Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mekkora átmérőjű esernyőt használtok? fórum

Mekkora átmérőjű esernyőt használtok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2020. júl. 3. 14:08
Drága kenyér! Még sosem foglalkoztam a témával, fogalmam sincs mekkora átmérjő ernyőim vannak.... Fel sem merült bennem, hogy ez fontos lehet.
7. 60458c31c7 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 3. 14:07

Én kimentem a garázsba, és megmértem neked.

Az én legnagyobbam, 126 cm.

Totes....... [link]

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Lávli*)
2020. júl. 3. 14:01
A nagyobbik átmérőjét leírnád nekem?
2020. júl. 3. 13:49
De bedulifulisodtal! XD
2020. júl. 3. 13:38
Utálom az esernyőt. Szélben nem lehet használni, mert kifordul. Utálom fogni. Utálom, hogy jellemzően akkor nem tudom összecsukni amikor szállnêk fel a buszra. Utálom, hogy a buszon összecsukva előttem kell tartani, hogy lecsöpögjön és azt is utálom, hogy más ráteszi vizesen az üléskre mert bunkó paraszt. Utálom az ilyen bunkókat. Utálom, hogy ha esernyőt tartok akkor mást nem tudok fogni. Inkább megkeresztelkedek az esőben.
3. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 3. 13:10

Mert szerinted a miénk a jó?:)))

Nekem van 1 nagyobb nyeles és 2 kisebb összecsukható.

Mindhárom jó 😀

☂️

2020. júl. 3. 12:48

Semekkorát! Soha az életemben nem használtam esernyőt. Egyik legelcseszettebb találmány a világon. Nagy szél esetén, használhatatlan, mert kifordul, illetve olyankor az eső sem függőlegesen esik általában, hanem bizonyos szögben, ami éppen elég arra, hogy úgy elázzak, mintha nem lenne esernyőm.

Továbbá, mindig tartok tőle, hogy az előttem álló esernyős figura csak kiszúrja valamelyik szemem. Mivel én sem szeretnék senki megrövidíteni egy, esetleg két szemmel, ez a másik oka, hogy nem használok.

2020. júl. 3. 12:42

Szeretnék rendelni 2 db esernyőt magamnak, de nem tudom, hogy hány cm átmérőjű a jó.

A tiétek mekkora?

Köszönöm a segítséget.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook