Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meg lehet érezni, hogy a pocakban lévő gyermek milyen nemű? fórum

Meg lehet érezni, hogy a pocakban lévő gyermek milyen nemű? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
31. d@nu
2007. febr. 23. 12:49
Én sem éreztem. Csak a terhesség vége felé, de miután a doki már egyre biztosabban állította, hogy lány lesz, szerintem csak bebeszéltem magamnak. :)
30. win
2007. febr. 23. 07:10
Én nem érezetm smmit! Nálunk aférjem volt, aki tudta az első pillanattól, hoyg fiú. És igaza lett!:))
2007. febr. 23. 00:17
Én első perctől amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, éreztem hohy fiú lesz...és az is lett! Mindig is fiút akartam! Az első terhesség vetéléssel zárult, érdekes módon, akkor nem éreztem semmit mi lesz. Nem élt a baba, 6 hetes uh-on nem volt szívverése, 3 nap múlva elvetéltem. Lehet, hogy ezmiatt nem éreztem semmit?
2007. jan. 30. 12:58
Én az első babát várom, és azon kívül, hogy mióta először megfordult a fejemben, hogy babát akarok, a gyermek képe mindig copfos kislány, semmi biztosat nem tudok. Ahhoz még várnom kell pár hónapot.
27. nono80
2007. jan. 29. 18:30
Természetesen nem,de mivel 50%os esély van jót mondani,így rá lehet fogni,hogy tudtad!:-)
2007. jan. 29. 18:21
Persze, hogy nem. Én két kislányra vágytam és sikerült. De ez csak véletlen. És humbug, hogy a pocak formája árulkodik. A második lányommal hegyes hasam volt, az elsővel gömbölyű.
25. zoma (válaszként erre: 22. - Mameni)
2007. jan. 14. 11:45
Most látom, hogy nem is olyan friss a hozzászólásod. TAlán már tudod, mi a baba neme: kisfiú vagy kislány?
24. zoma (válaszként erre: 22. - Mameni)
2007. jan. 14. 11:43
50% az esély, addig csak reménykedhetsz. Nekem is fiú az első gyermekem, és nagyon vártam a kislány eljövetelét, de mit ad Isten, ő is fiú lett. Imádom , tündéri aranyos. De mikor megtudtam, hogy ő is kidfiú, két napig pityeregtem (szégyenlem is utólag magam). Szóval azért ne éld bele annyira magad.
23. dogiz
2006. nov. 10. 08:28

Sziasztok!

Szerintem csak megérzésre hagyatkozhatsz. Nekem mind a két gyerekemmel hasonló tüneteim - ingereim voltak (had ne soroljam), de különböző neműek lettek. De valahogy az elejétől kezdve bíztam benne, hogy az első lány, a második fiú lesz.

22. mameni
2006. nov. 9. 23:32

Sziasztok!

Ahogyan Ti is Én is megéreztem hogy fiú a pocaklakó! És igy is van, Benedek. Most 8 hetes a második pocaklakó és azt érzem hogy kislány!

2006. nov. 9. 22:19
Én nem éreztem semmit, inkább csak szerettem volna ha fiú az első gyerkőc. A párom viszont 100%-ig biztos volt benne hogy kislányunk lesz. Igaza lett. Lehet vannak férfiúi megérzések is?
2006. szept. 29. 00:58
Én egyiket se találtam el. Mindig lányt tippeltem, és mind a három fiú lett.
2006. szept. 28. 22:27
Ha igazán fel tudod venni a pocakodban levő babáddal a kapcsolatot, akkor szerintem igen, érezheted, mert ő jelzi neked a nemét.Nálam az első két gyermeknél sejtés szintjén volt, de bejött, a harmadik gyermekemnél tudtam, hogy fiú lesz, szinte rögtön tudatta velem.
2006. szept. 28. 20:44
Igen, én megéreztem, és azt is, hogy a következő gyermekem fiú lesz.
17. krakus
2006. szept. 13. 01:47
Igen, mind a hármat megmondtam előre, pedig akkor még nem is volt ultrahangos vizsgálat. A férjem azt mondta, ha korábban élek, megégetnek boszorkányságért. Nem tudom hogyan, de mikor rágondoltam a gyermekemre a születés utáni időkre, nem tudtam másképp elképzelni, mint ...és jó volt a megérzésem.
16. srrse
2006. szept. 12. 20:03

nalam bejott megerzesem masodik babamnal( lany)

elsonel nem voltam biztos megerzesemben...de jo volt ( fiu)

2006. szept. 12. 18:53
Az első babánknál éreztem, hogy kislány lesz.Nem tudtuk a nemét végig.És kislány lett.Nekem bejött!:)
2006. szept. 11. 07:07
igen ,bar a kesobbiek soran sem mondta meg a doki a gyermek nemet tudtam hogy kislanyom lesz
2006. szept. 2. 13:38
A második gyerkőcnél én is végig éreztem, hogy kislány lesz, ezt az összes ultrahang is megerősítette, végig kislányt mondtak, aztán 2004.11.20.-án megszületett Noel fiunk! :))
2006. szept. 2. 11:35
Én megéreztem,h. kislányom lesz, és be is jött a megérzésem.
2006. aug. 31. 15:38
Nálunk sem volt kérdés a baba neme.Az elsőnél éreztem, hogy nekem csak lányom lehet, és ő Gréta lesz!Így is lett.Most decemberre várjuk a második babánkat, lánynevet nem is néztünk, ő csak Gergő lehet!
2006. aug. 31. 13:11

Nálam egy percig sem volt kérdéses egyik baba neme sem.

Az első gyermekemnél tudatosan készültem a Marcell névre. Mikor megtudtam hogy terhes vagyok, azonnal éreztem, hogy kisfiú.

A másodiknál ugyanez volt a helyzet, csak most kislányban voltam biztos.

A harmadiknál szintén csak fiúneveket nézegetek.

Még nagyon pici, UH-on sem látható (egyenlőre)

de érzem, megint fiam lesz.

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez most bejön-e.?

9. zazuka (válaszként erre: 7. - DODICA)
2006. aug. 30. 15:52

Én is így voltam az első bébivel, hogy lányt reméltem/szerettem volna, de a szívem mélyén tudtam, hogy fiú, amit az ultrahang egyértelműen ki is mutatott. Nem rázott meg különösebben, hogy "kukacos" lesz a kis jövevény, de kellett egy hónap, amíg átkalibráltam a fejemben, hogy fiam lesz, nem lányom.

Most ezzel a bébivel úgy vagyok, hogy nem érdekel, hogy fiú-e vagy lány, csak legyen egészséges. Ha fiú lesz, praktikus lesz, előző csemete ruhái, játékai, kiegészítői miatt, nameg rögtön meglesz a két kis kukis között az összhang érdeklődési kör ügyében, ha pedig lány lesz, akkor az újdonság lesz. Szóval én nagyon fogok örülni bármilye is van a csöppömnek.

2006. aug. 30. 11:41
Az elsőnél nagyon lányt mondtunk, de mégis fiú lett.A másodiknál nagyon bíztunk benne, hogy tényleg lány legyen, az is lett.A harmadiknál azt sem gondoltuk volna, hogy ikrek és 2 lány lett volna ráadásul egypetéjűek.Most a negyediknél én nagyon szerettem volna, ha mégis kislány, de szinte első perctől tudtam, hogy annyira nem "kegyes a sors".És valóban most kisfiút várunk.
2006. aug. 29. 07:51
Én abszolút lányt szerettem volna, de nagyon mélyen éreztem, hogy fiú. Amikor kiderült, bőgtem is rendesen, s nem is tudtam, hogy azért-e, mert fiú, s el nem tudom képzelni, mit kezdek vele (tiszta lányos családban nőttem fel), vagy a boldogságtól, hogy tudom, milyen nemű. Azt hiszem, ez utóbbi erősebb volt. :) Soha egy pillanatra se cseréltem volna el! Valójában sose bánkódtam amiatt, hogy fiú. Aztán jöttek a lányok.. :)) Őket is csak amolyan tudatalattiban éreztem, hogy azok lesznek, de folyton megkérdőjeleztem magamban ezt az érzést, soha se mertem volna senkinek se elárulni, nehogy "beégjek", ha mégsem az. Ha álmodtam, akkor "csak" egy babával, nem nélkül. Lehet, azért, mert mindegy volt.
2006. aug. 28. 14:23
Az első pár hónapban úgy éreztem fiam lesz. Aztán az első 4D-s ultrahangon kiderült, hogy kislány lakik a pocakan. :)
5. MP
2006. aug. 27. 20:54
A 18. heti Uh-on az orvosom megkérdezte, hogy szeretném-e tudni milyen nemű lesz a babám, mit érez az anyai szívem. Azt feleltem, hogy egyértelmű: kisfiú. Ő azt mondta, akkor ebben kiegyezhetünk. Soha 1 pillanatig nem vártam mást, mint fiút, és eszembe sem jutott, hogy esetleg kislány is lehet... Lassan már 3 éves a Barnabásom!
2006. aug. 27. 20:31
En is ereztem, hogy kislanyom fog szuletni, aztan jol meglepett Dani. :) Szoval felreereztem. :) De azt olvastam, hogy 80%-ban bejon az anyukak megerzese.
2006. aug. 26. 22:46
Bár nagyon fiatal voltam,és ezekről az érzésekről szinte semmit nem tudtam,-határozottan mondhatom- éreztem,hogy kislánykám fog születni,és álmodtam is róla!
2006. aug. 26. 22:04

Sziasztok!


Kiváncsi lennék, hogy ti megérzetétek-e hogy kislányotok vagy kisfiatok születik-e. Én többször is megálmodtam.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook