Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megfázás, influenza terhesség alatt... fórum

Megfázás, influenza terhesség alatt... (beszélgetős fórum)


2013. okt. 17. 10:09

Köszi a tippeket. Most jöttünk meg a dokitól. Kislányom kapott gyógyszert, remélem mielőbb használ neki.

Nekem javasolták a C- vitamint és magzatvédő vitamint is. Mostanában már nem szedtem nagy rendszerességgel.

Tantum Verdét én is használtam már, aloe firstet is.

A fokhagymáról halottam, hogy jó víruselő, na meg szeretem is egy jó pirítóson.

Még egyszer köszi a tippeket...

4. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 3. - 3b1a5ec920)
2013. okt. 17. 08:51

A penészes sajt szirogúan tiltott terhesség alatt!!!!!


A fokhagymás pritós tényleg jó, én is azt ettem reggelire, vacsira.


Meg persze lórúgás mennyiségű C-vitamin.

2013. okt. 17. 08:42
Sok-sok fokhagymas piritos, citrom, kiwi, greffruit, naponta egy-egy adag camembert vagy kekpeneszes sajt es egy evokanalnyi Tokaji aszu (az utobbi harom tartalmaz termeszetes gyulladascsokkentot).
2. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 1. - Kiscsalád)
2013. okt. 17. 08:32

Én a vírusus torokgyulladásba estem bele.

Homeogena 9-et szopogattam a torkomra, nagyon hatásos volt, illetve Tantum verdét és Isla-t.

De a biztonság kedvéért antibiotikumot(Zinnat) is felírtak, hogy ha kell kitudjam váltani. de szerencsére nem kellett.

Meg persze gőzöltem kamillával, illetve hársfateát ittam.

2013. okt. 17. 08:17

A tapasztalataitokat szeretném kérni. Jelenleg 17 hetes kismama vagyok. Kislányom 6 éves lesz. Az oviból folyamatosan betegségeket hord haza. Leggyakrabban torokfájás, nátha.

Hogy lehet ez ellen védekezni? Árt a kisbabának a pocakba?

Tavalyi év során 20 hetes terhességből veszítettünk el egy kisbabánkat, emiatt aggódom. Akkor én is voltam nagyon beteg még a 12 hét betöltése előtt.

Ha van tapasztalatotok kérlek írjatok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook