Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalás után, ki hogyan tudta feldolgozni a dolgot? fórum

Megcsalás után, ki hogyan tudta feldolgozni a dolgot? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. aug. 9. 20:05

nem tudom él e még a fórum

Nálunk 28 év után derült ki hogy 7 évig volt szerető,plusz előtte rajongó akinek nem tudott ellenállni

3 hónap elteltével is úgy érzem belehalok,pedig igyekszem megbocsátani.De nap nap után a reggeli megbocsátani akarok estére belehalokká válik.

363. Vicaaaa (válaszként erre: 362. - Kicsi0)
2012. jún. 14. 18:44
Nem. Nálunk nem új nő kavart be,hanem az ex. Vele vette fel a kapcsolatot újra,de megtudtam. Szakítani akartam,de úgy döntöttem adok egy esélyt. Megpróbálom megbocsájtani. De a bizalom visszaállítása nagyon nehéz munka,nem csak neki,de nekem is újra megbízni benne rettentően nehéz.
362. Kicsi0 (válaszként erre: 361. - Vicaaaa)
2012. jún. 14. 14:43
Most nem értem te vagy a barátnő és a párod döntéshelyzetben van?
361. Vicaaaa (válaszként erre: 360. - Kicsi0)
2012. jún. 14. 14:38
Vagyok,de próbálom túltenni magam. Csak nem egy új nő,hanem az ex...Most nagyon teper és próbál bizonyítani...
360. Kicsi0 (válaszként erre: 358. - Vicaaaa)
2012. jún. 14. 14:01
Te is hasonló helyzetben voltál,vagy?
359. a14deb9047 (válaszként erre: 357. - Lacrymosa)
2012. jún. 14. 13:58

Így dolgozza fel az ember.

Az ember utólag jön csak rá, hogy kár volt annyi energiát (dühöt) rápazarolni. És amikor eljut erre a felismerésre, akkor van bennünk igazán vége.

358. Vicaaaa (válaszként erre: 356. - Kicsi0)
2012. jún. 14. 13:42
Nagyon tetszik a hozzászólásod,ugyanezen a véleményen vagyok: "Azt nem tudom meddig leszünk még együtt de most így a jó. A jelen, nem a múlt nem a jövő hanem a JELEN. "
2012. jún. 14. 11:34

A folyamat nálam a következő:

Döbbenix-depresszió-alkohol intox-egy marék nyugtató-átokszórás-képzelgés kettős emberölés elkövetéséről-kegyetlen szívatások és kiba..ások-kárörvendés.

356. Kicsi0
2012. jún. 14. 11:29

Nagyon Nehezen!

Még hat hónap után is gondolok rá milyen érzések kavarogtak bennem akkor. A férjemnek érzelmi fellángolása volt egy lány iránt. Én elengedtem mert nagyon szeretem. Igen ez közhely, és mennyire igaz ,de csak arra aki igazán szeret.

Erről tényleg csak az tud nyilatkozni aki valóban átélte.

Nagyon nehezen bocsájtottam meg neki ,azt,hogy el akart dobni mindent,mindenkit.

Azóta sokat bizonyított és bizonyít. Sokan írják,hogy már nem lesz olyan a kapcsolatunk mint régen volt ami igaz de ha ez nem történik meg talán soha nem jövök, jövünk rá,hogy nekünk még dolgunk van egymással és nem tudunk egymás nélkül élni. Azt nem tudom meddig leszünk még együtt de most így a jó. A jelen, nem a múlt nem a jövő hanem a JELEN.

Aki azt mondja velem nem történhet meg az téved . Bármikor bárkivel megtörténhet.Én úgy gondolom Ő megérdemel még egy esélyt tőlem. De csak eggyet.

355. Vicaaaa (válaszként erre: 354. - F718d6b743)
2012. jún. 12. 15:40
Visszaadni? Akkor nem lennék én sem külömebb nála... Ha adtatok mecsalás után még egy esélyt,hogy éltétek meg?
2012. márc. 25. 20:51
sziasztok, hát látom a megcsalást jobb vissza adni mint vele együtt élni, lehet, hogy igazatok van, ha a párunk meg csal, érezze meg ő is,hogy milyen rossz fájdalmas érzés ott legbelül.
2011. nov. 18. 10:51

...észervekre hallgatva en meg is adom a ferjemnek az eselyt, de nem nagyon el vele. a sex szerintem nem megoldas. foleg nem olyan formajaban, hogy tudja a bizalmam iranta =0, es o megkivan es az egyuttletunkben ugy erzem semmi erzelem nincs. csak testi oromok kielegitese. ez annyira kiabranditoan hat ram. ott az a masik, akivel megismerkedtem. es azutan hogy kiderult h a ferjemnek volt avalakije, talan tudat alatt azt az uj ismerettseget en is kozel engedtem magamhoz. mivel van koztunk kb 1.oras autoutnyi tavolsag igy csak irni tudunk egymasnak, de aa vonzalom az szinte erzodik mindne egyes szavunkbol. es ugy erzem ez csak ugy csillapodna(vagy nem) ha kiteljesedhetnek vele. total nemtudom mit csinaljak. a ferjem, nem erti meg, hogy az erzelmi alapokat kell visszaaalitania, nem szimplan " szexelni". fekudni egymas mellett, vagy simogatni, tehat a gyengedseg talan most sokkal tobbet jelentene, az udvarlas. es en ugy gondolom, ha ezeket o neme rzi, akkor nem is akar szivbol.

de legalabb osszekotnek a gyerekek. milyen szomoru. nem igy neveltek, hogy megcsalni akarjak valakit.es hogy moralisan igy gondolkodjak.

352. 2caf8744b6 (válaszként erre: 339. - Natikaaa)
2011. nov. 4. 20:30
Ha én olyan fiatal lennék mint te egy percet sem bánkódtam volna. Az ilyen meg csalom meg vissza adom nem vezet se hova sem. Persze ezzel nem azt írom, hogy ez baj nem nem baj. Sőt ha ez neked jó akkor ez a meg oldás. Legalább a fájdalom nem is olyan nagy fájdalom, mert a tudat, hogy én sem vagyok utolsó, ez nagyon jó és önbizalmat ad. Keresgéljél csak nyugodtan, neked még van időd bőven.
351. Spiritus (válaszként erre: 346. - Natikaaa)
2011. nov. 4. 19:05
ha nem mutatja, hogy akarja csak mondja az baj szerintem :(
350. e705905164 (válaszként erre: 338. - 10846c73f8)
2011. nov. 4. 18:13
na teljesen egyetértek ezzel...:)
2011. nov. 4. 18:11
Nehezemre esik leírni, de észérvekre hallgatva: adj neki esélyt, hogy visszaállhasson minden a régi mederbe.
348. natikaaa (válaszként erre: 346. - Natikaaa)
2011. nov. 4. 14:02
mármint, allitja, h platoi volt,de addig koztunk nem volt sex mert nem kivanta es azota sem.
347. natikaaa (válaszként erre: 346. - Natikaaa)
2011. nov. 4. 14:00
mármint allitja, hogy nem volt szex, de akkor amig az eegsz tartott koztunk sem volt mert nem kivanta, es azota sem.
346. natikaaa (válaszként erre: 342. - Spiritus)
2011. nov. 4. 13:54

koszonom eloszoris a reakciokat.


a ferjem hozzaallasa: hat szavakkal szepen elmondta, es bizonygatja, hogy o nem akarja elhagyni a gyerekeit, a csaladot, meg o velunk akar lenni. de tettekben semmi sem nyilvanul meg. gondolok itt olyanra, hogy pl. oleles, szivbol jovo megnyilvanulasok. nem erzem a szeretetet.igen lehet nekem is tennem kellene, tobbet az egeszert. de ha nala nem latom amit latnom kellene, tolem kerdi mit tegyen, stb. hat ha o maga nem tudja, fenebe, akkor ugy erzem, nem is iagazna karja, csak azert h ne legyen valas. en a ket gyerek miatt nem akarom elsosorban. de talan szinhaz az egesz vilag, es meg kell tanulni jatszani, hogy mindenki ugy legyen ahogy. sosem fogja bevallani hogy platoi maradt e. allitja bizonygatja hogy nem. de a szexet sem kivanta, es meg most sem.

345. Spiritus (válaszként erre: 344. - B4ca0947f4)
2011. nov. 3. 08:19
Egyrészről egyet értek persze! Én sem tettem meg! De teljesen el tudom képzeli, hogy megnyugvást jelenthet. Esetleg rájön, hogy mással lenni "nem olyan nagy dolog", így jobban el tudja fogadni amit a férje tett!
344. b4ca0947f4 (válaszként erre: 342. - Spiritus)
2011. nov. 3. 06:28
Nem, nem, a visszacsalás rossz és NEM megoldás, a kérdés sokkal összetettebb!!!
343. b4ca0947f4 (válaszként erre: 339. - Natikaaa)
2011. nov. 3. 06:19

Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de többnyire a hűtlen pasik, ha lebuknak, akkor azt mondják, hogy nem nekem akarta írni...nem volt semmi még köztünk... csak írogatunk... nem értem miért írt ilyet...

És persze nem így van.

342. Spiritus (válaszként erre: 339. - Natikaaa)
2011. nov. 2. 21:42

Nem írtál a férjed hozzáállásáról!!!


Először is nagyon fontos lenne, hogy őszinte legyen és bevallja neked a dolgokat! Ha valóban plátói szinten maradt a dolog, azért az becsülendő, de akkor is meg kell kérdezni mi vitte arra, hogy bizalmas viszonyba kerüljön a nővel!


Ha tényleg folytatni akarja veletek, akkor még korai lenne a visszacsalás. Nehogy hülyeséget csinálj, amit megbánsz. Ha készőbb is (1-2 év) egyenlíteni akarsz, akkor szerintem segíthet... de ehhez idő kell hogy ne a sértettség szóljon belőled!


Dolgozni kell a kapcsolaton, ha szeretitek egymást! Sajnos semmi nem megy magától. Mély beszélgetések...esetleg párterápia!


És te miért nem akarsz elválni? Gazdasági? Megszokás? Szerelem????

341. agi071
2011. nov. 2. 15:51
natikaaa remélem hamarosan kapsz véleményeket, mert engem is érdekel.
340. ina87
2011. nov. 2. 13:59
szia,az én megcsalásom elég fura volt nem részletezném,csak annyi hogy anno a pasim lépet félre elég aljas módon,kb fél éve voltunk együtt.nekem akkor szerencsém volt mert barátaim mellettem voltak na meg a legjobb barátnőm és sokat de nagyon sokat buliztam nyáron külömbözö koncertokon vettünk részt vagy ép csak össze jöttünk fözöcskélni,túl tetem magam rajt mert bár rosszul esett annak ellenére a buli el felejtette velem de akkor jó formán minden naposak voltak a bulik vagy a barátaim mellettem álltak napi 24 órában,sokat jelentett akkor az az év hogy voltak akik mellettem voltak,mára már nem érdekel a srác sőt utálom nem azért amit tett ha nem rájöttem nem volt hozzám való soha nem volt az,tanultam az esettből és bár ez volt életem első megcsalása remélem hogy több nem is lesz annyit hozzá tennék hogy ez éve kell ez előtt történt.
2011. nov. 2. 13:03

Heloka. Lehet nem ide tartozik. de valahogy mégis. mi 4 eve vagyunk hazasok. kb. 1honapja bukott le a ferjem egy fb-os uzivel, ahol egy csaj (kolleganoje) az irta neki, hogy mindig szeretni fogja ot es sosem fogja bántani. azelott sosem kontrolaltam ot, sem a telefonjat sem egyeb szemelyes dolgait. de az utobbi fel evben sokat valtozott, bantott, csak a hibaimat kereste, sutott belole a gyulolet az utalat irantam. ereztem hogy lehet valakije. mikor meglattam ezt az uzit, nagyon elkeseredtem, hogy megiscsak igaz, amire gyanakodtam..... szembesitettem ot ezzel, de csak annyit mondott, hogy erzelmi lelki barat a (ferjes)csaj a szamara, es jo volt, hogy valaki kedves volt vele, tamogatta, rajongott erte, es egyeb dolgok. hat igen ket kis pottom gyerekkel otthon es meg doliztam is otthon, haztartas, figyeltem mindenre, lehet erzekenyebben reagaltam vele kapcsolatban en is, de ezert meg nem kell mashoz menekulni. tudom, hogy nem csak sima lelkibaratsag volt koztuk. szuletesnapjara viraggal is kedveskedett neki, tehat kitoltotte a gondolatait az a csaj, ha elore gondolkodott mivel lepje meg. allitasa szerint fizikai kontakt nem volt kozottuk, egyszer egy oleles, es puszi neha. ennyi, d enem tudok hinni neki, elszallt mindne bizalmam, haragot sem ereztem csak szomorusagot. egyszeruen nem tudok hinni neki. kozben illetve ezek utan en is kozel engedtem magamhoz valakit. ami ellentmond a neveltetesemnek, az erkolcsi normaimnak, de olyan jo ohogy szeret valaki, illetve figyel ram, a szeret az nagyon eltulzott kifejezes, inkabb csak annyi nokent tekint ram. es kivan nagyon, megorjit a tudat, hogyha aferjem becsapott, en miert ne??? nem akarok valni, csak lehet kell ez, hogy en is tullegyek ezen, legyen viszonyitasi alap, vagy nem tudom, nem tudom mit tegyek. engedjek a kisertesnek??? menekulok a ferjem elol, csak szavakkal bizonygat h neki fontos a csaladja, de neme rzem oszintenek, a tettei nem szivbol jovoek.

mit tehetnek?

2011. okt. 29. 20:28

Megcsalásnál nincs mit feldolgozni. Átvertek és önmarcangolás jön, hogy ismerhetted félre azt a valakit.


Mit lehet tenni? Egy idő után megunni, és leírni veszteségként, sz-r emberként elkönyvelni az elkövetőt.


Még egy esélyt adni, na az egy nagy marhaság.


Valahogy így szól egy mondás :

Ha egyszer átver az ő szégyene.

Ha még egyszer átver, az már a te szégyened.

337. 2caf8744b6 (válaszként erre: 332. - Spiritus)
2011. okt. 29. 20:07
Hát igen ez ki bukik néha.
336. Spiritus (válaszként erre: 335. - Zalóta)
2011. okt. 29. 14:40
???!???!
335. Zalóta (válaszként erre: 334. - Willow')
2011. okt. 29. 13:29
S csodálkozunk,hogy ennek tudatában,a csaló nem akarja bevallani?! :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook