Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 11. 09:54
szia lányok! köszönöm a sok kedves jelet:-), azt hittem már el vagyok itt felejtve. már nagyon rég voltam veletek. mindent nem tudtam visszaolvasni, de látom folyik az élet. ma megyek dokihoz 6 hét plusz szövettan. félek. de nálunk ismét kezdődik egy újabb 6 hét ......focivb, vagy micsoda. párom mondta, na mama... most vb miatt szünet:-) nálunk már szállóigék november óta a 6 hetek. most lehet butát kérdezek, de ...eddig semmi gond nem volt a libidómmal, megoldottunk mindent okosan és ésszerűen, de most totál visszautasítottam a párom, mikor élesben lehetett volna csinálni a dolgot. biztos valami pszihé. remélem visszajön a kedvem.
3518. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3481. - Ekka74)
2010. jún. 11. 09:28

Drága Ekka!

Tudom én, a lelki sebek sokkal lassabban gyógyulnak, mint a testeden ejtettek.

Tudom, mert sok éve voltam már nagyon mélyen lelkileg. Az nagyon jó módszer, ha van valaki, akinek minden bajodat elmondhatod. Egyfajta megkönnyebbülés. Ne gondold, hogy bárkit is untatsz a bajaiddal, hisz a géphez mindenki azért ül oda, mert szakít rá időt, és kíváncsi a másik hogylétére, és mindenki a saját módján segíteni szeretne a társain, miközben itt mindannyian segítségre szorulunk.

Ekka, ez egy nagy család.

A családban nem csak nevetésből, vidámságból áll az élet. Problémák is vannak. A problémákat csak úgy tudjuk megoldani, egymás segítségére lenni, ha beszélünk azokról.

Írd ki magadból a fájdalmat, kérlek.

2010. jún. 11. 09:03

Jó reggelt!

Már voltam a postán meg a bankban, megfőztem a gyümölcslevest ebédre, már hűl. Ha nem muszáj, ki sem megyek a lakásból. Ti is vigyázzatok nagyon magatokra, főleg a friss műtétesek, és ne feledjétek sok folyadék. És akár hiszitek, akár nem, a leghatásosabb ilyenkor, a forró tea.

3516. 289fab1d6b (válaszként erre: 3510. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 11. 09:00
Tudod...a rutin.... meg az évek...:)
3515. 289fab1d6b (válaszként erre: 3510. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 11. 08:59
Megmondtam...:):):):)
3514. Rezeda63 (válaszként erre: 3512. - Rezeda63)
2010. jún. 11. 08:39
Bocs 47 akartam írni. :):)
3513. Rezeda63 (válaszként erre: 3482. - Ekka74)
2010. jún. 11. 08:25

No erről írtam!!!!!!!! Látod már Te is tudsz mondani néhány biztató szót másoknak, az elesettebbeknek. Hidd el néha az ha másokat vígasztalsz felér egy lelki megerősödéssel.

Üdv. Rezeda

3512. Rezeda63 (válaszként erre: 3481. - Ekka74)
2010. jún. 11. 08:22

Szia!

Nagy valószínűséggel van bennünk valami közös, mert Én is pont hasonlóan éreztem. Nem vagy kívül álló!!!! Mi is átmentünk ugyan ezen a dolgokon, bennem speciel hülyébbnél hülyébb gondolatok fogalmazódtak meg, pedig Én7 éves vagyok. Ennek ellenére nem tettem túl magam olyan könnyen a dolgokon. Akkor is írj, ha nincs jó kedved, hidd el Én is és a többiek is meg fogják érteni és tudnak néhány igazán vígasztaló gondolatot, példát írni. Itt most nem olyan közhelyekre gondolok, hogy gondolkozz pozitívan. Ez is fontos, de akit bánt valami annak a körül forognak a gondolatai (magamról tudom) Hidd el segíteni fog. Nekem is segített, már csupán csak az hogy volt aki meghallgassa a "hülyeségemet"

Minden jót: Rezeda

3511. szofi99
2010. jún. 11. 07:46

Jó reggelt mindenkinek!


Emma: Lépcsőzni sem szabad, ha jól értem te a 4-iken laksz? Akkor Lászlónak kell hozni vinni a lépcsőn !!


Jucika : :):):):):):):)


A zárt fórumot én is néztem még az este, részemről megpróbálhatjuk.

2010. jún. 11. 07:23

Sziasztok Leánykák!

Képzeljétek lányok, az éjjel volt a combjaim között egy kéz...

Hahahaha, de nem a nőgyógyászomé...........


A szűz lányok először görcsösek, nem tudják mi fog pontosan velük történni, és fájni fog-e. Én most szűz voltam, és bátortalan.

Apa bátrabb volt, de nyagyon figyelmes, legközelebb megy ez már nekem is.


Hú de ez az érzés, hogy tuti nem lehetek terhes, ez be fogja aranyozni életemet.


Szilvi, olyankor tényleg nem is fáj annyira a derék.:):)

2010. jún. 10. 22:26
Nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek!
3508. 289fab1d6b (válaszként erre: 3504. - Emma*)
2010. jún. 10. 22:24

Bizony nem szabad, nekem is a házidokinénink mondta.

Ha leejtesz valamit, odébb rúgod, majd valaki felveszi.

3507. Emma*
2010. jún. 10. 22:23
Na, most elvonulunk, mert elfáradtunk mind a ketten. Szép álmokat!
2010. jún. 10. 22:23
Margaréta, boldog névnapot kívánok én is! Akartam neked képeslapot küldeni, de nincs meg az e-mail címed:(
2010. jún. 10. 22:21
Nagyon köszönöm mindenkinek a névnapi köszöntést! Puszi! Jó éjszakát!
3504. Emma* (válaszként erre: 3502. - 289fab1d6b)
2010. jún. 10. 22:21
Nem szabad guggolni??????? Ezt nekem nem mondták és biza guggoltam is, hajoltam is. Persze csak óvatosan. Na, akkor ezután ezt sem csinálom. Majd a párom bepakolja és megtölti mosószerrel is a gépet (a végén megtanul mosni☺).
3503. Emma* (válaszként erre: 3476. - Bpklara)
2010. jún. 10. 22:19
Mielőtt befeküdtem a kórházba, minden létező szennyest kimostam. Kivasalni már sajnos nem volt időm. Édesanyámra ráparancsoltam, hogy meg ne csinálja, mert elfenekelem.... Erre mi vár itthon: a szépen kivasalt cuccok. Megkönnyeztem!☺
3502. 289fab1d6b (válaszként erre: 3500. - Emma*)
2010. jún. 10. 22:16
Szia Emma! Jó, hogy újra otthon vagy! A ruhát mással rakasd be a gépbe, mert se guggolni, se hajolni nem szabad. Én megszívtam a mosás miatt. Begyulladt a sebkörnyéki szövet, 2 hét antibiotikum+jegelés.
3501. Emma* (válaszként erre: 3498. - 289fab1d6b)
2010. jún. 10. 22:14
Nekem tetszik!!! Várom a MMK fórumot!:-)))
3500. Emma* (válaszként erre: 3490. - Margaréta68)
2010. jún. 10. 22:13

Sziasztok!

Végre itthon vagyunk, a kis otthonunkban.:-))) Nagyon jóóóóóóóó!


Margaréta, boldog névnapot kívánok! Nekem is volt főorvosi kukucska.


Ma szép lassan, de felmentem a 4. emeletre, gyalog. 2x is megálltam. A lábaim olyan gyengének éreztem, hogy azt hitték, újra járni tanulok. Itthon is az az utasítást várt, hogy séta, séta 1000-rel és még több pihenés. Holnap reggel bankba megyünk, utána sehova, mert hőségriadó várható. A körzetihez 10-kor majd kocsival megyünk. Csak mosni fogok, vagyis a gép, mást nem.

2010. jún. 10. 22:12
Mert, ha tetszik, ha nem, mindannyian túl vagyunk vagy leszünk rajta, és egy idő után azokkal akikkel megbeszéled a műtéttel és lábadozással kapcsolatos dolgaidat, szeretnéd megosztani a hétköznapi örömeidet és bánataidat is.
2010. jún. 10. 22:09

Régi lányok! Van egy ötletem, ha tetszik nektek, akkor jó, ha nem, akkor elfelejtjük.


Van a Hoxa-n is lehetőség zárt klub indítására, én felvállalom, hogy nyitok egy Méhnélküli Macák Klubját, vagyis egy MMK-t. Ott megbeszélhetjük a dolgainkat, anélkül, hogy másokat irritálnánk vele, természetesen ezen a fórumon is maradnánk, hogy segítsük az újakat. Jelezzétek, hogy mit szóltok az ötletemhez.

2010. jún. 10. 22:05
Margaréta,elfelejtettem,boldog névnapot,Isten éltessen!
2010. jún. 10. 22:03

Bocsika, hogy így eltűntem. Győrben voltunk a mamával, meg Évikémmel, az egyik lakberendezési áruházban volt késő esti vásárlási akció. Este 6-tól 10-ig mindenre 10% kedvezmény. Megrendeltük Évike szobájába az új bútort, meg a mama is vásárolt egy két dolgot, nemrég értünk haza.


Timi, naná, hogy ott fogunk ülni Jucika mellett, ki nem hagynám.

3495. szofi99 (válaszként erre: 3490. - Margaréta68)
2010. jún. 10. 22:02

Szia ! Én még nem kivántam , de nagyon boldog névnapot kivánok Neked !!!!!!!!


Nekem nem kellett elmennem külön bemutatóra, csak a felvétel napján találkozam a főorvossal, akinek mondtam hogy nem-e lehetene hogy az egyik petefészkem megmaradjon, mire " Nem cipzáras a maga hasa hogy nyitogassuk! " Na jó, többet nemis kérdeztem tőle.

Ó ne idegesitesen hogy mit mondott, tehet egy szivességet !!! :)

Egyáltalán nem voltál hosszu, és azért vagyunk itt, hogy kiirjuk magunkból!


Nekem azt mondta valaki, hogy mikor kellemetlen helyzetbe kerülök orvosnál gondoljak arra, hogy ő az orvos egyszál semmiben éppen hogy érezné magát, mmodjuk egy prosztata vizsgálat közben ! :)


Majd holnap leirom, hogy én hogy jártam egy vizsgálat során egy köpenyben lévő emberrel, aki állitólag diplomás orvos.

Most már megyek aludni, jó észjakát mindenkinek!

3494. kosarozalia (válaszként erre: 3491. - 289fab1d6b)
2010. jún. 10. 22:02
Szilvike,az ostor és a víz nálunk szálló ige lett,mióta tőled hallottam,jót szoktunk rajta derülni,de ez így igaz.
3493. 289fab1d6b (válaszként erre: 3490. - Margaréta68)
2010. jún. 10. 22:00
Tudom mit érzel, ez a mi kórházunkban is divat:(
3492. kosarozalia (válaszként erre: 3490. - Margaréta68)
2010. jún. 10. 21:59
Margaréta,felháborító,hogy mit nem engednek meg maguknak.Nekem szerencsém volt,az én orvosomon kívül senki nem vizsgált meg,azt hiszem mindenütt van főorvosi bemutatás.Ott csak elmondta,hogy mi fog történni velem,de ez a műtét előtti napon volt amikor bent feküdtem.Megértem,hogy kiakadtál,mintha nem lenne elég bajod enélkül is.Ezután még jobban gondolunk Rád.
2010. jún. 10. 21:56
Klári!!!! Eszedbe ne jusson azokat megcsinálni, amiket leírtál!!!!! Nem igaz, hogy nem tanulsz mások hibáiból!!!!! Azt tanácsolom, amit nekem mondott az orvosom hazajövetelem előtt. Legyen mellettem egy ostor, és egy nagy pohár víz. Az ostor, hogy "hajtsam" a családot, a víz, hogy ki ne száradjak! Hidd el nem éri meg a korai munka, te iszod meg a levét meg a családod, ha tovább tart a felgyógyulásod!
2010. jún. 10. 21:47

Sziasztok! Szép estét Mindenkinek! Köszönöm szépen, aki a mai napon gondolt rám, nagyon jól esett:-)))))

Tegnap reggel voltam az orvosnál, aki műteni fog, egy órára visszarendelt főorvosi bemutatásra. Nektek is volt ilyen? Képzeljétek behívtak, hogy vetkőzzek, mert leszólt telefonon a főorvos titkárnője, hogy jön a doki, kb. 40 percet álltam egy szál semmiben a dög meleg fülkében, mert a "kedves" főorvos úr mégsem jött. Megjött, megvizsgált, megkérdezte, hogy mióta növesztem a méhem? Még jó, hogy nem azt kérdezte, hogy mióta növesztem a seggem. Komolyan ki voltam akadva. Közben az én dokimat elhívták műtétre, ezért csak ma kaptam időpontot.

Na, jó hosszú voltam, bocsi, de ezt ki kellett írnom magamból.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook