Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megszállottan szerelmes fórum

Megszállottan szerelmes (beszélgetős fórum)


14. Dina2
2021. jan. 10. 17:48

Pár hónapos ismeretség után "lepattintottam" mert addigra már folyton ellenőrizni, irányítani akart...csak úgy volt jó, ahogy ő akarta, az volt helyes amit ő tett, stb. Amikor számonkért és üvöltött a telefonba amiért nem szólram neki, hogy elmegyek otthonról (vdlami munka ügyben mentem el, a saját otthonomból), akkor lezártam a kapcsolatot.

Utána kezdődött egy eszement hadjárat...először írogatott, hívogatott. Próbáltam értelmesen megbeszélni hogy miért döntöttem így. Hiábavaló volt...mocskolódott, vádaskodott.

Letiltottam minden formában. Akkor bejelölt idegen profilokon, idegen számokról irogatott.

Minden nap pontosan 5ször hívott (a letiltott híváslista kimutatta), ilyen időpontokban hogy 16 óra 16 perc, 17,17...20,20...21,21 és 22,22. De volt hogy 1 perc alatt 5ször is...

Aztán feltűnt hogy naponta többször autózik a házam előtt. Faluszélen lakom, erre az jár akinek itt van dolga...Később a munkahelyem előtt is ott állt mikor kijöttem.

Virágokat dobált be a keritésen at az udvaromba.

Nem féltem tőle mert tudtam hogy gyávább attól hogy kárt tegyen vagy bántson. De batomi zavaró volt, rémálmaim voltak, üldöztek s menekültem álmomban. Éreztem a negatív energiáit.

2szer észrevettem hogy bent is járt. Amikor harmadszorra hallottam hogy zörög a kapu (gondolom átugrotta) kirohantam. A kocsim tele volt pakolva virággal, az ablaktörlői felemelve.

Na akkor mentem el feljelenteni.

3 hónap távolságtartásit kapott, azóta csend van.

2021. jan. 8. 19:01

A fiamnak volt egy barátnője, amikor úgy 15 éves volt.

A kislányt egyedül nevelte az anyukája és sokat mesélt neki arról, hogy ő mennyit tud szenvedni egy szakítástól és azt is elmesélte, hogy miket tett egy-egy szakítás után. A kislány elhitte, hogy ez a normális és így kell viselkedni.


Amikor a fiam szakított vele, pont azért, mert a "kapcsolatuk" közben is elég fura dolgai voltak, akkor az anyukájától hallott információkat alkalmazta.


Hónapokon át még felhívta és nem szólt bele a telefonba, valamint heteken át a kapunknál bújkált, figyelte, hogy mikor jön haza a fiam, akkor elbújt, majd újra azt figyelte, hogy kimegy e a kapun, ég e a villany nála, stb.

Én attól rettegtem, hogy azt is megcsinálja, hogy akkor jön hozzánk, amikor a fiam nincs otthon és feljön és beszélgetni akar velem, mert az anyukája ezt is csinálta, mert azt gondolta, hogy így visszakapja a barátját, mert majd az anyukája rábeszéli.

Szerencsére ezt nem tette meg...

2021. jan. 8. 18:55
Volt benne részem. Hidd el, egy idő után nem olyan nagyon jó.
11. asgardi (válaszként erre: 9. - NomNom)
2021. jan. 8. 15:35
Hálistennek elég "messziről" látom.
2021. jan. 8. 14:52
8 órát
9. NomNom (válaszként erre: 7. - Asgardi)
2021. jan. 8. 14:08
Kellemes egy kapcsolat lehet ez is...
8. asgardi (válaszként erre: 7. - Asgardi)
2021. jan. 8. 13:13
Bár itt ugye erős bizalmatlanságról is szó van sztem a szeretlek-imádlakon kívül.
2021. jan. 8. 13:12

Kémkedés, telefon, tablet, gép figyelése alap volt abban az esetben, amiről én tudok. Emellett közös barátok állandó jellegű nyüstölése és b*sztatása, hátha valami plusz infóhoz jut. Munkahelyi nyomozás... ugyanezzel bepróbálkozás munkatársaknál is.

Ők egy pár egyébként. Kocsi ellenőrzése (a huzattól kezdve -hajszál- azon keresztül, hogy el van-e állítva az ülés...). Alap, hogy időre kellett hazaérni. Kilométeróra csekkolás.... Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2021. jan. 8. 13:04

Meg hát filmeket is látni ebben a témában. Érdekel a valóságban meddig mennek el az ilyen típusú emberek.

Azt is olvastam (habár kitudja mennyi igaz belőle), hogy egy nő látásból ismer egy férfit, csinált egy álprofilt a facebookon és kitette csoportokba, hogy eltűnt a férfi. Hogy pontosan ezt miért tette azt már nem tudom, talán így ráírtak a férfi ismerősei.

2021. jan. 8. 12:59
Természetesen érdekel, miket tettek az ilyen emberek. Olvastam máshol, hogy egy nő milyen sokáig kémkedett egy férfi után, követte stb. Kíváncsi vagyok ismertek-e ehhez hasonlókat.
2021. jan. 8. 12:57
Igen
2021. jan. 8. 12:55
Igen. Ennyi a kérdés vagy esetleg szeretnél tovább beszélgetni a témában? :)
2021. jan. 8. 12:48
Nem...de gondolom nem lehetnek könnyű esetek.
2021. jan. 8. 12:39
Ismertek olyan (főleg) nőket, de akár férfiakat akik megszállottan voltak szerelmesek valakibe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook