Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellfeltöltés saját testzsírral! Akinek van tapasztalata vagy véleménye jöjjön! fórum

Mellfeltöltés saját testzsírral! Akinek van tapasztalata vagy véleménye jöjjön! (beszélgetős fórum)


2020. júl. 8. 19:03
Azóta van v.kinek tapasztalata?
2018. márc. 20. 20:39

Mikor végezte a beavatkozást?

Mennyi szívódott fel?

18. anzi (válaszként erre: 14. - Töprengő)
2011. dec. 29. 14:37

"De ha apájának így is tetszünk, akkor nem tennék valószínűleg lépéseket ez ügyben."


Erre válaszul csak annyit, hogy aki nem MAGA miatt csináltatja meg ha apa vagy a barátja miatt az NE tegye, mert apa is sajos meg a barát is sajnos bármikor változhat, neked meg ott marad a big didi :D!

Nos én magamért tettem és nem apáért, az egy dolog, hogy elfogadta a döntésemet és most ő is gyönyörködik az eredményben, de soha egy pillanatig nem fordult meg a fejemben, hogy miatta tegyem meg!

Sőt eleinte még le akart beszélni, mert neki tettszett az is ami volt, de amikor megértette, hogy ez nem miatta hanem magam miatt lesz akkor elfogadta és támogatott!

:D

17. timycat (válaszként erre: 13. - Andianyuci)
2011. dec. 29. 14:32
Egy alapból lógó mellen nem segít; tehát szükséges egy mellfelvarrás és ha nem akarsz implantátumot akkor jöhet a sajátzsír feltöltés. Egyébként annyira nem új eljárás, én 2 éve hallottam róla; akkor voltam sebésznél (más okból) és rákérdeztem, azt mondta igazából korrekciónak jó, nem lehet vele olyan látványos méretnövekedést elérni, feszesítésre alkalmas, de csak időszakos az eredmény, mert az átültettet zsírsejtek elkezdenek "fogyni", elpusztulni egy idő után, így mindig ismételni kell
16. anzi (válaszként erre: 14. - Kinguci 2)
2011. dec. 29. 14:30

Kinguci,


remélem jössz még erre és mesélsz a műtétről meg mindenről, gyógyulás, forma, tetszik-e az eredmény!? :D

15. Móka1973 (válaszként erre: 14. - Kinguci 2)
2011. dec. 29. 14:02

Kedves Kinguci!

Engem érdekelne a téma, remélem, még benézel erre a fórumra...

Hol csináltattad? Mennyit lábadoztál? Elégedett vagy-e?...

Priviben is érdekel, ha nem akarsz mindent megosztani.

Előre is köszi!

14. töprengő (válaszként erre: 13. - Andianyuci)
2011. dec. 25. 14:44

Újból olvasva a témát, azt hiszem igaza van annak aki elégedetlen ezzel a testrészével. De ha apájának így is tetszünk, akkor nem tennék valószínűleg lépéseket ez ügyben.

Enyém cickómat is cincálták, igaz csak 1 gyerek, de 8 - 9 hónapos koráig.

Viszont, van bennünk egy egészséges önérzet : jobban érezném magam a a bőrömben ha...

Azért mert szoptattunk X gyereket, szeretnénk ha formás lenne. Nem kell hogy lógjon.

13. Andianyuci (válaszként erre: 12. - Töprengő)
2011. aug. 27. 20:28
Aranyos vagy,de hiába nőne,akkor is lógna,mert a 2 gyerek leamortizálta teljesen....,a méret megvan,csak a benne lévő zsír mennyisége tűnt el,és jól megereszkedett.Azért kerestem ezt a fajta megoldást,de lehet ezzel is lógna tovább,nem lenne feszes és álló mellem tőle... :(
2011. aug. 26. 21:00

Utóbbi időkben kb 1 kilót hízok évente. És a cickóm is hangyányit nőtt. Túl paszos a " B " melltartó.

Ha szépen lassan tudnál hízni, az is nőne.

11. Andianyuci (válaszként erre: 10. - Martin3)
2011. júl. 29. 08:16

Szia!

Köszi,hogy megosztottad az információidat velem/velünk!Én majd egyszer nagyon szeretném,bár lehet nekem nem ez lenne a megfelelő beavatkozás 2gyerek után és nagyon vékony is vagyok,csak 42kg!Szóval rólam egyenlőre semmilyen kanállal nem kaparnának le semmit,de rajta vagyok a hízáson!!!!

10. martin3 (válaszként erre: 1. - Andianyuci)
2011. júl. 28. 23:28

én úgy tudom, hogy a comb belső oldaláról és a hasfalból vezsik hozzá valami spec kanállal a zsírsejteket, amiket szétválogatnak és csak a megfelelő minőségűeket injekciózzák be a mellbe, ugyanis a túl nagyok és túl érett zsírsejtek nem jók. Viszont emiatt nem alkalmas rá mindenki, aki túl vékony, attól nem tudnak honnan levenni annyit, aki meg nagyon dagi, annak nem megfelelőek általában a zsírsejtjei ehhez. Amerikában már 10éve csinálják és eddig semmilyen káros hatást nem mutattak ki.

Viszont 2-3alaklommal is meg kell ismételni(mármint egymás után), mert egyszerre, nem tudnak beültetni annyi zsírsejtet, viszont nem kell altatni csak helyi érzéstelenítésben csinálják stb,

1 alkalom kb 350-400ezer ft, vagyis kb 800-1,2 között van jelenleg...amúgy szegeden(és biztos pesten) is csinálja már valaki, olvastam

9. Andianyuci (válaszként erre: 9. - Anzi)
2011. júl. 22. 15:29

Jó lehet,de nálam aztán nem ütne 2 legyet!Nincs is rajtam egy deka felesleg,kölcsön kellene kérnem.... :DDDD

Köszi az infót!

2011. júl. 6. 21:29
Mellfeltöltés néven találtam meg a neten.Köszi az infókat!Szép estét mindenkinek!
7. caffi (válaszként erre: 5. - Anzi)
2011. júl. 6. 21:20

Van egy új magán klinikája...ott már lehet h csinálják,nagyobbítás céljából is!

Kb 2 éves infó volt amit írtam....azóta már bármi lehetséges:)

Amúgy egy tünemény pasi...és kiváló plasztikai sebész!

2011. júl. 6. 21:11
Googliba beírtam a nevét. Azonnal megtalálható. Linket nem másolnék.. Bocs.
5. anzi (válaszként erre: 4. - Caffi)
2011. júl. 6. 21:09

Szóval itthon is végre csinálja valaki?

Ez szenzációs hír! :D

Még ha egyenlőre "csak" a nagy bajban lévőkön segítenek vele akkor is fantasztikus dolog!

2011. júl. 6. 21:06

Szia!Baranyában Dr Tizedes György csinálja!

Úgy tudom mellrákos betegeknél alkalmazza,mert a sugár kezelt terület kilöki az implantátumot!

2011. júl. 6. 21:01
Egyik nap volt a fókuszban vagy vmelyik estiben. Elég durva volt, mert végülis mutatták, hogy ez a saját zsír dolog a hasfalból nyert "lepényt" jelenti. Ezt így 2 császár után elég durvának gondolom. Mellfelvarrás, hasmetszés, lepénykivágás és mellformázás. A feszesség meg gondolom méreetől függőn marad. Ha túl nagy a súly, akkor pár év alatt megbukik a ceruza teszten :D
2. anzi (válaszként erre: 1. - Andianyuci)
2011. júl. 6. 20:38

Szia,


saját tapasztalatom nincs, csak hallottam róla, meg láttam valamelyik külföldi csatornán.

Érdekes lehet csak annyit mondtak, hogy a forma megtartása még kétséges, már mint, hogy mennyire fogja a formát tartani.

2011. júl. 6. 20:29

Sziasztok!

Néhány napja találkoztam egy oldallal,miszerint itt nálunk is alkalmazzák az "új módszert" miszerint implantátum helyett saját testzsírral töltik meg a megereszkedett melleket.

Akinek van erről bármiféle tapasztalata vagy információja,az írja meg,hátha sok mindenkinek hasznára lehet!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook