Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méhszájsebem van fórum

Méhszájsebem van (beszélgetős fórum)


1 2
2011. máj. 1. 12:47
Én 19 éves voltam mikor megműtöttek.Elaltatnak és fél óra az egész.
8. zsugabubus007 (válaszként erre: 6. - KisMárta)
2011. máj. 1. 12:47

Hivatalosan nem, de a dokinak úgyis adsz borítékot......


Engem csak kábítottak, aztán másnap kiszedte a kötözést, mert belül ki voltam bélelve, majd 6 hét sextilalom!

2011. máj. 1. 12:46
Akkor nem gond,hogy nem szültem.Nem is értem miért mondta a doki...Már csak egy nagy probléma adódik.Hogy jelenleg nem dolgozom,és nincs tb-m :S
2011. máj. 1. 12:44
És ezt a műtétet,hogy kell elképzelni?Mert még csak 24 vok és kicsit tartok tőle.Ez pénzbe kerül?
2011. máj. 1. 12:44
Megműtetném magam a helyedben,mert emlékszem nekem is állandóan fájt az eggyüttlét,égő érzésem volt egyfojtában,nem tudtam élvezni az eggyüttléteket.
2011. máj. 1. 12:44

nekem is mondták hogy van, de a doki akkor azt mondta, egyelőre nem nyúl hozzá, mert nem vészes... azóta szültem, semmi gondom nincsen...

persze a tied biztos rosszabb, ha vérzel is...


és miért nem műti meg addig?

2011. máj. 1. 12:43

Nekem is volt és igencsak durva lett volna, ha ugyanazt mondja, mint Neked! 22 évesen volt, megműtött és 29 évesen szültem, semmi gondom nem származott belőle.

Amúgy addig mindig is vérezni fogsz, amíg meg nem műtik......legalábbi Én így voltam.

2011. máj. 1. 12:42
Szia.Nekem 2000-ben diagnosztizáltak mélyszájsebet,és a dokim azonnal megműtött.Azóta pedig két kislányt szültem.
2011. máj. 1. 12:41
2 hónapja van méhszájsebem,azt mondta a doki,addig nem műti meg,amíg nem szülök...Pénteken együtt voltam a párommal,és a végén vettük észre,hogy picit véreztem.És azóta hétvégén ha együtt voltunk,mindig véreztem.Nagyon kellemetlen és zavar.Mit lehet tenni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook