Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalás fórum

Megcsalás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
5. Százas Evelin (válaszként erre: 1. - T0410)
2018. máj. 28. 14:28

Hát nem volt ilyen helyzetem, ilyen sokáig nem tartott a házasságom.

Ha szereted a férjedet, úgysem fogod kidobni. Nem kell sokat gondolkodnod, érezni fogod, mit szeretnél inkább, és bocsáss meg neki nyugodtan. 20 évet kár odadobni.

Most dühös vagy mert becsaptak, de ez csak a sértett önérzet. A szeretet az valami másik polcon van.

Ne legyél ego-vezérelt, de ha alapvetően mindig az vagy, akkor most is az leszel. Kidobod a drágát.

4. Piroska52 (válaszként erre: 1. - T0410)
2018. máj. 28. 14:23

csak te döntheted el mit tegyél,

én tuti nem hagynám annyiban a dolgot,

döntsön marad,akkor szakitson,

vagy megy ,de akkor minél hamarabb,

az aduász a te kezedben van,

igaz ha marad,nembiztos hogy ,,,megjavul,,,

3. gabesz55 (válaszként erre: 1. - T0410)
2018. máj. 28. 14:18
Keres Te is másikat!
2. Idhikai (válaszként erre: 1. - T0410)
2018. máj. 28. 14:17
Sajnálom. Persze, sokan kerülnek ilyen helyzetbe. Neked kell dönteni! Elfogadod a helyzetet avagy nem? Mérlegelj!
2018. máj. 28. 13:56
A férjem húsz év házasság után megcsal! Lassan egy éve tart a viszonyuk, szerelmesek egymásba, és a férjem döntésképtelen, nem tudja, mit akar, nem tud választani kettőnk közül! Az utolsó pillanatig a szemembe hazudott, és játszotta az ártatlant, hogy mennyire szeret engem és a családját, nemrég derült ki az igazság, és én teljesen tanácstalan vagyok. Volt már valaki ilyen helyzetben? Jó tanácsokat várok, mit lehet tenni ilyen esetben?
1 2 3 4 5 6 7

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook