Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Méhen kívüli után mesterséges megtermékenyítés – sorstársakat keresek fórum

Méhen kívüli után mesterséges megtermékenyítés – sorstársakat keresek (beszélgetős fórum)


2014. aug. 24. 12:19
Örülök, hogy hallok Felőled.😊 Én külföldön élek, de a beültetés Magyarországon lesz, a tervek szerint januárban.Nincs a környezetemben senki aki hasonló dolgokon megy keresztül és aki ilyen régóta küzd egy kisbabáért.Jó lenne megosztani a tapasztalatokat valakivel és lelkesíteni,biztatni egymást.
2014. aug. 23. 11:32

Szia!

Nem is tudom sors társ vagyok- e. Nekem volt egy spontán AB-m, nem kellett semmilyen beavatkozás a végén, mert kiürült minden. ( láttam is )

Aztán hosszú évekig semmi. Volt egy lombik próbálkozásunk, de a beültetés elmaradt, mert az embriók elhaltak a 3-ik napon és 5 naposan kaptam volna vissza őket. Januárban indul a következő.

2014. aug. 23. 11:09
3 méhen kívüli után, beültetésre várok. Szívesen beszélgetnék sortársakkal, akik hasonló cipőben járnak. A kezelésem januárban kezdődik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook