Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


2319. 289fab1d6b (válaszként erre: 2317. - 4f65de3fb5)
2010. máj. 21. 16:48
Jucika, mi lesz a finom vacsi???
2010. máj. 21. 16:48
Csatlakozom Jucika 2667. hozzászólásához!!!!!
2317. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 2316. - A0aecda338)
2010. máj. 21. 16:45

Nagggyon vagány vagy Timi!!!!! Nagyon tetszik, van valami vadság benned, ha pasi lennék, már indulnék is Kalocsára!

De így, hogy nem vagyok pasi, maradok, készítjük Brigivel a vacsorát, majdcsak hazaszállingóznak a fiúk.


Timi! Az imáról lenne szó. Ma a fiam közgazdaságtanból vizsgázott, immár harmadjára, utolsó lehetőségként.A szobában hangosan imádkoztam, Brigi bekiabált, "anya, te kivel beszélsz?"

" A Jó Istennel, kislányom!"

Azt telefonálta a fiam, hogy úgy érzi sikerült, de ez majd vasárnap derül ki, az ETR-ben. Azt mondtam neki, hogy ne idegeskedj, ha nem sikerült, akkor nem, annak örülj, hogy mindannyian élünk.Ez a műtét... hú de sokat változtatott rajtam , és jó irányban.

2010. máj. 21. 16:14

Adatlapomon fent van a kép,rettenetes és én.Mindketten meglehetősen amortizált állapotban.

Smink és fodrász nélküli valóság!

2010. máj. 21. 16:03

Dániel megékezett és vele az utazótáska szennyes.

Készített fényképet,majd felteszi.

Volt egy jó sztori.Mielőtt elindulok valahova,apának mindig lekiabálok a műhelybe,tudjon róla,hogy elindulta.Most is így történt.

-Apa,elmentem!

-Egyedül?Drágám ,de jóóóóóóóóóóóó neked!!!!

Éhes a kincsem.

2314. 289fab1d6b (válaszként erre: 2313. - A0aecda338)
2010. máj. 21. 15:39

Az a gáz, hogy én mindenre emlékszem, csak éppen az adott pillanatban nem tudtam kontrollálni a szavaimat.

Még jó, hogy a dokit nem támadtam le, pedig ő tényleg jó pasi, pedig már 57 éves.:)

2313. a0aecda338 (válaszként erre: 2310. - 289fab1d6b)
2010. máj. 21. 15:37

Szilvike!

Te hány pasival kezdtél ki a műtéted előtt?

Már 23-24 éves koromban is volt cisztám,amit Szegeden tüntetett el egy Daru vezetéknevű orvos,akkor már 50 körül járhatott,neki konkrétan szerelmet vallottam ébredés után.Amikor néhány nap múlva elmesélte,jó kedvre akart deríteni,hát égtem mint a rongy.Nem is volt jó pasi.

Dániel hívott,indulnom kell!

2312. 289fab1d6b (válaszként erre: 2311. - A0aecda338)
2010. máj. 21. 15:32
Ha az ima segít, rajtam nem múlik!!!!
2010. máj. 21. 15:29

Ma reggel elindultam a laborba Jánoskám eredményeiért,cirka másfél óra várakozás után közölték,hogy a délelőtt folyamán lesz csak kész,menjek vissza 2 óra után.Laborból ki,irány a börtön,egy kis papírmunka.12 előtt értem haza,összeraktam az éthordót,indultam az ebédünkért,gyors kaja,1-től üzleti találka egy cég képviselőjével,2 után értem vissza a laborba,most vagyok egy rövid ideig,háromnegyed négyre kell a busz pályaudvarra érnem, érkezik Danikám.Telefonon már közölte,hogy előadáshoz kell anyagot gyűjtenie,tehát a gép foglalt lesz.Ezért csak elvétve tudok jönni.

A mai nap után nem kell félnem attól,hogy bélösszenövésem lesz.Nagyfiam autója szerelőnél van ezért tegnap a családi autóval ment Pestre.Reggel kiderült,hogy a kisteherautóm,amivel az árubeszerzést intézem,defektes lett.Maradt apa vadászautója a RETTENETES,mi csak így nevezzük,egy veterán terepjáró,úgy néz ki,mint egy katonai jeep,nem igazán városi közlekedésre találták ki,zörög,csattog,stb.Mindenhova elvitt,de úgy összerázott,hogy tuti minden a helyére került.Én a fényképezéshez,de főleg a kép feltöltéséhez béna vagyok,de ígérem gyerekemmel készíttetek egy fotót,rólam és rettenetesről,csak,hogy el tudjátok képzelni,ahogy mi ketten száguldozunk a városban.

Nagyfiam ma vizsgázott büntetőjogból,sajnos meghúzták,ami nem is csoda a mostani idegállapotában.Mondtam:-ki nem sz...a le,majd sikerül másodikra vagy harmadikra.A kutyát nem érdekli az eredmény.Nagy a valószínűsége,hogy az ideg rendesen dolgozik,tegnap a legmagasabb értéke 8,2 volt.Ma hajnalban:4,3,reggel:5,1kettő óra elteltével,vizsga előtt:15,2,a déli érték ismét 8,2.Fix,hogy az ideg dolgozik és galibát okoz a hasnyál-mirigy működésében,bizakodunk,hogy nem állt le a működése.Imádkozzatok a kisfiamért,hogy visszafordítható legye a betegsége.KÉRLEK BENNETEKET!!!!!!!!!!!!!!!!

2310. 289fab1d6b (válaszként erre: 2309. - Szofi99)
2010. máj. 21. 15:07
A beteghordó,aki a műtőbe vitt, egy ismerősöm volt, egy jóval fiatalabb fiú kb. 25 éves, na neki is udvaroltam egy sort, amíg lifteztünk.:)
2309. szofi99 (válaszként erre: 2306. - Kosztianda)
2010. máj. 21. 15:01

Jót derültem én is ezeken, gondolom az ott dolgozók már megszokták a " belőtt " betegek beszólásait.

Én még bent a mütőben, mikor be kellett szállnom ebbe a székbe -engem egy ilyen szülőszékbe, vagy miben mütöttek, nem ágyon -közöltem velük hogy itt nagyon hideg van. Azután én ébredés után is fáztam, meg szándékosan meg akartak fagyasztani, mert rámnyitották az ablakot,hideg volt, fujt a szél, én meg két takaró alatt is majd megfagytam.Utánna még mikor a másik szobába átköltöztem is vittem magammal a második takarót.

De a csucs az az volt, hogy reggel kiszedték belőlem a katétert, elmentünk a nővérrel mosakodni, és utánna bekötött 2 zacskó infuziót egymás után, majd otthagyott. Aztán egyszercsak nagyon kellett pisilni, persze sehol senki, ugyhogy fogtam az infuziót leakasztottam és kimentünk pisilni, ezt kétszer megcsináltam, és addig sem jöttek vissza.

Holnap szabadtéri programunk lenne, és még mindig nem tudom bevállaljam-e.Ha jó idő lenne, akkor le lehetne ülni, feküdni a füre, szivacson, de mi van ha eső lesz. Azért állni, vagy egy padon ülni még nem tudok sokáig.

2308. 289fab1d6b (válaszként erre: 2307. - A0aecda338)
2010. máj. 21. 14:59
Szia, várjuk a beszámolót a mai délelőttödről!!!!!
2010. máj. 21. 14:57

Sziasztok!

Látom témánál vagytok.Nekem az volt minden mondatom,hogy be fogok pisilni,ja és mondtam a dokinak,hogy ha már félnyitja a hasamat egy kis hasalja szalonnát is kikanyaríthatna.Ébredés után is azt soroltam,hogy apa nézd meg hogy nem pisiltem-e be.Állítása szerint órákon keresztül ezzel voltam elfoglalva.Kicsit aludtam,kicsit aggódtam,és így tovább amíg ki nem tisztult az agyam.

2306. kosztianda (válaszként erre: 2299. - Szofi99)
2010. máj. 21. 14:42
szerintem mindegyikönket betubusoztak, ezért nem biztos, h tudtunk volna beszélni. még jó. az első élményem az ébresztéskor, h azt mondtam nem tudom kiknek, h hagyjanak békén had aludjak, mert én nem megyek dolgozni!!! nem akarok felkelni, hagyjanak aludni.
2305. kosztianda (válaszként erre: 2300. - 289fab1d6b)
2010. máj. 21. 14:35
:-)))))))) én azt mondtam mikor benyomták a fentanilt, h húúú ez olyan mint a bnőm mézes baraca (pálinka). vihetek belőle haza? hát alig gondolhatott az az alig 8 ember alkesznak:-) de jókat beszélgettünk amíg filmszakadás nem lett nálam.
2304. ili56 (válaszként erre: 2300. - 289fab1d6b)
2010. máj. 21. 13:07
Ez tényleg jó lehetett:))) Nekem mikor hat hét után azt mondta az orvos, hogy el lehet kezdeni a házaséletet meg sem mertem mondani a páromnak. Idő kellett, hogy be merjem vállalni. Azóta már megpróbáltuk és nem volt semmi olyan dolog ami miatt ne folytassuk. Azért még érzéssel ovatosan.
2303. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 2300. - 289fab1d6b)
2010. máj. 21. 12:40

Jajj de jó, ez Szilvi, biztosan gondolták, na ez egy szexmániás!

Nekem 3. nap esti vizitre jött az orvosom. Megkérdezte, hogy vagyok, mondtam jól, de mikor élhetek szexuális életet. Belőlem soká tisztul ki mindig az altató, most is ez történhetett. Utólag úgy szégyellem, azt gondolhatta, hogy na ez még menni is alig bír, de már szexen jár az esze.


Most jöttünk haza Brigivel a boltból,,2-ben is voltunk, bankban voltam, kisétáltunk a piacra is.

Nagyon elfáradtam, pedig Brigi vezetett.

2302. 289fab1d6b (válaszként erre: 2301. - A0aecda338)
2010. máj. 21. 12:32
Remélem csupa jó hír!!!
2010. máj. 21. 12:21

Sziasztok,Lányok!

Nincs semmi baj,csak reggel óta úton vagyok,most is csak 1-2 percre tudtam benézni.Mennem kell,majd jövök és mindent elmesélek.

Puszi-puszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2300. 289fab1d6b (válaszként erre: 2299. - Szofi99)
2010. máj. 21. 11:58
Én a már a műtőasztalon feküdtem, mikor ismét megkérdeztem a dokit, hogy mikor lehet házaséletet élni, csak kb. 8 ember volt bent, vajon mit gondoltak??? A doki nem nevetett ki, ismét közölte, hogy 6 hét.:)
2299. szofi99 (válaszként erre: 2295. - Kosztianda)
2010. máj. 21. 11:44
Én altatás előtt egy tablettát kaptam, és igen jól éreztem magam tőle. A mütő előtt fogadott egy fiatalember mikor felvittek, és igen helyesnek itéltem magamban, még jó hogy hamar elaludtam !:):)Azért "jókat " beszélhet ott az ember igy kábultan !:)
2298. szofi99 (válaszként erre: 2286. - Emma*)
2010. máj. 21. 11:22

Szia !

Azért hagyják meg, ha lehet legalább az egyik petefészket, hogy ne boruljon fel hirtelen a hormonháztartás, de hát már semmiképpen sem fog ugyanolyan lenni, szerintem. Azért én is szerettem volna ha még az egyik marad, még igy 50 előtt is, mert nem mindegy hogy hogy szakad az emberre ez a klimax. Tudod én a 10 év alatt mióta tudom hogy van miómám, sok mindent szedtem, és igy sikerült a 10 évet kihuznom, most meg már ugyis klimaxolnék lassan.

2297. 289fab1d6b (válaszként erre: 2296. - 4f65de3fb5)
2010. máj. 21. 10:30
Nem azt mondta, hogy ma mennek Szegedre ahhoz a dokihoz? Vagy a fia vizsgázik, már nem is tudom...
2010. máj. 21. 10:28
Nem tetszik nekem, hogy Timi nem jelentkezik, nincs tán valami probléma????,
2295. kosztianda (válaszként erre: 2291. - Emma*)
2010. máj. 21. 10:06
emma nem gépen leszel, hanem monitorizálva és a perfuzoron keresztül megy a cuccos (szerintem fentanil, vagy tramadol), a monitor nekem negyed óránként mérte az értékeket/vérnyomás, pulzus és még mittudom én mit/ a perfuzor az gerincedbe megy, mert ha jól emléxem Te is epdurálban leszel. a lényeg, hogy a fejed ne emeld fel!!!! oldalra lehet fordulni, felkelni nem szabad van ahol 24 órán keresztül, van ahol 12 óra után felkeltenek. én nem feküdtem ki a 24 órát.15 óra után mentem zuhanyozni egyedül. fel a fejjel, nem lesz baj. főleg ha szimpi az altatóorvos. az első nekem is az volt, huuu azt monda gondoljak vmi szépre mielőtt beadta a fentanilt, mondtam nem merek mert kikotyogom álmomban, h milyen kedves és aranyos...:-)
2294. marcsi 61
2010. máj. 21. 09:55

Napsütéses szép jóóóóó reggelt!!


Jó sokat írtatok alig birtam vissza nézni (bár még nem is tudtam mindent vissza olvasni).


Timi ugye nem haragudtál meg amit tegnap írtam?? vagy igen?? De hidd el nem álltt szándékomban megbántani föleg nem a kiscsemetét. ha még is igy érezeted kérlek bocsi meg szegény fejemnek.


most szaladok de remélem még délelőtt vissza tudok ugrani.


Marcsi

2293. kosztianda (válaszként erre: 2511. - Ildikó 67)
2010. máj. 21. 09:51
szia ildikó! nem vagyok szülésznő. állandóan kidob a gép ezért nem tudok mindig írni. sőt olvasgatni is ritkán, belépek és már kint is vagyok. lehet valami vírus kering a gépen. bár a net is rosszalkodik mostanság. lehet nem bírja ezt a rengeteg esőt.
2292. 289fab1d6b (válaszként erre: 2288. - 4f65de3fb5)
2010. máj. 21. 09:45
Szia Jucika, ebben van valami, mert nekem is azért írta az antibébit a doki, hogy ne nőjenek azok a fránya myomák, de mondtam is neki, hogy szerintem abból táplálkoztak...Az én méhemre azt mondta, olyan mint egy krumplis zsák.:(
2291. Emma* (válaszként erre: 2290. - 289fab1d6b)
2010. máj. 21. 09:45
Köszi, erre nem is gondoltam. A legkisebb is számítban néztem csak. Én hülye naív.:-)))
2290. 289fab1d6b (válaszként erre: 2289. - Emma*)
2010. máj. 21. 09:42
Dm, Rossmann

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook