Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt, szerelmes a férjem, és gyereke is lesz :-( fórum

Megcsalt, szerelmes a férjem, és gyereke is lesz :-( (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
306. pall mall (válaszként erre: 299. - Icus)
2007. aug. 5. 08:40
szarul :-((( amikor a lelki vezetőnknél voltunk a végén kezet fogott velünk, és megölelt. Annyira hiányzik már az ériontés, hogy ettől összesírtam magam. TEljesen ki van készülve a gyomrom, nem bírok enni, már 7 kilót fogytam :-( lötyög rajtam minden gatyám... próbálom magam a legrosszabbra felkészíteni (tegnap alaposan átbeszéltük a "válás-megoldást" :-(
2007. aug. 5. 08:38

Sziasztok!


Nem olvastam vissza, majd megteszem, de előbb írok nektek.


Tegnap nem tudtam jönni. Alighogy elvittük a gyerekeket a szüleimhez, mentünk a találkozóra. Először a férjem nem akart elmenni, aztán mondtam, hogy akkor kérem a lány telefonszámát, és nélküle szeretnék vele beszélni, ekkor már hajlandó volt arrébb menni úgy 200 métert, így végülis "nem volt ott". A lényeg: a nő is szerelmes elmondása szerint, ugyanazt az óhéber dumát előadta a családról, meg hogy nem így tervezte, és hogy ő neki sem jó ez így, de kerek perec megmondta, hogy neki az lenne a legjobb, ha a férjem a nap 24 órájában vele lenne, még akkor is, ha tudná, hogy így sem lenne boldog, mert elhagyta a családját. Nem voltam vel sem ingerült, sem szemét, az nem az én stílusom. Láttam bizonyos jelekből, hogy rendesen behálózta és átverte a férjemet a "nemes cél" (gyerek) érdekében. Amit persze a férjem nem hisz el.

Utána beültünk megnézni a [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Harry Potter[{[{[/A]}]}]t, de azt sem tudom miről szólt... szerencsére volt olyan hangerő a moziban meg sötét, hogy sírhattam... Azt hiszem most bírtam először igazán sírni, totál reményvesztett vagyok. Főleg azok után, hogy beszéltem a lelki vezetőmmel, vagyis beszéltünk, és ő azt mondta, ez nem az én felelősségem, hanem a férjemé, aki ha szerelmes, az ellen nem lehet tenni, csak annyit, hogy nem tápláljuk a zerelmet. A férjem erre csak annyit mondott, hogy erre nem lenne képes. Az esti beszélgetésünk alkalmával végül csak kibökte, hogy szó nincs tisztességről, és én sehol nem vagyok ebben a helyzetben. KÖTELESSÉGből maradna velem, csak és kizárólag a gyerekek miatt, mert ugyan szeret engem, de minden gondolata a nőnél tartja. Vagyis beigazolódott, amit korábban gondoltam: ebben a szituációban én vagyok a "felesleges" harmadik :-( És nem hajlandó tenni azért, hogy a nő iránti szerelme kihúnyjon: alkudozik, hogy velem maradhasson, de heti 3-4 alkalommal ő hadd tartsa a nővel a kapcsolatot. Felháborítónak tartom ezt a hozzáállását, a végén már belement abba, hogy heti 2 óra és havi 1 nap meg persze mellette etlefonok, de nekem ez sem megy. Pláne, hgoy mondta, ő nem bírja ki a nő nélkül, és ha nem engedem meg neki, akkor titokban úgyis menne hozzá, csak épp akkor megint hazudna. Úgy érzem, ez veszett fejsze nyele. Megmonta neki a leki vezetőnk is, hogy most el kéne mennie gondolkodni. Most, hogy már ketten mondtuk neki, felhítva az egyik haverját, hogy pár napra menne hozzá, de már az atyának is mondta, meg nekem is ,hogy tuti nem fogja bírni a nő nélkül, és meg fogja látogatni. Erre az atya annyit mondott, hogy ezt nem kéne, mert akkor semmi értelme a különvonulásának...


Sajnos úgy érzem, hogy ő már nagyon is meghozta a döntését, csakhogy az ő gyormra sem veszi be, ezért inkább kreált egy olyan verziót, amit tudja, hogy én nem veszek be. Mindegy. Ezt az esélyt még megadom neki, asszem jövő hét szerdáig kérte a haverját, hogy hadd maradjon nála, aztán majd meglátjuk, mit dönt (bár szerintem előbbre nem fog jutni...)

Tegnap elmondta az édesanyjának, amikor én már aludtam. Felébresztett a végén, és csak annyit mondtott: Elmondtam anyámnak. Megkérdeztem, hogy mit mondott, erre ennyit mondott: Azt mondta, nem vagyok többé a fia. Nekem ez azt mutatja, hogy az anyja igenis tud elfogulatlanul tekinteni a fiára, és nem minden hibában támogatni őt. Most legalább majd én is beszélhetek vele erről.

Kábé ennyi most hirtelen.

304. emily (válaszként erre: 3. - 7130b15964)
2007. aug. 4. 23:55
De igen, kéne a beleegyezése a már meglévő feleségnek! :-D
303. 4c35511f0b (válaszként erre: 301. - Icus)
2007. aug. 4. 23:24
AKkor keressen "spermabanknak" olyan pasit, aki nem családos,,,
302. nedi
2007. aug. 4. 23:22
Akárhogy ketyeg az órája,szerintem szétszedni egy családot nem túl szép.
301. Icus (válaszként erre: 300. - Kedveske)
2007. aug. 4. 21:19
Ezzel, így nem értek egyet. Nem tudhatod, a csajban mi játszodott le. Mintha azt írta Pall Mall 30 felett vannak. Lehet, hogy a csajnak ketyegett a biologiaiórája és úgy gondolta "spermabanknak" használja a pasit. Igy legalább ő választotta ki az apát. 30 - 35 felett szerintem már nehéz pasit találni. Vagy nős, vagy az anyjával él vagy homokos!
2007. aug. 4. 20:58

Ez a psi nem semmi! Igazi biztonsági játékos nem akar két szék között a pad alá esni. Méghogy a másik nőbe szerelmes, de Téged szeret. Nanaá! Én is ezt mondanám, ha a csajom közölné nem akrja a családot szétszedni, azaz: a gyereked kell, de a gatyádat nem mosom!

Ha nem akarta volna szétszedni a családot, nem kezdett volna viszonyt, nem esett volna teherbe.

299. Icus
2007. aug. 4. 17:52
A legfontosabbat elfelejtettem: Hogy vagy?
298. Icus
2007. aug. 4. 17:52
Pall mall! Hol vagy ? MI történt?
297. 4c35511f0b (válaszként erre: 296. - 29f8245603)
2007. aug. 4. 16:56
bIztos fog írni...
2007. aug. 4. 16:50

csak azért gondolotam hogy hátha kiirja magábol mi is történt mert ugye velünk beszélte meg idáig a gondjait hisz mással nem merte még...:)

viszont az tény hogy nehéz napokon mehet kersztül!

295. 4c35511f0b (válaszként erre: 294. - 29f8245603)
2007. aug. 4. 16:45

NEm írta meg, attól még történhetett:)

Biztos nagyon nehéz most neki:(

2007. aug. 4. 16:44
még mindig nem történt semmi?
2007. aug. 4. 12:52
Pall mall!Igaz nem is ismerlek,de a történeteddel érintett vagyok mint ahogy már olvashattad a hozzá szólásaimból.Pont ezért mélyen együtt érzek veled,és jelentkezz ha lesz erőd és írj!!
292. Icus (válaszként erre: 291. - Nedi)
2007. aug. 4. 12:42
Igen, én is azért gondoltam, hogy jobb ha találkozik a másik nővel. Ott egyértelműen, kiderül minden, nincs ködösítés. Ki-kivel akar maradni. Legalábbis most!
291. nedi
2007. aug. 4. 11:57
Lehet,hogy a másik nőt is érik meglepetések.Pl:nem akarja elhagyni a feleségét-ahogy fogalmazott"tisztességből"(röhej)
2007. aug. 4. 11:46
nem tudom it beszélhettek meg előre a nővel mert gondolom ők mindent átbeszéltek a találka előtt!!hát nem tudom mit fog majd mesélni hogy mi is történt...biztos érdekes lesz
289. 4c35511f0b (válaszként erre: 288. - Nedi)
2007. aug. 4. 11:42
NEm úgy néz ki, nem ad neki esélyt.
288. nedi
2007. aug. 4. 11:41
Talán annyi jó lesz ebben,hogy megismeri a férje igazi arcát és nem ad neki több esélyt.Más az amikor otthon a férje hazudik neki, utána elmegy a másik nőhöz ott is mond valamit.Így meg nem hazudhat össze-vissza.Valamit fel kell vállalnia.Szerintetek?
2007. aug. 4. 11:32
10kor volt a találka!!
2007. aug. 4. 11:32
én is igy gondolom hogy valami meghal az emberben nem is kis dolog...nagyon erős nőnek kell ahhoz lenni hogy elviselje valaki hogy egy másik nőtől gyereke született a férjének és még ragaszkodik is hozzá nem is akárhogy...nehéz helyzet!!!
285. 4c35511f0b (válaszként erre: 284. - 175c71a378)
2007. aug. 4. 11:31
IGEn,,,elképesztő...
2007. aug. 4. 11:27
Most akkor találkozik a nővel? Ma?!
283. Icus (válaszként erre: 280. - 29f8245603)
2007. aug. 4. 11:25
Remélem van "tartása". Sok jót azonban nem várok. Ezek a dolgok megtörténtek ezeken, már változtatni nem lehet. Vagy megbocsát és rendezi magában a dolgokat vagy tovább megy. Ott bent azonban sosem lesz ugyanaz. Szerintem ilyenkor meghal az emberben valami.
2007. aug. 4. 11:24
remélem nem lesz nagyon zaklatott mert szerinte hallani fog olyat amit még nem.
281. nedi
2007. aug. 4. 11:09
Szerintem ilyen szituból senki nem jöhet ki jól.
2007. aug. 4. 10:30
szegény pall mall most aztán nincsenek neki jo orái ha összejött a találka!!gondolok rá.....
279. fe20557d00 (válaszként erre: 273. - Tanti)
2007. aug. 3. 19:18
tanti!Ne te döntsd el,hogy mi segít pall mall-nak.Lehet csak egy tanács,lehet egy hasonló élethelyzet....ki tudja?Senki,csak ő maga és valószínű ezért indította ezt a topikot.Gondolom ha méltatlannak érezné,nem írna nekünk.
278. Korzika
2007. aug. 3. 17:21

Szerintem kérdezd meg,hogy pl kinek a nevén lesz a gyerek,mert ahogy sejtem a férjed a nevére veszi.Ami persze tök jogos, mert ő az apja(tuti ő az apja?ezt a bogarat betehetnéd a férjed fülébe...).

Tudj meg róla előre sokmindent(hogy néz ki pl,mivel foglakozik,stb)ezek fontos dolgok,mert nem szabad,hogy bármi miatt is kevesebnek érezd magad ennél a nőnél.Ha mégis van ilyen, ne ott szembesülj vele, mert az nagyon le tud blokkolni.

277. cskata (válaszként erre: 273. - Tanti)
2007. aug. 3. 16:01

senki nem kibic és senki nem osztozkodott a vagyonukon!

az egyéni problémáját meg gondolom ezért meséli el, akinek van, mert párhuzamot vél felfedezni a saját és Pall Mall története között..


de - mint írtam - én is úgy gondolom, hogy neki kell döntenie, és semmiképpen sem másokra hallgatnia..

valóban, kissé túl van már ragozva 2 (ill. 3 vagy 6) ember magánélete..

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook