Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megütött a férjem fórum

Megütött a férjem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
75. m.bogyó (válaszként erre: 66. - Hbarbi)
2007. júl. 18. 22:28

Akármi is történt köztetek-nevezheted hisztinek-nincs joga megütni egy férfinak egy nőt,és persze ez fordítva is igaz!Ugyanúgy,ahogy egy szülőnek sincs joga megütni a gyerekét!Nem a tulajdonunk a gyermek,és a férjünknek sem vagyunk a tulajdonai,és ő sem a miénk!

Ha hisztiről beszélünk,akkor miért mindenki a nőkre gondol?Szerintetek a férfi mit csinál ha megüt egy nőt?Hisztizik,a tehetetlenségét nyilvánítja ki,de nem kell ahhoz ütni,h egy férfi hiszti megnyilvánuljon!Gondoljátok csak át!

A másik,hogy ne keress hibást!Magadban sem és a másikban sem!Felesleges!Mit érsz el vele,ha kitotózod,hogy ki hány százalékban hibás?Semmit!Arról nem beszélve,h ez attól függ,h melyik szemszögből nézzük!Tehát egy ördögi kör!Tehát egyszerűbb lenne ha belátnád,h nincsenek hibák,csak különböző ÉRTÉKRENDEK!!!!Ha a másik teljesen más nézeteket vall mint te fontos kérdésekben,sosem fogtok zöld ágra vergődni egymással,mert ami neked fekete az neki fehér,és ha hetekig győzködöd akkor is az marad!Legfeljebb megunjátok a vitát és valamelyőtök enged,de egy újabb balhénál úgy is odadobja legközelebb!

Azt kell megbeszélnetek,h mennyiben tudjátok közelíteni egymás felé a nézeteiteket!

Azt meg,h megütött,határozottan kérd ki magadnak,és add a tudtára,h ez mégegyszer nem fordulhat elő!Fontos,h elszánt légy,mert különben elereszti a füle mellett és ha meghunyászkodsz,újra vérszemet kap!

Remélem,h rendeződik a dolog vagy így vagy úgy,és többé nem történik ez veled!

Szia

2007. júl. 18. 20:54

Nem ütött még meg, de ha megütne, az lenne közös életünk utolsó mozzanata, ebben biztos vagyok.

Nincs ebben a kérdésben szerintem "ki a hibás, én vagy ő", ez bármilyen kapcsolatban MEGENGEDHETETLEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

73. Joyce (válaszként erre: 64. - Hbarbi)
2007. júl. 18. 20:47
Sok minden nem hiszti abból, amit a férfiak annak néznek, vagy akár más, mert a hisztinek nincs alapja. A másik meg hogyha valaki szeret, akkor tök mindegy mennyire idegesít fel, lehet, hogy rádkiabál, de nem üt meg. Hidd el, hogy nem te vagy az egyetlen nő, aki intenzíven reagál a dolgokra, de attól még nem érdemled meg, hogy bántalmazzanak érte. Meg állítólag mindenkinek vannak jó tulajdonságai, így a férjednek is.
72. Joyce (válaszként erre: 66. - Hbarbi)
2007. júl. 18. 20:43

"És a szeretet bár, ha nem is vak, de mindent megbocsát..."

Ebben tök igazad van! Ez így van.

71. 4c35511f0b (válaszként erre: 70. - 4c35511f0b)
2007. júl. 18. 20:24

...úton halad.


(ez lemaradt:)

70. 4c35511f0b (válaszként erre: 69. - Bnedora)
2007. júl. 18. 20:24

MIért kéne? semmin nem változtat.

Amelyik nő elgondolkodik miért ütötték meg, régen rossz.

69. bnedora (válaszként erre: 27. - 4c35511f0b)
2007. júl. 18. 19:20
Jó a feltételezés, de tudni kell azt, hogy miért ütött, és milyen a természete.
2007. júl. 18. 18:54
Minden hónapban meghal egy gyerek, bántalmazás miatt. Általában a huszonéves apa, vagy anya hibájából. És minden HÉTEN agyonvernek egy nőt, egy anyát.
2007. júl. 18. 18:44
Huuuu, ez a legrosszabb hozzáállás, ami csak megfordulhat a fejedben: hogy azzal tisztázod a férjedet, hogy magadban keresd a hibát. Te inkább azzal nem vagy tisztában, hogy mit fogsz nélküle kezdeni, annyi együtt töltött év után! Annyira vágom ezt a történetet! Csak itt az a baj, hogy általában aki keres, az talál is magában hibát, és marad. Én 15-6-7-8 évesen voltam ilyen, de neked már van családod, őket is vedd figyelembe. Nem lesz majd nekik valami szívderítő, ha apa ezután ököllel ad nyomatékot az igazának...
66. hbarbi
2007. júl. 18. 18:25

Mindezzel csak azt akartam mondani , hogy lehet , hogy valóban el kell mennem , de addig nem tehetem , amíg tisztába nem jövök dolgokkal .Amíg ki nem tisztázódik, h. én mennyire vagyok hibás . Ha én mindent megtettem , és akkor sem változik semmi , na akkor megyek .Addig nem tehetem.

És a szeretet bár, ha nem is vak , de mindent megbocsát ...ez nem azt jelenti , hogy baleknak kell lenni , de nincsenek szabályok egy kapcsolatban .

65. 4c35511f0b (válaszként erre: 64. - Hbarbi)
2007. júl. 18. 18:23

HA egy férfi ver/megüt egy nőt, annak SOSEM LEHET OKa!

Már ez alapvető probléma a gondolkodásoddal...


Bízom benne, hogy egyszer rájössz, nagyon rosszul állsz ehhez az egészhez s lesz bátorságod ahhoz, változtass!

64. hbarbi
2007. júl. 18. 18:20

Még egyszer nagyon köszönöm, hogy ilyen sokan elmondtátok a véleményeteket. Higgyjétek el nagyon elgondolkodom azokon , amiket írtok. De csak részben van igazatok. Lehet , hogy bőrönd lesz a vége ...de előtte sok mindent ki kell tisztázni magamban és kettőnk között is közösen.

Itt nem arról volt szó , h.a férjem aggresszíven passzióból össze-vissza vert volna.

Én is hibás vagyok. Egy férfi agyával nézve nagyon bután és irritálóan viselkedtem , és már nem előszőr. A férjem iszonyú sokat dolgozik , tele van az agya mindenféle üggyel .( itt nincs jelentősége, de én is dolgozom , nem egész nap magammal foglalkozom..) Szóval ő egy olyan igazán ízig vérig férfi ,aki azért él , dolgozik , hogy eltartsa a családját , mindig hazaadja a pénzt , sosem csalt meg , abszolút mindenben számíthatok rá.

Nálunk vannak bizonyos visszatérő problémák , hosszú lenne megírni , hogy pontosan mi , de igazából nem is nagyon lehet megoldani , én viszont mindig kiakadok és nem mérlegelve időzítést , hangulatot , ésszerüséget egyszerüen rázúdítom a férjemre. Ilyen impulzív alkat vagyok és ezzel óriási gondot okozok neki is meg magamnak is.

Most azért ütött meg , mert én erőszakosan az útjába álltam , hogy most azonnal beszéljük meg a dolgokat ,mert annyira fájt valami , mert elborult az agyam.

Ekkor ütött meg.

Elborult az agya , neki is , nekem is. Ha úgy tetszik én is aggresszív voltam , lehet , h. meg is érdemeltem egy fülest.

Lehet , hogy ti mind azért írtjátok , hogy azonnal csomagoljak , mert ti már megtanultatok bánni egy férfival , uralkodni a minden nőben meglévő , ahogy a férfiak hívják 'hisztin' és okosan időzítetek , tehát magyarán nem idéztek elő ilyen lehetetlen helyzeteket , mint én.

63. hannabébi (válaszként erre: 62. - Rika)
2007. júl. 17. 11:36
oxy
62. rika
2007. júl. 17. 11:35
nem hozzád akartam csatolni bocsi
61. hannabébi (válaszként erre: 59. - Rika)
2007. júl. 17. 11:34
komolyan nem értelek
2007. júl. 17. 11:32
miiicsoda??--milyen verés után?? Én nem verem meg a párom csak szeretném, de eszem ágában sincs ilyet tenni!!!!!!!!! Komoly baj velem?-D. Te nem szoktál feszült lenni , ideges,,de jó neked.
59. rika (válaszként erre: 57. - Hannabébi)
2007. júl. 17. 11:28

szerintem ezt te sem hiszed el. vagy ha igen akkor komoly baj van veled...bocsi.

azon is gondolkodjál majd el, hogy a következő verés után is fel tudsz-e majd kelni. ez nem tréfa dolog.

58. Joyce (válaszként erre: 57. - Hannabébi)
2007. júl. 17. 11:15
Ez mindenkivel megesik, de mégsem tesszük meg.
2007. júl. 17. 10:44
Azért néha én is feltudnám pofozni a párom. Olyankor azt csinálom hogy rengeteg müanyag üdítős flakonunk van és összezúzok párat, vagy valami hasonló energialevezetést kitalálok. Néha annyira jólesne ütni-vágni-nade nem vagyunk állatok, ugyebár.
2007. júl. 17. 10:35
Mégegyszer nem tudna megütni, mert már nem lenne neki mivel.
55. 0c97fbb607 (válaszként erre: 35. - Hbarbi)
2007. júl. 17. 10:31

Hja!Végülis nem csinált semmi rosszat.Csak kaptál egy jobbegyenest?!Bagatell.

Bocsáss meg neki,ne haragudj rá,hisz csak "elszaladt a keze.Nyugodtan élj úgy ahogy eddig éltetek,békességben,boldogságban......a következő öklösig:(

2007. júl. 17. 09:43
Ha egyszer megtette, megteszi máskor is!! Az tuti!
2007. júl. 17. 09:42
Nem szabad megengedni a verekedést,ütést sehol sem. Sajnos én azért vagyok rokkant nyugdíjas,mert értek bántalmazások például a munkahelyeken...
2007. júl. 17. 09:42
Ha a férjed megüt, azonnal el kell válni!!!
51. b8669bde37 (válaszként erre: 35. - Hbarbi)
2007. júl. 17. 09:41
Ezt komolyan gondolod?????
50. m.bogyó (válaszként erre: 48. - Ancika)
2007. júl. 17. 09:40

Sziasztok!

Én is azt mondom,h pasi egyszer üthetne meg,mert többé nem lenne rá alkalma!

Aki viszont így él,vagy még csak egyszer esett meg vele és azt mondja többet nem fog,(nyilván nem így lesz)az áldozat!Igaz a saját akaratából(persze biztos van olyan is,aki menekülne,de nem engedi a párja)de mégiscsak az és tudat alatt saját maga választotta ezt az életformát magának!Azt hiszi ezt érdemli,nem többet!Gyerekkorában valószínű olyan negatív beidegződéseket neveltek belé, esetleg bántalmazták a szülők egymást vagy egymást és őt is,hogy az ilyen kapcsolatokat vonzza "szándékosan"!Amíg a lelke meg nem gyógyul,az pedig csak segítséggel lehetséges,addig vonzani fogja az ilyen férfiakat,még ha ki is lép egy-egy ilyen kapcsolatból!

Úgy,hogy nem felesleges a topic!Azt kell megérteniük,hogy ez nem az ő hibájuk,és meg kell bocsátaniuk a szüleiknek önmaguknak,hogy meggyógyuljon a lelkük!Ez nem egyszerű,de létezik segítség,és nem szégyen élni vele!

Gyerünk lányok!

49. hannabébi (válaszként erre: 35. - Hbarbi)
2007. júl. 17. 09:28
Szerintem ha engem egyszer megütne a párom kapásból itthagynám. Az a leggyengébb férfi aki az erejét használja egy nővel szemben. Barátnőmet elégsokszor megverte a férje, legutóbb itt nálunk hozzávágta a pasi barátnőmet a fürdőkádhoz, úgy hogy a csajt vinni kellet kórházba, mert a szemefölött szétnyílt a bőr, elég csúnya volt. Bementem én is a kórházba a csajjal mert még menni is alig bírt és tudod milyen rossz volt hazudni az orvosnak? Mondta barátnőm hogy ne mondjam el a dokinak az igazat mert fél hogy a gyerekeket elveszik tőlük, és így azt kellet mondanom hogy elcsúszott a medence szélén. Szörnyű volt. És egyáltalán felháborít az amikor egy pasi megüt egy nőt. Én a helyedben kapásból elhagynám.
48. Ancika (válaszként erre: 45. - Toro32)
2007. júl. 17. 09:15
szerintem is ez lesz!
47. rika
2007. júl. 17. 07:40
komolyan mondom a hideg kiráz. én gyerekként néztem ezt végig. remegve mentem haza, hogy mi vár otthon. "apám" a végén már azért is neki esett anyámnak, mert kimaradt egy busz és negyed órával később ért haza a melohelyéről. nem mertem otthon hagyni anyámat "apámmal". így nem jártam haverokkal el sehova, nem nagyon jártam bulizni sem. elítélem az ilyen embereket. a testvéremet nem egyszer kellett haza hívnom (volt hogy a barátnője ágyából szállt ki), hogy siessen mert nem bírunk azzal az őrülttel. ezt akarod megélni???
46. 4c35511f0b (válaszként erre: 45. - Toro32)
2007. júl. 17. 06:56

Pontosan.

Ezt írtam én is

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook