva kapnám az alsó ívre a fogszabit és gumihúzásról beszélt még a Doktornő.
2014. nov. 14. 19:43
a nyelésedet nézték? Az nem rendellenes? Nem volt szó nyelvlökéses nyelésről?
2014. nov. 14. 19:41

Sziasztok!


Idén nyáron fogszabályzásba kezdtem, mélyharapás miatt az alsó fogaim nagyon kikezdték a felső ínyemet,ami igencsak elkezdett fájni és a fogaimat is elkezdte mozgatni.

Először a felső fogívre kaptam rögzített készüléket, majd egy hete kaptam rögzített harapásemelőt a két felső metsző mögé. Egy kis műanyag darabka, ami oldalt van rögzítve egy-egy foghoz. Pár nap alatt teljesen begyulladt tőle az ínyem és a szájpadlásom, úh most le kellett venni.

Érdeklődnék, járt-e már valaki így, hogyan oldották meg a mélyharapást.. illetve, hogyan tisztította a harapásemelőt, hogyan tudott vele enni, beszélni?

Most pár hét szünet, míg helyre nem jön a nyálkahártya és utána elvileg visszakapom.


Kíváncsian várom a tapasztalataitokat!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook