Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megvont ápolási díj fórum

Megvont ápolási díj (beszélgetős fórum)


7. Nimfomaca (válaszként erre: 6. - Aac131dc75)
2015. nov. 5. 10:14
Az lehet, de idén februárban kaptam a hivataltól egy 2 évre szóló határozatot, hogy megkaphatpm továbbra is..Szóval érvényes határozatom van, mert 2 évente ezt felülvizsgálták...ezért érdekes
6. aac131dc75 (válaszként erre: 5. - Nimfomaca)
2015. nov. 5. 10:01
Az a baj,hogy kiemeltet kaptál,arra volt "szerződésed".A lejárati idő előtt kellett volna kérelmezned a sima emeltet,hogy folyamatos legyen az ellátásod.
5. Nimfomaca (válaszként erre: 4. - Aac131dc75)
2015. nov. 5. 09:57

Egyelőre fellebbeztem, várom a választ..

De szerintem az alap ápolási díjra jogosult lennék, azt kapnom kellett volna továbbra is..

Igy most itt vagyok egy kiskorú gyerekkel,semmi nélkül...

4. aac131dc75 (válaszként erre: 3. - Nimfomaca)
2015. nov. 5. 09:54
Akkor add be a kérelmet a járásnál az emeltre.
3. Nimfomaca (válaszként erre: 2. - Aac131dc75)
2015. nov. 5. 09:53

Csupán az, hogy a háziorvos a tartósan beteg kategóriát jelölte be a járási hivatal által kapott formanyomtatványon. Mivel én a kiemeltet kaptam édesanyámra, és a rehabilitációs szakvélemény szerint csak 2015.október 2.-ig kaphattam ezt a kiemelt ápolásit. De semmiféle felülvizsgálatra, sehova nem küldtek el,csak egyszerűen megvonták.

Sajnos az állapota édesanyámnak nem változott, sőt...

2015. nov. 5. 09:49
Mi volt az indok?
2015. nov. 5. 09:48
Segítséget szeretnék kérni, aki jártas ebben a témában, édesanyámmal voltam hosszú évekig ápolási díjon, majd egyik napról a másikra ezt megvonták, ittmaradtam egy kiskorú gyerekkel egyedül, semmiféle jövedelemmel nem rendelkezem. Azt szeretném tudni, hogy kaphatok e esetleg valamiféle bérpótló, vagy egyéb támogatást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook