Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használtatok valamiféle "arcvasaló" eszközt, ami bevált nálatok ráncok ellen? fórum

Használtatok valamiféle "arcvasaló" eszközt, ami bevált nálatok ráncok ellen? (tudásbázis kérdés)


2019. márc. 3. 15:49

[link]


Régen ezzel szemeztem, de aztán nem vettem meg.

Tapasztalatok engem is érdekelnének.

2019. márc. 3. 14:17

Ma olvastam:


Öregecskedő asszony a férjéhez:

- Jaj, szemránckrém... jaj, bőrfeszesítő... mondjál valamit, amitől érezhetem hogy igazi nő vagyok!

- ... Hát... nem tudsz tolatva parkolni...

2019. márc. 2. 22:38
Alvás. Sokat javít az arcon.
10. Guruljka (válaszként erre: 9. - Lotti40)
2019. márc. 2. 20:29

BBC Earth adó: kis csoportokon mérték egyes készítmények hatásosságát a striákra. Leghasznosabbnak a kefével bemasszírozandó krém bizonyult, de kiderült, hogy a kefe az, amely a bőr alatti zsírt elmozdítja.


A hidratálásról az derült ki, hogy ilyen gyakorlatilag nincs, a bőrben bent kell tartani a nedvességet, és erre a glicerint nagyobb arányban tartalmazó készítmények az alkalmasak. Ami lehet akár egy naptej is.

No ezt már kipróbáltam, és tényleg kellemesen hidratál a kis naptejem, habár, nyilván, nehezebben szívódik be.

9. Lotti40 (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2019. márc. 2. 20:13
Igen, sőt biztos.
8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Lotti40)
2019. márc. 2. 20:06
Lehet, ebben a masszírozó is egy fontos tényező.
2019. márc. 2. 19:40
Én a jó minőségű (vichy) arckrémre esküszöm, amit görgős arcmasszírozóval viszek fel minden este az arcbőrömre.
2019. márc. 2. 19:03

Annak idején a N.skinnek volt valami masinája, amit sokat dícsértek itt a lányok.

Nem tudom igazából, nekem csak közvetett tapasztalatom van. Az egyik barátnőm volt ilyen próbanapon a férjével, és allítólag a férje egyik szemhéját kivasalták, a másikat nem, és tök felemás lett:D

De én nem láttam.

2019. márc. 2. 19:01
Herevasalasrol hallottam mar,arcvasalasrol meg nem. Tizedes Gyurka biztos erre ia tud valami jo mutetet.
2019. márc. 2. 18:59
Kérdezd Berkit, igaz, hogy ő máshol vasaltatott:)
3. 65c23b64bf (válaszként erre: 2. - Kisj)
2019. márc. 2. 18:07
😄
2. kisj
2019. márc. 2. 17:56
Inkább fogadd el magad, mert a vasaló az kur@va melrg.
2019. márc. 2. 13:54
Használtatok valami féle "arcvasaló" eszközt ami bevált nálatok ráncok ellen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook