Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt, szerelmes a férjem, és gyereke is lesz :-( fórum

Megcsalt, szerelmes a férjem, és gyereke is lesz :-( (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
366. tanti (válaszként erre: 357. - Icus)
2007. aug. 6. 12:33

Egy házasságot ketten hoznak létre és ketten marnak szét.Olyat még nem hallottam, hogy kizárólag az egyik fél volt a hibás.

Önkritikának lenni kell(ene) és csak az önös érdek szól arról, hogy hogyan is egyszerűbb a panaszkodó fél részéről.


Ezért gondolom, hogy még beszélgetnünk sem szabadna Pm távollétében az Ő életéről.

365. Ági28
2007. aug. 6. 12:21
Gondolom ha úgy érzi, hogy meg tudja osztani ezt a fájdalmas dolgot a szüleivel,akkor biztosan elmondja nekik. Sokáig úgy sem tudja titokban tartani és értelme sincs sok. Engem az érdekel hogy a csaj magától nem volt képes elmenni a találkára vagy a férj rendezte így?
364. tanti (válaszként erre: 360. - Fe20557d00)
2007. aug. 6. 12:08

Ja!, én sem értelek igazán, hisz a férjnek ultimátumot adott, hogy szombatig közölje az anyjával.

Az ANYÓSOM, így csupa nagybetűvel, nekem szülőm.

Annak okozhatok fájdalmat?


...és jó tanácsot kaptál vagy saját fejed szerint döntöttél? hangsúlyozom, hogy nem PM esetében, csak hasonlókban.

363. gizmóka (válaszként erre: 361. - Gizmóka)
2007. aug. 6. 10:04
mármint nem hülyék vagyunk,hanem szülők.és észrevesszük,ha gond van.
362. kmét
2007. aug. 6. 03:45
?
2007. aug. 5. 15:33
A szülők nem hülyék sztem.Mi is sokan azok vagyunk,és észrevesszük(elöbb-utóbb)ha a gyerekünket valami bántja.Lehet,hogy már tudják,vagy legalábbis sejtik,de tapintatból nem feszegetik a dolgot.
360. fe20557d00 (válaszként erre: 354. - Tanti)
2007. aug. 5. 14:18

Tanti!Nem igazán értelek.Egy kétségbe esett nő nem tud csak arra a férfira koncentrálni,hogy hogy is tovább??....akiben éppen a legnagyobbat csalódott,ezért vár másoktól segítséget.

Hogy miért nem a szüleivel stb?Erre megintcsak saját tapasztalat a válaszom.Én fél évig titkoltam a szüleim előtt,és az ő szülei előtt...látszat a boldog család képe.Hogy miért?Mert bíztunk...vagyis bíztam benne hogy helyre hozzuk és nem akartunk fájdalmat okozni nekik.Gondolom Pall Mall eddig még bízott...egyszer eljön az az idő amikor elmondja.Ja és nem a legjobb barátnőm volt akinek elmodtam legelőször,hanem egy olyan ismerősömet kerestem fel,akiről tudtam hogy a férje terhesen csalta meg.Tőle kértem tanácsot első körben mert ő átélte és annyira tudta hogy miről beszélek és mik a félelmeim.Itt vagyunk egy páran akik hasonlókat megéltünk....hangsúlyozom nem ugyanazt,hanem hasonlókat!!

2007. aug. 5. 14:08

Erre csak Te tudod a megoldást.

Tanácsot könnyen osztogatunk,de ezt neked kell jól átgondolni,hogy mit akarsz,hogy is legyen tovább.

Van két szép gyermeketek,és egy szemét férjed.

Ha én ilyen helyzetbe lennék,elküldeném.De ez csak az én véleményem.

358. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 354. - Tanti)
2007. aug. 5. 13:50
hidd el nekem hogy egyszerübb kivülálókkal őszintének lenni...
357. Icus (válaszként erre: 354. - Tanti)
2007. aug. 5. 13:24

Igy egyszerübb. Nincs mindenkiben akkora tartás, hogy oda merjen állni a közvetlen rokonok ismerősök elő, hogy ez van. Pm, egyszerűen szégyenli magát, és probálja palástolni, mert ezt ő a saját szégyenének tartaja. Mi nem tudjuk, hogy ő ki. A papnak, mert titoktartási fogadalma van, nem teregetheti ki a szennyest.

Ezekből a dolgokból gondolom, hogy nem akarja elengedni a férjét, még mindig bízik benn, hogy ezt meg lehet oldani titokban is.

Természetesen, ez az én véleményem, Pm hozzászólásai alapján.


Mi nem itélkezünk, csak beszélgetünk, egyébként erre való a fórum.

Pm hozta létre, ez igaz, de engedtessék meg nekünk, hogy Pm távollétében, is beszélgesünk és elmondjuk véleményünket, tapasztalatainkat.

356. opium (válaszként erre: 354. - Tanti)
2007. aug. 5. 13:23
Szíve joga ott kitárulkozni, ahol ő jónak látja.
355. Icus (válaszként erre: 350. - Tanti)
2007. aug. 5. 13:18
Itt nem az egyezkedésről volt szó. Én személy szerint, azért ajánlottam neki a találkozót, hogy a saját szemével lássa hányadán állnak. MInt, kiderült ebből a szempontból jó volt a döntés. Eddig PM csak azt tudta amit a férje mond neki. Most azért tisztában kell neki lennie azzal ez csak idő kérdése és elhagyja a férje a másik nőért. Pm, meg akarta és szerintem még mindig megakarja tartani a férjét. Azért nem ártott szerintem azzal szembesülni, hogy mind a ketten szerelmesek egymásba, a nő állandóra akarja a férfit a férfi is állandóra akarja az új barátnőd, viszont gerinctelen sz..r, mert ezt nem vállalja fel. Jön a nagy dumával, a becsületről és a családról. Ő arra vár, Pm kikészüljön és elküldje. Utána, ha az újdonsült barátnővel elmúlik a varázslat és jönnek a gondok, ami természetesen nem fog neki tetszeni, akkor majd mondhatja: Te zavartál el én ki akartam mellettek tartani.
354. tanti (válaszként erre: 353. - 91d4989ab9)
2007. aug. 5. 13:04

A fenébe!!: a szüleimmel/családommal nem vagyok őszinte, de egyezkedem a vetélytárssal, két gyerekkel a hónom alatt? a pappal is mindent megbeszélek?, meg egy névtelenFórumon is kitárulkozom?:(


No, pááááá, várom Pall Mallt, mert most beleestem a csapdátokba:ítélkezem és kérdezek a távollétében, holott tudom, hogy csak Ő tud(hat)ja a választ.

Remélem őszinte lesz velünk.

2007. aug. 5. 12:56
Gondolom fél hogy a családja azt mondja, mi megmondtuk hogy ne kezd ezzel a férfival, nekem igy jött le, persze csak tipp
352. tanti (válaszként erre: 349. - 29f8245603)
2007. aug. 5. 12:46

Gondolod?! otthonról írogat és elég egyértelmű a szitu. Ki lehet ezt sakkozni.

Ráadásul após nincs, anyós véleményét ismerjük.

És a saját (vérszerinti) családja hol van ezekben a nehéz percekben?

Rákérdeztem már a 46-os hsz-ben, de választ nem kaptam.

351. tanti (válaszként erre: 348. - Icus)
2007. aug. 5. 12:41
Lehet, de erre csak Ő tudja a választ.
350. tanti (válaszként erre: 347. - Icus)
2007. aug. 5. 12:40
Nem értek egyet Veled, mert Ő férjével kötött házasságot és vele kéne egyezkedni a további láthatásokról.
349. 29f8245603 (válaszként erre: 345. - Tanti)
2007. aug. 5. 12:26
elég kicsi a valoszinüsége de mégha az is ir akkor sem tud annyi nick néven regezni hogy csak az ő véleményét irja meg.ezek meg élettapasztalatok,kinek több kinek kevesebb.aztán az okos ember nem cask a saját kárán tanul hanem a mások tapasztalatábol is kiszüri mi az ami a saját életében is használhato vagy esetleg átgonolando!hiszen ha nem lennénk kiváncsiak másik véleményére akkor nem is léteznének forumok!!:)
348. Icus
2007. aug. 5. 12:25
nekem az egészből viszont az jött le, ezek ellenére Pal mall megakarja tartani a férjét, csak azt nem tudja még hogy hogyan.
347. Icus (válaszként erre: 341. - Tanti)
2007. aug. 5. 12:24
Szerintem, jól tett, hogy találkozott vele. A férje igencsak mellé beszélt és még most is mellé veszél szerintem. Az, hogy találkozott a nővel, aki elmondta, neki , hogy szerelmes a férjében és állandóra szeretné, ez azt mutatja nem heti egykét látogatás lesz az új gyereknék és egy kis anyagi támogatás.
346. 91d4989ab9 (válaszként erre: 345. - Tanti)
2007. aug. 5. 12:23
hát ez jó:))) nekem ilyen eszembe se jutott:)) azt még megértem hogy a feleség kiváncsi volt a szeretőre, de hogy a szerető miért találkozott vele, ezt nem!! Én jól megtéptem volna, persze hogyha nem lennék úrihölgy:)
345. tanti (válaszként erre: 342. - 29f8245603)
2007. aug. 5. 12:19

hááááááát... egy nick név mögül elolvasott "tapasztalat" alapján nem döntenék az életemről:( honnan tudható itt, hogy nem-e a "szerető", a "férj" esetleg valamelyik rokon/ismerős írogat?:(

5 éve házasok, gondolom előtte is ismerték egymást.

344. tanti (válaszként erre: 340. - 91d4989ab9)
2007. aug. 5. 11:59

Szia!

Ebben én is biztos vagyok, de itt már napok óta nem beszélgetés folyik, hisz Ő mással van elfoglalva.

p.s.: láttam alább, hogy még visszaolvasni sincs ideje, idege

2007. aug. 5. 11:59
szerintem már nincs tul sok esély arra hogy helyrehozzanak akármit is mert itt már annyira sérült pall mall lelke hogy ezt nem lehet csak ugy elfelejteni föleg ha másik két ember egymásbaszeretett az csak neki fájhat ha ő ott marad az árnyékukban!!nehéz egyedülmaradni főleg két gyerekkel de inkább egy (idővel) boldog anya legyen a támaszuk mint egy lelkileg roncs.
342. 29f8245603 (válaszként erre: 341. - Tanti)
2007. aug. 5. 11:56
valoszinű hogy nem volt elég ismerete és tapasztalata a férjéről ha ő vakon megbizott benne és mégis becsapták mert ugye ha eléggé ismerjük a másikat akkor tudjuk hogy meg fog csalni....ezért meséli el mindenki a tapasztalatait és gondolatait hogy aztán a saját lelkéhez mérten el tudja dönteni mi is az ami neki a legjobb lenne!!
341. tanti (válaszként erre: 279. - Fe20557d00)
2007. aug. 5. 11:53

Szia! eszemben sincs döntést hozni, csak tanácsot adtam, ahogy többen is...

Most mit ért el szegény azok után, hogy sokan javasolták a találkozót?:(

Milyen asszonyi, anyai méltóság az, amelyik megengedi, hogy a "szeretővel" osztozkodjon egy hímneműn?!:(

Miért nem azzal erősítitek, hogy a saját érzéseire, tapasztalataira, ismereteire hallgasson a párjával kapcsolatban? ...és mivel már írtam, hogy ateista vagyok, azt az Urat is elítélem, aki feloldozta a hitszegőt.

2007. aug. 5. 11:51
Gondolom azért nyitott topicot is és nem csak naplót mert beszéli akart róla valakivel, irta is hogy nincs kivel megbeszélni a dolgait a környezetében...
339. tanti (válaszként erre: 274. - Icus)
2007. aug. 5. 11:43

Szia!

Nem véletlenül tévedtem ide.

Amit írtam, az tudatos volt, hisz első pillanattól figyelem az életét és én a naplóját is elolvastam, mielőtt belevauztam:( 46-os hsz.


Más kárán tanulni nem lehet, mert mindenkinek mások a körülményei/érdekei.

338. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 337. - 91d4989ab9)
2007. aug. 5. 11:39
Gyesen voltam,de szerencsére lett munkahelyem a másfél éves meg ment bölcsibe...lényeg hogy fenntmaradtunk valahogy...szóval nehéz egyedül,gyerekekkel,de ha megoldható még mindíg jobb mint egy borzasztóan rossz kapcsolatban felörlődni...főként a gyerekek miatt
2007. aug. 5. 11:29
Hát nincs könnyű helyzetben Pal mall, nem irigylem...de ezt biztos nem érdemelte meg... Remélem lesz ereje túllépni ezen a ... -on. Anyagilag mennyire függ a férjtől ezt nem tudjátok? El tudná tartani a gyerkőceit ha külön mennének? Vagy ez is belejátszik hogy még mindig mellette maradna?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook