Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
4549. Rita... (válaszként erre: 4539. - MV.Lora)
2007. márc. 22. 07:28

Mérjétek le a mell alatti mellkaskörfogatot és az alattit ne vegyetek, mert szoros lesz és tényleg kényelmetlen. 6 hétig ebben lesztek éjjel nappal, egyáltalán nem mindegy, hogy mennyire kényelmes.

A kosár mérete lehet kisebb, mint amilyen kellene majd, mivel pamutmelltartóról van szó, jól nyúlik, kisebb kell, hogy leszorítsa. Nekem annak idején azt mondta a doki, hogy olyat vegyek, ami műtét előtt kényelmes és az pont jó lesz. Sokat filóztam, de igaza lett. Az az igazság, hogy ez a melltartó olyan a sok push-up után, mintha rajtam sem lenne. Viszont először vettem egy akármilyen sportmelltartót, amiben voltak varrások és első héten, amikor mosni akartam a pamutot, felvettem. Aztán 10 perc múlva le is vettem. Az az igazság, hogy ha nem is fáj kifejezetten a mell, akkor is nagyon-nagyon érzékeny és tekintve, hogy 10-20 napig ödémás velevájódik a varrás a mellbe, ott aztán viszket fáj, stb. Megéri megvenni a drágább (kb. 5000,-), már sokszor emlegetett sportmelltartót, mert összehasonlíthatatlanul kényelmesebb, és utána sem árt majd egy jó melltartó kiránduláshoz, sporthoz, legalább előre megvan.

4548. Rita... (válaszként erre: 4542. - Nümi)
2007. márc. 22. 07:18
Én is vettem egy fekete melltartót és egy fehéret világos fölső alá. Nekem bevállt. De esetleg vehetnél más fazont, van olyan melltartószerű sportmelltartó is, amihez nagyobb kivágású ruhát lehet felvenni. De te a héten betöltöd a 6 hetet nem? Akkor szerintem vehetsz rendes melltartót is, csak tényleg tartson :-)
4547. reni128 (válaszként erre: 4546. - Reni128)
2007. márc. 22. 05:59
--napra-- ez kimaradt :o)
4546. reni128 (válaszként erre: 4544. - Szaffika)
2007. márc. 22. 05:59

Ja! ha már itt vagyok:nekem is 6 hetet mondtak!

De ha elötte lecseréled pár nem hiszem,hogy gond lenne.Én is mentem el úgy éhányszor,hogy nem volt rajtam......

4545. reni128 (válaszként erre: 4540. - Wuk)
2007. márc. 22. 05:57

Szia Wuk,szia lányok!

Nam jártam itt ré,minden nap olvaslak titeket,csak már szinte mindent kiírtam magamból...:o)


Az enyém alacsonyprofilú kerek,325cc.

Képeket legkorábban holnap,de majd jelzem ha megvannak!

Szép napot nektek!!

4544. Szaffika (válaszként erre: 4542. - Nümi)
2007. márc. 22. 00:02
Szia. Szerintem mindenkinek más. Nekem 3-4 hetet mondott a doki, de valakinek meg 6 hét. De miért nem veszel fehér sportmelltartót?
4543. s-anya (válaszként erre: 4446. - B45eda9ea2)
2007. márc. 21. 23:29
"A szívemből beszélsz!" Én mindíg arra gondolok,hogy mikor fogom utoljára kimosni a push-push up melltartómat,és remélem május elején már a lángok martaléka lesz.
4542. Nümi
2007. márc. 21. 23:26
SZISAZSTOK CSAJOK LÉGYSZI ERRE FELTÉTLEN VÁLASZOLJON MINDENKI! ÖSSZE AKAROM VETI AZ EREDMÉNYKEET H KINEK MIT MONDOTT A DOKI. SZÓVAL H HÁNY HÉTIG KELL HORDANOTOK A SPORTMELLTARTÓT? AMI KÖTELEZŐ IDŐ. ÉS H UTÁNA MÁR LEHET RENDES MELLTARTÓ. MERT LENNE EGY 4 NAPOS MUNKÁM ÉS NEM TUDOM A FEHÉR BLÚZ ALATT MAGAMON HAGYNI A FEKETE SPORTMELLTARTÓT GONDOLOM ÉRTHETŐ. ÉS FEHÉR NORMÁLIS MELLTARTÓ KÉNE ALÁ. AKKOR MÁR BETÖLTÖM A 6 HETET. VÉLEMÉNYETEK? NEKTEK MENNYI IDŐ A KÖTELEZŐ SPORTMELLTARTÓ VISELÉSE??? KÖSZÖNÖM
4541. lilamila
2007. márc. 21. 22:53

hahoo Babati!ha jobban vagy dobj fel fotokat,nem baj az se ha a mamis melltartoban,legalabb megtudom idoben mire keszuljek:)

jo pihenest neked!

4540. wuk (válaszként erre: 4513. - Reni128)
2007. márc. 21. 22:41
Szia Reni! Rég jártál itt köztünk... Egy hónaposan neked is ennyire felemás volt? Mindenesetre most már tényleg gyönyörű!!! Ne haragudj, nem emlékszem, neked csepp vagy kerek van bennt? És várjuk az ígért képeket!
4539. MV.Lora (válaszként erre: 4537. - Szaffika)
2007. márc. 21. 22:32

75 D-st próbáltál?

Nekem a melltartó amit viszek 70 C-s amit most hordok az 70 D-s. De a C-s be beleférek a melltartómmal és még fér mellé.Nekem egy spéci kellett a kicsi hátam miatt. Lehet meg fogok bolondúlni annyira szoros lesz? Nah ezt még nem tudom:)Hogy utána milyen kell arra én is kiváncsi leszek:))

4538. Rita...
2007. márc. 21. 22:26

Csajok!

Próbálkozzatok a jó részére koncentrálni. Valószínüleg nekem nagyobb a fájdalomtűrő képességem, de szerintem sokat segített az is, hogy nagyon pozitív tudok lenni, az a "milyen jó, hogy csak az egyik lábamat vágta le a villamos" típusú :-) Tényleg! Ha valamim megsajdult, azonnal megfogatam őket és arra gondoltam, hogy bár fájnak, de van ami fájjon, és már nem is fájt annyira. :-) Most az van soron, hogy próbálok hasra feküdni, de olyan, mintha két nagyobb kőre feküdnék :-) Mi lesz nyáron? Állva fogom a hátamat süttetni? :-) Ettől meg röhögnöm kell! Szóval keressetek valami kis vidámat a dologban és kapaszkodjatok bele ezerrel.

Egyébként meg ha nem sikerül, akkor is jobb lesz 4-5 nap múlva, mégpedig rohamosan fog javulni, úgyhogy ne keseredjetek. De azért feltétlenül képzeljétek el magatokat nyáron, aranybarnán, kis bikiniben, miközben a fagyishoz vonultok gúvadó férfitekintetek közpette, amit asszonyaik hatalmas fülessel nyugtáznak, de ti csak továbbmentek némi elnézéstkérő pillantással, mármint "Elnézést, hogy bombanő vagyok!" pillantással! :-)))

Jó éjt!

4537. Szaffika (válaszként erre: 4527. - MV.Lora)
2007. márc. 21. 22:20
Ez jó kérdés. Nem tudom miért. Egyébként a 75 C is jó de az egy kicsit szorít, a 80 B kényelmesebb.
4536. wuk (válaszként erre: 4530. - D8d2b4e3d8)
2007. márc. 21. 22:08

Babati

Ne aggódj tényleg, nekem írni sem volt se erőm, se kedvem ennyi idősen a fórumra... és nekem is a hátfájás volt a leggyötrelmesebb...ahogy írtad, se fekfe, se ülve... Aztán majd ahogy egyre többet tudsz mozogni, egyre jobb lesz a hátadnak is, de azért nekem még másfél hetesen is jól eset egy kis izomlazító masszázs a páromtól:) Tényleg az nem segít ha valakivel egy kicsit megmasszíroztatod?

4535. Panci (válaszként erre: 4330. - D8d2b4e3d8)
2007. márc. 21. 21:53

Szia Babati!

Mizújs a füleddel? Kijött a víz??

4534. Panci (válaszként erre: 4532. - Évapetra)
2007. márc. 21. 21:46
Ez 3,5 kg nagyon durva. Én is a héten láttam egy szerintem kb ekkora cicit a babaúszáson egy anyukának. Alig bírtam levenni szemem róla, nem is értettem hogy lehet ekkora mell világon, pedig nem is szoptat. Szegénynek iszonyúan fájhat a háta, nem tudom hogy bírja és hol kap rá ekkora cicifixet. Persze nem tettem fel neki ezeket a kérdéseket, hiszen nem is ismerem. Mindenesetre az enyém pattanás méretűnek tűnt utána a tükörben. :-)
4533. Vicki
2007. márc. 21. 21:42
Szia Babati! Úgy vettem észre, mi egyformák lehetünk. Én is 200-asat kapok, valószínű mirigy alá- ebben még én nem vagyok biztos-. Már megvan az időpontom is. Ápr. 4-én megyek. Gondoltam ám rátok én is, és jó hogy túl vagytok rajta. További gyógyulást mindkettőtöknek.
4532. évapetra (válaszként erre: 4528. - Maha)
2007. márc. 21. 21:13
Örök hála az orvosomnak, elégedett vagyok, G-ből lettem D-s, még ez is nagyobb mint amit ugy átlagban választotok, ez 24 cm-es mellbőség csökkenés.
4531. évapetra (válaszként erre: 4525. - Puddiz)
2007. márc. 21. 21:10
Igy igaz, fizikailag is borzalmas volt cipelni, meg lelkileg ugyan az a hatása mint ahogy irjátok, hogy milyen szomoru ha kicsi vagy egyáltalán nincs. Én ezért mindenkit arra biztatok, hogy változtasson ha megteheti, jogunk van jól érezni magunkat a bőrünkben és nem utolsó sorban nemcsak másoknak, hanem magunknak is tetszeni. A fájdalom nincs arányban az uj formákkal.
4530. d8d2b4e3d8 (válaszként erre: 4520. - Stellina)
2007. márc. 21. 21:09

Szia,


Már téged is megakartalak kérdezni de még nem jutottam el odáig,de köszi a biztatást már nagyon rám fér mert ha ülök ha fekszem már sehogyse jó!!

Fáj a hátam és a hőemelkedésem miatt állandóan levertnek érzem magam, de már csak pár nap és jobb lesz bizom benne

4529. MV.Lora
2007. márc. 21. 21:07

Sziasztok!

Holnap 16-órára megyek:)

Nekem nem mély altatásban lesz (ha minden jól megy) hanem gerinc érzéstelenítésel ami mellé bebódítanak. Mondtam a dokinak azt az időt azért mégis csak alukálnám:)

Ha megvagyok jelentkezem.

4528. maha (válaszként erre: 4524. - Évapetra)
2007. márc. 21. 21:02
És elégedett vagy a végeredménnyel?Milyen méretű lettél?
4527. MV.Lora (válaszként erre: 4511. - Szaffika)
2007. márc. 21. 21:01

Hátba miért kellett nagyobb?

Nem csak a kosarat nőveled?

4526. Puddiz
2007. márc. 21. 20:55
Babati teszel fel képet?
4525. Puddiz
2007. márc. 21. 20:55
3,5 kg az nem semmi tényleg.De én azt mondom hogy egy túl nagy mell is ugyan olyan rossz lehet mint egy túl kicsi.
4524. évapetra (válaszként erre: 4523. - Maha)
2007. márc. 21. 20:52
Az előttéről van, az orvosom fényképezte le és küldte el, számitógépes kinyomtatás, ahhoz sajnos nem értek hogyan lehetne feltenni ezt. De megnyugtathatlak gusztustalannak tartom, a legmélyebb részére került a fiókomnak a kép. Érdekel a fórum, szeretlek olvasni titeket, hogyan vágyakoztok az elfogadható méret után, én meg a kisebbért álmodoztam. Azért kivánom mindenkinek teljesüljön a mell utáni vágya, az elért eredmény mindenkinek egy nagy álom.
4523. maha
2007. márc. 21. 20:44
Te jó ég!3,5kg???Nincs előtte-utána fotód?Hajt a kíváncsiság.
4522. évapetra (válaszként erre: 4453. - Edina32)
2007. márc. 21. 20:41
Szia. Én meg is tettem ezt a lépést - mármint a kisebb mellet - 3,5 kg-t operált ki az orvosom. Ha van kérdésed tedd fel. Üdv.É.
4521. limi (válaszként erre: 4519. - Ani04)
2007. márc. 21. 20:11
Nekem teljes izom alattit mondott a doki, félek is tőle
4520. Stellina (válaszként erre: 4488. - D8d2b4e3d8)
2007. márc. 21. 20:09

Szia!

Olvasgatom, hogy fájdalmaid vannak.

Engem is a Csuha doki műtött, és folyton nyikogtam, hogy mennyire fáj, ugyanígy szenvedtem, ahogy te.

Ne aggódj, 4-5 naptól már javul sokat!

Tudom, hogy fáj a felülés, a mászkálás, a karemelés, és alapból magában is fáj,..

Én 13 napos vagyok, még mindig nagyon érzékeny, de már mindent tudok csinálni.Ma kiszedték a varratokat, kicsit nyikogtam, de pillanatok alatt megvolt.

Meglátod a 4-5 naptól sokkal könnyebb lesz, és kb. 1,5 hét után már oldalra is tudsz fordulni éjjel, lehet, hogy még előbb is!

Még 1-2 nehéz nap, meg álmatlan éjszaka, aztán javul!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook