Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megütött a férjem fórum

Megütött a férjem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
45. toro32 (válaszként erre: 35. - Hbarbi)
2007. júl. 16. 23:34

teljesen felesleges ez a fórum.Úgyis maradni fog hbarbi,a pasija meg ütni fogja.Majd évek múlva fog rájönni,hogy hallgatni kellett volna rátok.Én azt mondom,hogy felesleges sajnálni,pártolni és tanácsot adni,amíg hbarbi meg nem érik rá lelkileg,hogy eljöjjön a pasitól,addig ott fog maradni.Hiába adjuk a jószándékú tanácsokat.

Nem is úgy néz ki a dolog,hogy menni akar hbarbi.Egyáltalán nincs felháborodva a dolgon csak éppen jó volt valakinek elmondani.Nincs is ezzel semmi gond,csak vannak sajnos olyan emberek,akiknek ezzel sebeket szaggat.

Kívánok neked hbarbi minden jót.

Ne tűrd majd évekig!!!!!

44. 0c97fbb607 (válaszként erre: 35. - Hbarbi)
2007. júl. 16. 23:17

bla-bla-bla-bla........

Sok szép és jó!Emlékezz rá így és nehagyd ,hogy tönkretegye még jobban az emlékeidet!

43. mazsi-drazsi (válaszként erre: 2. - Hbarbi)
2007. júl. 16. 22:35

Pakolj bagoly!...

Ez az első ami eszembe jut.

Semmi értelme vele maradnod, hacsak nem vagy mazohista!

Vannak normális pasik, inkább keresd meg a tiédet!!!!!!!

42. dee
2007. júl. 16. 22:22
Én egy pici legyintést se bocsájtanék meg.NEM egy ököllel ütést!!!!Ezt nem lehet jóvá se tenni.
2007. júl. 16. 21:09
Ha ez megtörtént, remélem minimum szemközt köpted. Nem hinném hogy meg tudnék bocsátani egy ilyen állatnak. Biztosan máskor is megteszi majd.
40. Teráz (válaszként erre: 1. - Hbarbi)
2007. júl. 16. 21:05

Ha egy percet is vele maradsz akkor neked gyors orvosi segítségre van szükséged!Szerintem nagy hibát követtél el hogy az első fizikai,lelki bántalmazás után nem adtad be a válópert.

Ezek után szólni sem tudnék hozzá,nem még eleget tenni házastársi kötelességemnek.Ha azonnal nem

rakod ki a szűrét,megérdemled azt a kegyetlen sorsot ami rád vár az elkövetkező életedben.

Ha azonnal cselekednél,esélyt adnál magadnak az életben maradásra.Mi van ha úgy üt meg,hogy meghalsz,vagy egy életre nyomorékká tesz.

Te döntessz a sorsodról,lehetne boldog nyugodt életed!!

39. Joyce (válaszként erre: 35. - Hbarbi)
2007. júl. 16. 20:44

Biztos nem egyszerű, meg nehéz, de még csak meg sem bánta, azért ez nem mindegy, persze, ha mondaná sem biztos, hogy úgy lenne. Megbocsátani állítólag tudni kell, de azért azzal nem kell létrhozni egy hasonló helyzetet, hogy azt higgye bármikor megteheti. Írtad is, hogy azt mondta, hogy ezentúl így lesz, ez neki tök megfelel. Ez elég durva hozzáállás a részéről. Ha majd durvább dolgokat követ el, mert benne van a pakliban, akkor sem fognak az érzéseid változni, mert akkor is előttetek van egy csomó szép emlék, de szerintem a fontos az, hogy már megváltozott a helyzet. Valamelyik honlapon olvastam az Amnesty International kiadványát a családon belüli erőszakról, meg a nők elleni erőszakról. Ott valaki azt írta, hogy a családon belüli azért rosszabb, mert a férje erőszakolja meg, akiben addig megbízott, és sok szépet kapott tőle, és nem hiszi el neki senki, ráadásul némán kell tűrnie, mert a gyerekei a másik szobában vannak. Megértem, hogy nehéz neked, a válás mindig az lehet, de ne várd meg míg még nehezebb lesz a helyzeted, mert annak a nőnek pl. rémálom lehet az élete, és Te legalább ki tudsz lépni anyagilag a dologból úgy tűnt.

Nem akartam ilyen hosszú lenni, remélem lejött a lényeg.

38. dee (válaszként erre: 35. - Hbarbi)
2007. júl. 16. 20:32
Ez hülyeség,ne haragudj!
37. 4c35511f0b (válaszként erre: 35. - Hbarbi)
2007. júl. 16. 20:24

Ha ez nem "fekete-fehér", akkor mi az ?

NE haragudj, hogy ezt írom, de aki így gondolkodik, az vagy végtelenül naív vagy buta.


...Amúgy akkor miért is írsz ki fórumot ebben a témában? Épeszű ember nem fogja azt írni simogasd meg a buksiját minden alkalommal, amikor megüt s hidd el neki, többet nem fordul elő. Aztán Te leszel a következő, akin már nem lehet segíteni.

Saját magadat, csak TE tudod megmenteni, de nem akarod, akkor mástól ne is várj segítséget.

NEm szeretem ezt az álszent magatartást...

2007. júl. 16. 19:12
A férjem mindig azt mondja ,az a pasi aki képes megütní egy nőt,főleg azt akit állitólag szeret,megérdemlí,hogy azonnal kidobják,akár a saját otthonából is.Szerinte az ilyen nem érdemlí meg,hogy embernek nevezzék.Náluk rendszeres volt a veszekedés,verekedés ezért nagyon elítélí azt aki ilyen módon szeretné megfélemlitení a párját.Tehát,menekülj,vagy tedd ki a szűrét!!!
35. hbarbi
2007. júl. 16. 18:54

Köszönöm , hogy ilyen sokan hozzászóltatok!

Azért nem olyan egyszerü a dolog. Csak gondoljatok bele , hogy hosszú évek óta együtt vagytok valakivel , rengeteg sok jót , szépet köszönhettek neki és most egyszer , igaz ököllel , igaz tiszta erőből , de hosszú évek alatt , most először megütött. Én úgy érzem, hogy ezt talán nem bánta meg, de nem hiszem , hogy ez még egyszer előfordul. Semmi sem lehet teljesen fekete vagy fehér . Én meg tudok bocsátani, de nem tudom, hogy talpraállni épen képes vagyok-e .

2007. júl. 16. 17:54
Ez borzasztó! Tuti, hogy szó nélkül lelépnék. Nincs bocsánat. Ezen nem is kellene gondolkodni. Ha nem lenne hova mennem, őt zárnám ki. Ennyi. Soha többé nem akarnék egy ilyen embert látni.
2007. júl. 16. 17:07

NEm akarok kötekedni, de nem értek itt egy-két embert...komolyan,,,

Kit érdekel pl.van-e gyermek, ha van PLÁNE menni kell, ha nincs, akkor meg nem is kérdés.

Aki hagyta egyszer megüssék, s nem lép, az vállalja, hogy következő évei is ezzel fognak telni...

Ok pedig erre NEM lehet.

Ezért NINCS miről beszélni.

2007. júl. 16. 17:02

Nyolc évig éltem egy emberrel, aki ha nem is rendszeresen, de alkalmanként megvert. Akkor is azt tette, amikor nem tudtam járni a balesetem után.

Az első alkalommal "csak" a kezemet csavarta ki, úgy, hogy befeketedett az alkarom, és "csak" elfenekelt. Azt nagyon megbánta, esküdözött, hogy soha többé nem fordul elő.

Aztán már rugdosott, combon, fenéken; pofozott, hajamat húzta, fojtogatott...

Azzal bosszultam meg, hogy megcsaltam, többször is, de érzelmileg annyira kiégetett ez a nyolc év, hogy változtatnom kellett.

Otthagytam, vele minden vagyonomat és a házamat is, de most legalább boldog vagyok egy olyan emberrel, aki sose ütne meg. Akkor se, ha kiérdemelném. Igaz, hogy semmim sincs, de ő legalább szeret, és ez mindennel felér. Veszekszünk is párszor, de nem vert meg soha.


Neked is jár, hogy boldog legyél, merj változtatni! Ne úgy éld le az életed, hogy ötvenszer kelljen meggondolnod mit mondasz és mit teszel, nehogy az a barom megüssön valamiért! Az ilyen ember azt sem érdemli meg, hogy ránézzen valaki, nemhogy még szeretetet!? Vele egy kaliberrel kellene összehozni bunyózni egyet, mert téged megvernie nem nagy cucc!

31. Zsu77 (válaszként erre: 2. - Hbarbi)
2007. júl. 16. 16:59
Nem írtad, hogy vannak-e gyereke(i)tek, ha nincsenek és te hezitálsz, mert még így verekedősen is szereted a te életed, viszont ezt végig nézni egy gyereknek, örök lelki traumát okoztok. Sokszor sokmindent megbocsájt egy nő, hogy a családja egybe maradjon, de soha nem felejt és csak nől a feszültség aztán egyszer kipattan és mint már hallottunk ilyen esetekről a nő vagy a gyerek a verekedős apára támad. Tragédia lehet belőle. Ezzel megpecsételve az egész életüket.
2007. júl. 16. 16:13

Egy nővel azt lehet megtenni ,amit enged hogy megtegyenek vele.Felesleges a bla-bla,hogy de így-de úgy....ezt igérte azt igérte.....

Ha vele maradsz ,vállalod a veréseket,de utánna ne panaszkodj.

Te akartad!

29. dee (válaszként erre: 25. - Jeannie)
2007. júl. 16. 16:10
Ezen nincs mit megmagyarázni.
28. 0c97fbb607 (válaszként erre: 27. - 4c35511f0b)
2007. júl. 16. 16:09
Ahogy mondod!
27. 4c35511f0b (válaszként erre: 25. - Jeannie)
2007. júl. 16. 16:05

Engem az sem érdekelne.

Aki egyszer üt, az utána is fog, egyszerűen fa arc kell s elmenni, soha szóba sem állni vele.

26. dee
2007. júl. 16. 16:04

Szerintem se várd meg a következő ütést!

Csomagolj vagy dobd ki!

2007. júl. 16. 16:03
Meg talan az durva az egeszben h meg sem banta. Ott kene tipliznie, h 'dragam elborult az agyam,bocsass meg'. Ez lenne a minimum. De miutan kozolte,h okollel nyomatekosit ezentul is..egyertelmu h bye-bye. Legalabbis nekem.
24. 4c35511f0b (válaszként erre: 2. - Hbarbi)
2007. júl. 16. 15:58
Tul.képpen számodra mi a kérdés????
23. 4c35511f0b (válaszként erre: 1. - Hbarbi)
2007. júl. 16. 15:57

HA megbánná is válnék.

Egyszer ütne meg.

2007. júl. 16. 15:44
Te mit csináltál azután, amikor megütött?
2007. júl. 16. 14:13
erre nincs mentség, de azért kiváncsi vagyok:miért ütött meg?(természetesen bármiért is tette, nem megbocsátható)
20. badonyimariaeva (válaszként erre: 5. - Hbarbi)
2007. júl. 16. 14:00
Hogy tudod még ezek után szeretni?
19. szemmelver (válaszként erre: 1. - Hbarbi)
2007. júl. 16. 13:58

lelépni minél előbb, sőt feljelenteni!!!

Családon belüli erőszak miatt!!!

18. Doricica (válaszként erre: 1. - Hbarbi)
2007. júl. 16. 13:57

lelepni minnel hamarabb,mert ha meg meg is igerte,hogy legkozelebb is utni fog?!

en nem varnam meg!


jaa es akit szeretunk azt nem bantjuk,foleg nem utjuk!!

2007. júl. 16. 13:50
Ha maradsz teljesen elrontod a jövőd! Én is csak azt tudom mondoni hogy lépjél le!
16. Donina
2007. júl. 16. 13:40
Szerintem menj, minél előbb. Ja és nő vagy! Ne hagyd, hogy megalázzanak! Még a férjed sem!
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook