Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalás fórum

Megcsalás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
35. 12d083b51b (válaszként erre: 34. - Százas Evelin)
2018. máj. 29. 14:15

Az igazság, hogy számtalan példa van arra, ha valakinek egyszer megbocsátjuk a megcsalást, hiába is ígérgeti, hogy soha többé, előbb utóbb ismét megteszi. És ha egyszer megbocsátottuk, hajlamosan vagyunk mi nő még a 20.-at is megbocsátani, és csak évek múlva jövünk rá, milyen rosszul tettük.

Erre ezer és ezer példa van.

Olyat még én sem hallottam, hogy ahol valamelyik fél kapott még egy esélyt, akkor azzal nem élt vissza az életben soha többé...max. ügyesebben csinálta, de a haverok, a munkatársak, stb. mindenki tudott róla, csak épp a feleség nem!

És ennél megalázóbb egy feleségre nézve nincs.

Ezért nem adnék esélyt már az ilyen férjnek, aki mint kiderült 2 év óta csalja a feleséget.

34. Százas Evelin (válaszként erre: 33. - Idhikai)
2018. máj. 29. 13:26
Az aki épp benne van, az nem mondja, hogy ez a kutyát se érdekli. Gyötrődnek miatta. Én rutinos vagyok, mégis nagyon megviselt, amikor legutóbb elhagytak. Szerelmi bánatoskodtam, míg kis idő múlva észre nem vettem, hogy hiszen most így mennyivel jobb... :-)
2018. máj. 29. 13:23

7-8 éve hogy pörögtek az ilyen fórumok. Most már a kutyát se érdekel... megcsalnak? hülyére vesznek? ... és aztán? Ilyen a világ!

Tuti? :O

32. Százas Evelin (válaszként erre: 31. - Andi6020)
2018. máj. 29. 10:13

Bűn a tartós kapcsolat? :-) Te még nálam is messzebb mész.

Én csak annyit mondok, meg fog könnyebbülni a fórumindító ha kilép a házasságából, már csak azt nem fogja érteni, miért problémázott ezen annyit.

De felőlem essen nyugodtan megint bűnbe, akkor majd már könnyebben elválik.

31. andi6020 (válaszként erre: 26. - Mária 54)
2018. máj. 29. 09:49
Ühüm, az vagyok. Sosem tudatjuk mit hoz az élet. Ráadásul itt is csak az egyik fél álláspontját ismerjük. Félreértés ne essék, a megcsalás szerintem is bűn. A tartós kapcsolat még nagyobb bűn. És igen, sajnálom a fórumindítót.
30. PöttyösPanka (válaszként erre: 28. - Anyucikóni)
2018. máj. 29. 09:39
Ezt elfogadhatónak tartom akkor, ha anyucinak is megengedett a félrejárás.
29. Százas Evelin (válaszként erre: 27. - Bnusinna)
2018. máj. 29. 09:36
Na, te is egyetértesz azzal, hogy lehet ebből abszolút megkönnyebbülés is, kicsi idő kell, és ott van. Bizony, nagyon sok kötelezettséggel jár egy házasság. Az ember észre se veszi, csak tapicskál a taposómalomban. Milyen jó is kilépni abból...
2018. máj. 29. 09:15
Ugyanmár! 20 év...házasság..nem kell ezt eldobni. Igen, apa félrejár egy ideje, na bumm. Majd átgondolja és eldönti mit akar. Valószínű amúgy, hogy maradni fog. Én nem vetem meg érte. 20 év sok. Baromi sok. Nem mondom, jobb lett volna ha csak pár alkalom kufirc van a dologban, de én nem keseregnék emiatt. Emberek vagytok. Szükségletek is vannak. Sőt hirtelen lehet egy szerelem is. De a házasság ha stabil, akkor ezen simán túl lehetne lépni. ;)
2018. máj. 29. 07:07

Szerintem el kell engedned a férjed, nem kidobnod, nem megaláznod, egész egyszerűen elengedned. Elösszőr magadnál fejben, aztán ténylegesen is. Tudod Ő már valószínűleg nem úgy szeret, nyilván 20 év összeköt titeket, de ez már nem az a szeretet/szerelem. Lehet ha neked is jönne valaki az életedben akivel ennyire szimpatizálnál, mint a férjed a barátnőjével, Te lépted volna még elöbb a dolgot. Ha ez egy éves kapcsolat köztük, akkor az azért nem csak a bugásról szól.

Szerintem le kéne zárnotok ezt a kapcsolatot és mindkettőtöknek "új életet" kezdeni, ki tudja lehet fél év és rájöttök nem tudtok egymás nélkül élni, de lehet mindketten csak megkönnyebbültöl. És olyan kő esik le a Te szívedről is, amiről nem is tudtál, hogy ott van.

26. Mária 54 (válaszként erre: 24. - Andi6020)
2018. máj. 29. 06:53
Te aztán megértő vagy! Igazad van, éljen boldogan, de döntse el, melyik út teszi boldoggá. Azt hiszem, egyik sem. Örökre lelkiismeret furdalás gyötri majd, hogy elrontotta a házasságát. Ezért válnék el tőle.
25. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - T0410)
2018. máj. 29. 06:46
A gerinctelenségtől is van lejjebb. Nem elég, hogy semmibe vesz téged, és úgy gondolja, hogy jár neki egy másik nő is, amikor lebukik, még vacillál, hogy kit is válasszon? Ez nagyon megalázó mindkét nőre nézve. Ha már lebukott, lehetne benne annyi maradék jóérzés, hogy elszégyelli magát, és vagy esedezik a bocsánatodért, vagy fogja a sátorfáját. De így még azt is akarja, hogy legyél hálás, ha méltóztatik végül mégiscsak téged választani. Ha meg azt látja, hogy simán megcsalhatott, és még le is mentél kutyába, akkor soha többé nem fog tisztelni sem téged, sem a házasságotokat, és joggal fogja úgy érezni, hogy máskor is félreléphet. Ha komolyan fontolgatod, hogy akarsz adni neki egy második esélyt, adj neki ultimátumot, hogy van egy napja eldönteni, hogy vissza akarja-e könyörögni magát hozzád.
24. andi6020 (válaszként erre: 1. - T0410)
2018. máj. 29. 00:46
Egyikőtöknek sem könnyű. A férjednek sem az, ha nem tud dönteni. Végül is neki is csak egy élete van, amit szeretne boldogan leélni. Ahogy te is.
23. andi6020 (válaszként erre: 4. - Piroska52)
2018. máj. 29. 00:36

Milyen aduász van a kezében? A férje másba szerelmes, neki meg most hullik darabokra az élete.

Sokra meg az állítólagos aduásszal.

22. Anyucikóni (válaszként erre: 1. - T0410)
2018. máj. 28. 20:46
Örülj neki! Van egy hobbija! Ha veled van, mindig szeretettel fogad. És mi ez, ha nem egy jó dolog a kiegyensúlyozott párkapcsolathoz?😉
21. Százas Evelin (válaszként erre: 1. - T0410)
2018. máj. 28. 16:37
Te sosem éltél még egyedül? Lehet, hogy most csak attól ijedtél meg. De egyrészt nem kell egyedül maradnod, másrészt nem ártana kipróbálni. Lehet, hogy meglepően jól éreznéd magad. Mennyi időd ment el eddig a férjed körüli legyeskedéssel? Mosni főzni rá, odafigyelni, meghallgatni, járni a rokonaihoz, stb. stb. Megtakaríthatnál a jövőben egy csomó fáradságot.
20. Mária 54 (válaszként erre: 1. - T0410)
2018. máj. 28. 16:11
Ha a férjedben erősebb a szerelem, mint a családja iránti szeretet, akkor jobb, ha elváltok. Vagy a szerelméről vagy a családjáról kell lemondatnod. Más kérdés, hogy tudsz tovább élni vele.
19. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - T0410)
2018. máj. 28. 15:59

Vannak gyerekek? Mekkorák?

Gondolom ő költözne a nőhöz.

Benned milyen érzések vannak?

Hogy derült ki?

2018. máj. 28. 15:30

Nem voltam ilyen helyzetben, de van az ismeretségi körömben ilyen szitu.

Az asszony szemethúny mert azt akarja és tudni nem akar a hűtlenségről, a férj pedig még mindig barátnőzik. Évekről beszélünk. 4-5 éve tart. Persze azért tapintatos, de mindenki tudja, hogy meg van a fiatalabb nő. Mondván a barátnő nagyon ragaszkodik.

Hát nem tudom. Biztos nem könnyű.

17. frauJost (válaszként erre: 1. - T0410)
2018. máj. 28. 15:25
Újraolvastam. 1 éve tart szeretőt?? A döntés a te kezedben van! Még csak az sincs hogy lebukott és 10 körömmel kapaszkodik hogy el ne hagyd,neeem még filózgat még 2-3 évet aztàn Ő eldönti hogy megy vagy marad.... 1 évig új élmények és veled a megszokott kényelem 👎
16. 12d083b51b (válaszként erre: 13. - Unom)
2018. máj. 28. 15:24
Igazad van! De leginkább közös vagyon a 20 éves házasság alatt szerzett ingatlan és egyéb vagyon. Meg ugye válóper, vagyon megosztás, stb. során még fordulhat a kocka, de a kapcsolat gyors, határozott tisztázásának ez egy radikális és egyértelmű módja! :))
15. 12d083b51b (válaszként erre: 12. - Idhikai)
2018. máj. 28. 15:21
"...húsz év házasság után megcsal.." akkor a férj minimum 40-en felül van egy kicsivel. Ebben a korban nem igazán a saját korosztályukból válogatnak.
14. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - T0410)
2018. máj. 28. 15:18

Mivel neked is csak ez az egy életed van, dönts úgy, hogy neked jó legyen!

(Ő is ezt tette!)

13. unom (válaszként erre: 6. - 12d083b51b)
2018. máj. 28. 15:17
Lehet, hogy a saját lakásából akarod kidobatni, ami nem csak gusztustalan, hanem jogilag necces is.
12. Idhikai (válaszként erre: 10. - 12d083b51b)
2018. máj. 28. 15:09
Bocsi... hol olvastad, hogy fiatal pipi van? :)
11. 12d083b51b (válaszként erre: 9. - Gabesz55)
2018. máj. 28. 14:52
Bocsi! Látom, hogy te hapiból vagy, természetesen minden jelenlevő kivétel az átlagtól, de azért hidd el, nagyon sok férfi alapjaiban így működik. Sok évet pazaroltam arra, hogy normális életet éljünk, ma már nem lennék ennyire "de szeretem, hát mit csináljak?" döntésképtelen. :))
10. 12d083b51b (válaszként erre: 8. - Idhikai)
2018. máj. 28. 14:47

Persze, és ilyenkor kezdődik az, hogy otthon a "kötelező" már nem nagyon megy, ezért el kezdi kipróbálni, hogy máshol a "szabadon választott" gyakorlatban még mennyire jó!

Csak minden más egyéb kényelmet szeretne magának megmenteni és minden kényelmetlenséget elkerülni, mint cirkusz, válás, vagyon megosztás, kényelem, mosónő, szakács, házvezetőnő, akármi, minden maradjon, meg a fiatal pipi is ott legyen!

9. gabesz55 (válaszként erre: 6. - 12d083b51b)
2018. máj. 28. 14:45
Nem vagy semmi!:)
8. Idhikai (válaszként erre: 6. - 12d083b51b)
2018. máj. 28. 14:37
... :) azért itt még szerintem 50 év alatti férfiemberről beszélünk! :) Azt hiszik a legszebb férfikorban vannak! :)
7. frauJost (válaszként erre: 1. - T0410)
2018. máj. 28. 14:34

A fèrjed döntésképtelen,nem tud választani? Komolyan mondom tiszta vicc mikor v.ki megcsalja a másikat és még filózgat hogy mit tegyen....

Döntsél Te és azonnal!

6. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - T0410)
2018. máj. 28. 14:32

...nem tud választani kettőtök közül...


Hát választanék én neki olyat, hogy egy hétig egy irányba szaladna. Húsz év házasság után most rátört a kapuzárási pánik, kell neki a kis fiatal gyenge husi is, meg az illatosan gőzölgő vasárnapi tyúkhúsleves, amit külön az ő kedvére főzve teszel az asztalra!


Szépen a kis huci-muciját összecsomagolod, ne feledd ki belőle a protkót, meg a gyógyszereket, a listával, hogy mikor melyikből mennyit kell beszedni.... kirakni a küszöbre, zárat cserélni a lakásajtón és mehet. Ha ő nem tud dönteni, döntenék én a helyében!

1 2 3 4 5 6 7

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook