Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
4675. Rita...
2007. márc. 23. 07:47

Lányok! Méretválasztásnál az is fontos, hogy milyen a testalkat. Ha valaki vékony, sportos, keskeny a csípője, kicsi a mellkasa annak nem biztos, hogy jól áll két hegy. Persze ha kifejezetten olyet szeretne, az is elfogadható, de aki természetes hatást szeretne vegye figyelembe, hogy attól mert mellei lesznek a többi része nem alakul át, tehát jobb, ha harmóniában marad az egész. Ha valaki extra nőies idomú azon persze 500cc is elfér feltűnés nélkül, de mindenkin máshogy fog állni.


Én is elképzeltem valamit, aztán az orvosom felhomályosított, hogy minden ok, csak vegyem figyelembe, hogy hol van most a mellem. Az impli hátán, középen van egy jel, annak kell a bimbó alá kerülni és ez határozza meg, hogy milyen lesz az új mell, ezt is figyelembe kell venni a forma és méret választásnál. Akinek eleve feljebb vannak a bimbói, ha túl nagyot választ akkor kap a nyakába két dudát. Persze ez túlzás, de olyan orvost válasszatok, aki minden hülye kérdésre hajlandó válaszolni és felkészít arra is, amire nem gondolsz. Én például vagy 3x visszamentem és a minta implit bedugtam a melltartómba és nézegettem magam a tükörben, ő meg végtelen nyugalommal tűrte. :-) Műtét előtt, a berajzolásnál még figyelmeztetett, hogy az egyik bimbóm a középvonalhoz képest kíjjebb van, mondta, hogy ezt most jól jegyezzem meg, mert az új is kijjebb lesz, ha oké, akkor tovább rajzol :-) És persze nem lett teljesen olyan, mint a kép, amit előtte nézegettem, de nagyon szép szerintem így is.

Tehát kérdezzetek meg mindent, ennyi pénzért legalább nyugodtan menjetek a műtétre!!!!!

4674. böske
2007. márc. 23. 07:42
A képgalériát nézegetve nem láttam természetes formájú melleket. Mindegyik lufiszerű. Nincs olyan, ami fent kevésbé telt?????????????????
4673. Rita... (válaszként erre: 4577. - Tündibündi)
2007. márc. 23. 07:32

Ne hagyd magad, lehet, hogy nem vették észre a kérdést. 2-3 felvarrás volt itt a fórumon, azt hiszem Reni, neki kép is van az új cickókról, Évapetra, akinek borzasztó sokat vettek le, ha jól emlékszem 3,5 kg-ot írt, elképesztő!

Edina32 még csak szeretne, de ne add fel, csak kérdezz, előbb-utóbb jön válasz, csak pörög a fórum és nem mindenki lapoz vissza, gondolom időhiány miatt. :-)

4672. neshama (válaszként erre: 4572. - Bómóka)
2007. márc. 23. 07:24

Szia!


Nagyjából hasonló paraméterekkel rendelkezünk (162 cm és 55 kiló vagyok), én is szoptattam, igaz, csak két hónapig, és én is sokat )közel 30 kilót) fogytam a szülés óta. A terhesség alatt toxémiás voltam, amitől még volt a végén + 15 liter víz is rajtam.

A mellem annyira nem nyúlt meg, hogy felvarrni is kelljen, de nálam is bőven akad hely az impliknek.

Május 16-án fog Dr. Gáspár műteni, csepp alakú, magas profilú impliket kapok, 380 cc-seket, mellizomhártya alá. Először kicsit megrettentem, mikor kimondta az implik méretét, de itthon megnéztem a neten néhány impligyártó honlapját, és ha nagy az impli átmérője, hogy kitöltse a mellkason a mellek helyét (ne legyen két tenyérnyi a mellek közti hely), akkor nem nagyon akad 300 alatti impli. két gyártó honlapján is úgy láttam, hogy amit én fogok kapni, az kb. 12 cm széles lesz.

Remélem, tudtam segíteni.:-)

4671. Rita... (válaszként erre: 4602. - Epm)
2007. márc. 23. 07:20

Lehet, hogy csak én nem látom, de nincs rajta a MPHEST listán: [link]


Kérdezd meg tőle, hogy miért? Azt ajánlják általában, hogy csak azzal műtessük magunkat, aki tagja a Magyar Plasztikai Helyreállító és Esztétikai Sebész Társaságnak.

4670. Rita... (válaszként erre: 4668. - Csibe8525)
2007. márc. 23. 07:13

Csibe!

Szerintem ne félj, tényleg sok mindent hallani, de ha megfigyelted, mostanában csak jókat! :-)))

Meg hát mi is itt vagyunk csodálatos új melleinkkel és nagyon élvezzük. :-)))


Mitől félsz egészen pontosan? Majd mi megnyugtatunk! Vicziánt nem ismerem, de szimpatikus a netes infók alapján.

4669. Rita...
2007. márc. 23. 07:10

Jó reggelt!


Limi, Ani!

Lazítsatok! Mostanában semminek sem fogtok annyira örülni, mint ébredés után az új dudáknak! Ne felejtsétek el a pozitív gondolatokat, ha esetleg kellemetlen érzéseitek lenne, az 2-3 nap alatt elmúlik, csak a szép cickók maradnak!!!!

:-)))))))))))

4668. csibe8525
2007. márc. 23. 06:58

Jó reggelt csajszik!

először is szeretnék veletek megismerkedni egy kicsit!


rólam röviden annyi hogy április 3-án műtenek és nagyon félek!

már annyi mindent hallottam és olvastam....

engem szegeden műtenek a forrás magánklinikán, Viczián CSabánál! hallotatok már róla!!!?

4667. limi
2007. márc. 23. 06:29

Sziasztok lányok!


Na ,hát erre mondják,hogy nincs visszaút!Rendesen feszit az ideg!Fél 4 óta nem alszom/ napok óta/,fáradt is vagyok már.Nekem 10 órára kell a kórházban lennem,11 körül műtenek.Szoritsatok Aninak is ma,holnap jövök és irok nektek,ha tudok.Puszi mindenkinek!!!!!!

4666. Szaffika
2007. márc. 22. 23:30
Én is hulla vagyok. Jó éjt csajok.
4665. lilamila
2007. márc. 22. 23:15
jo ejt lanyok..ballagok pihenni:)
4664. lilamila
2007. márc. 22. 23:10
orulj neki,de legy ovatos azert.bisztos a doki ugy latja hogy te gyorsan gyogyulo fajta vagy.
4663. Szaffika (válaszként erre: 4662. - Lilamila)
2007. márc. 22. 23:04
Igen csak furcsa hogy nekem nem kell 6 hétig hordani a melltartót.
4662. lilamila
2007. márc. 22. 23:03
csupa jo hir szaffika:)
4661. Szaffika
2007. márc. 22. 22:56
Sziasztok. Ma voltam varratszedésen. Már nincs kötés szerencsére. Holnap leszek 2 hetes. Majd rakok fel képet. Vettem új melltartókat. A dokim azt mondta hogy már nem kell éjszakára a sportmelltartó és jövőhéttől már hordhatok rendes melltartót. Jó hamar, nem? Még azt is mondta hogy amíg le nem esik a varr addig testápolóval vagy körömvirággal kell kenni és utána pedig speciális készítménnyel. A dermatix a legjobb szerinte de egyébként az ő véleménye az hogy nem is kéne kenni semmivel mert elmúlik az magától is. Hát majd kiderül. Végül is vettem contractubex-et mert a gyógyszertáros csaj azt mondta hogy neki ettől múlt el és nem is volt olyan drága. Ja és az nem gáz ha oldalt feküdtök, legalább mozgatjátok egy kicsit az impliket. A dokim szerint ez felér egy masszírozással.
4660. Nümi
2007. márc. 22. 22:53
sziasztok. szerintem is nagyon különbözőek az orvosok h mit mondanak a sportmelltartó viselésének kötelező idejére is pl. de nem értem miért mond mindegyik mást. kicsit zavaró!!! egyformán kéne tudniuk. nem értem. de ezek már tényleg nagy eltérések,hogy van akinek csak 3 hétig kell hordani,van akinek 6 hétig(legtöbbnek ez),van akinek 8 hét(mint nekem). nem értem.
4659. Szaffika (válaszként erre: 4644. - Maha)
2007. márc. 22. 22:51
Nem. Ő debreceni.
4658. lilamila (válaszként erre: 4657. - Puddiz)
2007. márc. 22. 22:48
ok,drukkolok neked is:)nekem nincs a dokival semmi bajom(maskepp nem mennek hozza),csak ezt a kotozest,gyogymelltartost nem ertem...
4657. Puddiz (válaszként erre: 4655. - Lilamila)
2007. márc. 22. 22:44

Én oda megyek ahol Amika volt:))))

Jó éjt mindenkinek.

4656. lilamila (válaszként erre: 4652. - Glittersztár)
2007. márc. 22. 22:37
en ezt kulon kerdeztem a dokitol es nekem azt mondta 5 napig nem szabad emelni,utana roviden igen(van egy 7 honapos babam)..de ezekszerint nem fogok birni emelni:((
4655. lilamila (válaszként erre: 4653. - Puddiz)
2007. márc. 22. 22:36
persze, csak fura hogy az eggyik dokinak eleg a sima sportmelltarto ami persze a mi szempontunkbol bisztos jobb mert kenyelmesebb,es a masik meg agyon csomagolja a pacienseit:)erdekelne hogy ,meknek mi a magyarazata mert en a "csomagolos"dokihoz megyek es szivesen lennek en is csak sportmelltartoban utana..:)
4654. lilamila
2007. márc. 22. 22:32

ani,limi,lora!szoritok nektek nagyon es varunk ide vissza minnel hamarabb,beszamolok,fotok:)

puszii

4653. Puddiz (válaszként erre: 4651. - Lilamila)
2007. márc. 22. 22:28
Szerintem ezt is orvosa válogatja hogy fásli vagy gyógymelltartó vagy sportmelltartó.
4652. Glittersztár (válaszként erre: 4650. - Lilamila)
2007. márc. 22. 22:28

Szia!

Nem lehet,meg szerintem nem is bírnék.Meg az izmot nem szabad erőltetni.

4651. lilamila
2007. márc. 22. 22:24

Babati,drukkolok hogy szedjek le rolad holnap a lepelt es akkor jobban erzed mar magad:)kerdezd meg ezt a sportmelltartos dolgot..hogy-hogy Amikanak egybol olyan van?

pussz

4650. lilamila (válaszként erre: 4634. - Glittersztár)
2007. márc. 22. 22:18
hello!meddig nem emelhetsz?az meg faj?vagy tilos mert valami tortenik tole?
4649. Puddiz
2007. márc. 22. 22:16

Mv Lorát ma műtik.Remélem ő is jól van.

Holnapra sok sikert csajok drukkolok nagyon.Ha csuklotok gondoljatok ránk:)))

4648. maha
2007. márc. 22. 21:42
Gyerekek!Szerintem strandon kéne összefutni a csapatnak!Csak valaki szerezzen nyálszívót,meg elsősegély-dobozt a pasiknak.
4647. Rita... (válaszként erre: 4643. - Glittersztár)
2007. márc. 22. 21:34

Fúúú Csajok!

Szegény pasik meg majd kapkodhatják a fejüket a sok jó bőr láttán! :-))))))

4646. Vicki (válaszként erre: 4643. - Glittersztár)
2007. márc. 22. 21:33
Köszi! Jó sokan vagyunk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook