Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megbízhatósági teszt köztisztviselőknek! Volt valaki mostanság? fórum

Megbízhatósági teszt köztisztviselőknek! Volt valaki mostanság? (beszélgetős fórum)


2013. júl. 22. 15:52
Meg volt az állásinterjú...csak annyit mondtak, hogy pszichológiai vizsgálat lesz, meg vagyon nyilatkozatot kell kitölteni, de nem böngészik, csak akkor veszik elő, ha esetleg korrupció gyanúja lépne fel velem szemben.
2013. júl. 16. 20:52
De ennek az átvilágításnak amúgy több fokozata van,nem tudom,nálad melyik lenne..a C a legmélyebb ellenőrzés.
2013. júl. 16. 20:48

Figyelj,itt a lényeg,hogy igazat mondj. Mert kiderül,ha nem mondtál,és akkor nem megbízhatónak minősülsz. Én,mikor jelentkeztem erre az állásra,nem tudtam,hogy hova jelentkezem,mert természetesen nem volt a hirdetésben. Meg is lepődtem,amikor egy pasas felhív és mondja honnan telefonál :)

Aztán kiderült,hogy munka miatt,és rögtön feltett 3 kérdést,ami egyfajta szűrő volt és poligráfon is megkérdezték volna. Droggal,látással kapcsolatos volt, a 3.-ra már nem emlékszem. Ezután hívtak be. Én már akkor tudtam úgymond mire vállalkozom,mert tájékozódtam. De nekem olyan furcsa volt,hogy komolyan ennyire bele kell menniük az ember életének minden szegletébe..És nem csak a tiedébe, a család,társ,barátokéba is..

Pedig amúgy biztos egy "izgalmas" világ lett volna,de hát ez van :)

2013. júl. 16. 20:35
Én a NAV-hoz megyek még csak interjúra, és azért tájékozódom. Nagyon sokat segítettél, legalább már van egy támpontom :)
2013. júl. 16. 20:04

Pl:

Van-e házasságon vagy élettársi közösségen kívüli partnerkapcsolata (homoszexuális is) :)

Vagy bankszámlaszámod,mennyi összeg van rajta,élettárs bankszámlája stb..


[link]

2013. júl. 16. 20:02

Bocsánat,átvilágítás. Én anno a nemz.biztonsághoz jelentkeztem,már túl voltam a pszichológiai teszten,figyelemvizsgálaton,állásinterjún,jött volna az átvilágítás,ami tul.képpen egy kérdőív,ami az életed minden rejtett titkát "kikérdezi". Ez azért kell,mert fontos,hogy olyan kerüljön be,akinek nincs takargatnivalója (ami miatt zsarolható lehet),illetve nem hazudik. A kérdőívben hiába hazudsz,ha a poligráfos vizsgálatnál ez kiderül (na az a bukta,nem vagy megbízható). Nem tudom,te is erre a vizsgálatra gondolsz e,bizalmi munkakörökben van ilyen.

Én visszaléptem,mert bár takargatnivalóm nincs,de olyan szinten belenéznek az életedbe...nézd meg a kérdőívet a neten. És ez 5 évenként újra,lenyomozhatnak,figyelhetnek stb..nem csak téged,a családodat is. Én pedig így nem akartam.

2013. júl. 16. 19:53
Nem tudom milyen átvizsgálás, csak annyit tudok, hogy megbízhatósági vizsgálat a neve, és még munkába állás előtt végzik elvileg pesten, pszichikai vizsgálattal együtt. Amúgy az milyen amiről te tudsz?
2013. júl. 16. 19:50
Mármint a c típusú átvizsgálásra gondolsz?
2013. júl. 16. 19:15
Milyen egy ilyen "teszt"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook