Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellkasi nyomásérzékenység fórum

Mellkasi nyomásérzékenység (beszélgetős fórum)


3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Pteri)
2023. szept. 7. 09:12
Mozgásszervi oka lehet az orvosok szerint, de ennél konkrétabbat nem szoktak mondani. Mindenesetre megyek mammográfiára (úgyis ideje, sajnos kihagytam tavaly) , abban reménykedek, hogy a mellrákok állítólag- általában nem fájdalmasak.
2. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 6. 22:21
Sose hallottam még ilyet, de látom más se. Háziorvostól kérdezted már?
2023. szept. 5. 21:50
Ma délelőtt szűrővizsgálat részeként szív ultrahangot csináltak. Szerencsére nem mutatott ki semmit de olyan szinten fájt amikor rányomta az uh fejet a mellkasom közepére és a bal mellemre az orvos, hogy majdnem sírtam 😥 Nagyon éles fájdalmat kell elképzelni, és sajnos nem ez volt az első ilyen alkalom. Akkor is a csillagokat látom mindig mikor az ekg tappancsokat rám teszik. Nagyon érzékeny az a terület valamiért. Még az is kellemetlen, ha a gyermekem odahajtja a kis fejét, mármint nem érzelmileg nyilván, hanem fizikailag... A reumatológus anno Tietze-szindrómára gyanakodott de nem igazolódott, hogy az lenne. A legnagyobb aggályom nyilván az, hogy rákos csomó okozza (semmit nem tapintottam ki) Megyek a G1 intézetbe hamarosan vizsgálatra, állítólag az ottani mammográfia kíméletesebb és alaposabb mint a hagyományos... Csak tudnám mi okozza, hogy gyakorlatilag évek óta rémálom még egy sima EKG is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook