Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mély ráncok ellen melyik krémet ajánljátok? fórum

Mély ráncok ellen melyik krémet ajánljátok? (tudásbázis kérdés)


2022. okt. 4. 19:55
Hmm...eddigi hozzászólásaid több, mint fele termékajánlás.
22. michelle.r (válaszként erre: 20. - 55Judit)
2022. okt. 4. 19:10

A szikét nem helyettesíti, meg a húszéves hamvasságot sem, de megdöbbentően sokat segít az arcjóga. Ajánlom ezt a csatornát:


[link]


Bármilyeh hihetetlennek tűnik, míg a test egyéb részeinél jó, ha feszesek az izmok, az arc esetében nem. Kifejezetten a feszes arcizmoknak is köszönhető pl. a megereszkedett arcbőr, vagy az ú.n. bulldog pofa.

21. 55Judit (válaszként erre: 19. - Mimóza07)
2022. okt. 4. 19:04
Na ez az! Te mondtad meg a tutit!😀
2022. okt. 4. 19:03

A kor előrehaladtával csökken nem csak a bőrünkben, az egész szervezetünkben a kollagén képződés. Idősebb korban le is áll. Hogy kinél milyen tempóban és mikor következik be, egyénfüggő. Az életmód és a genetika is befolyásolja.

Ezt krémekkel nem lehet ellensúlyozni. Ha kollagén peptideket fogyasztunk az beépül. Én már tapasztalom, lassan másfél éve fogyasztom. A krém az csak olyan tessék-lássék eredményt hoz. Ha rám kenik és eltűnnek a ráncaim, elismerem. De ezeket nem az én korombeli az élettől megviselt emberekkel reklámozzák.

2022. okt. 4. 18:53
Sokat kell szexelni akkor eltünnek a ráncok. Olcsóbb is mint a kencefice. :D
2022. okt. 4. 18:45

A ráncokat egyik krém se fogja eltüntetni.

A bőrünknek a csodakrémek helyett másra van szüksége. Pl. megfelelő mennyiségű folyadékot inni. Napozni keveset.

Ja, és a jó alvás meg stresszmentes élet!

Ez már elég is ahhoz, hogy középkorúként ne nézzenek vénasszonynak.

17. 55Judit (válaszként erre: 16. - ,zumba)
2022. okt. 4. 16:58
Megnyugtató. Már azt hittem nem tudom a googlét használni.
16. ,zumba (válaszként erre: 12. - 55Judit)
2022. okt. 4. 15:51
Én sem.
15. vigyefene (válaszként erre: 14. - 55Judit)
2022. okt. 4. 14:29

Csak azt tudom róla, hogy a szépség óriási űzlet. Híres szinészekkel/emberekkel hirdetik a termékeket, akik nem a méreg drága holmitól lettek azok akik.

Néha engem is szépnek neveznek, pedig semmiféle krémet nem használok. A nagy probléma az, h gúnyosan mondják, tehát az ellenkezőjét jelentei.

Még pár temék.

[link]


[link]


[link]

14. 55Judit (válaszként erre: 13. - Vigyefene)
2022. okt. 4. 14:16
Nem teljesen. Az említett Beauty Age Skin terméket szerettem volna megnézni.
13. vigyefene (válaszként erre: 12. - 55Judit)
2022. okt. 4. 13:56

Erre gondoltál?

[link]

[link]


Képek. [link]

2022. okt. 4. 13:49
Rá akartam nézni a Beauty Age Skin-re, de nem találok ilyet.
11. 55Judit (válaszként erre: 1. - 1e76158442)
2022. okt. 4. 13:43

Az én véleményem: A krém csak üzlet. Sokan bedőlnek a reklámoknak, köszönhető ez annak főként, hogy gyönyörű, hibátlan arcú fiatal - fiatal!!! nőkkel reklámozzák.

Annak a krémnek hinnék, amelyiket ha rám kenik, az én bőröm is kisimulna tőle. A ráctalanítók hatását 70 éveseken kellene bemutatni, akiket megviselt az élet.


Kollagén peptid komplexet iszok, mely hatására elmúlt a térd és csípő fájdalmam, annyit javult a csontsűrűségem 1 év leforgása alatt, hogy többször ránéztem a leletre hogy el tudjam hinni. Fantasztikus! De még ez se szűntette meg a ráncaimat, pedig nagyon ütős készítmény. A bőrömre annyi hatással van, hogy talán nem mélyülnek tovább a ráncaim mióta a kollagént használom, és nincs több. De sajnos kevesebb se.


Használhatsz krémeket, hidratálnak ha nap mint nap kened. Mikor abbahagyod rosszabb lesz mint előtte. De amíg kened őket, kellemes lehet a közérzeted.

10. Bársonyfüles (válaszként erre: 9. - D71ef05a8e)
2013. febr. 28. 19:34
Nem,ez egy esszenciális olaj.
9. d71ef05a8e (válaszként erre: 8. - Bársonyfüles)
2013. febr. 27. 20:48
Ez egy táplálékkiegészítő?
8. Bársonyfüles (válaszként erre: 7. - 1e76158442)
2013. febr. 27. 20:31
A legjobb.Ha érdekel privátban írok róla.
7. 1e76158442 (válaszként erre: 6. - Bársonyfüles)
2013. febr. 27. 19:28
tapasztalat?
6. Bársonyfüles (válaszként erre: 1. - 1e76158442)
2013. febr. 26. 20:29
A Soul-t. A legjobb a bőrnek.
5. 1e76158442 (válaszként erre: 2. - D71ef05a8e)
2013. febr. 26. 14:54

:(

azért köszi a választ,és biztos igy van a genetikán sok múlik!

4. d71ef05a8e (válaszként erre: 3. - Ginevra01)
2013. febr. 26. 14:52
Ez jól hangzik. Tényleg tónusba tudja hozni a megereszkedett bőrt valamennyire, mondjuk a mély barázdákkal csodát nem tesz, gondolom.
2013. febr. 26. 14:49
Szerintem az arctorna nagyon hatásos tud lenni, a krémekben, kencékben nem hiszek
2013. febr. 26. 14:43

Hú, biztos nem ilyen válaszokat vársz, de én nem nagyon hiszek abban, hogy a már kialakult mély ráncokkal bármit lehetne tenni kozmetikumokkal. Ami ideig-óráig kifeszíti a bőrt, "meggyógyítani", visszacsinálni, ami odalett, már az sem képes, max. addig hat, amíg kened.


Családomban azt látom egyébként - és ez sajnos megint nem válasz a kérdésedre -, hogy abszolút adottság-függő a dolog. Édesanyám 70 éves, nem volt könnyű élete, sem a fizikai, sem a szellemi és lelki megterheléseket tekintve, az arca mégsem ráncos. Igaz, ducika is, az arca is. Soha, semmilyen krémet nem használt, még arclemosókat sem, csakis tiszta hideg vizet reggel és este. Se nem száraz a bőre, se nem zsíros, se nem ráncos.


Nagymamám is ilyen volt, és anyukám lánytestvérei is. De pl. nagyapám húga már viszonylag fiatalon nagyon mély ráncokat viselt az arcán.


Nem akarom elkiabálni, de eddig úgy néz ki, én sem vagyok különösen hajlamos a ráncosodásra, pedig egyelőre babatestápolót hazsnálok az egész arcomra csak. Míg van velem egyidős barátnőm, akinek a szeme körül már mély ráncok vannak, pedig gondosan ápolja. MOndjuk nekem nagyon-nagyon, kifejezetten tetszenek a szem körüli nevetőráncok, ezért nem bánnám, ha nekem is lenne, vagy ha lesz majd:)


A hosszú litánia utána lényeg: ne hagyd soha kiszárítani a bőröd, hidratáld bármilyen akár egyszerű krémmel, ami neked beválik, ne húzd-nyúzd sminklemosáskor, egyébként viszont a genetika kezében vagyunk:)

2013. febr. 26. 14:27
Mély ráncok ellen melyik krémet ajánljátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook