Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meg lehet érezni, hogy a pocakban lévő gyermek milyen nemű? fórum

Meg lehet érezni, hogy a pocakban lévő gyermek milyen nemű? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2012. szept. 26. 13:34

Én mind a kettő gyerkőcnél mellé fogtam.

Még akkor is az ellenkezőjét állítottam amikor a doki mondta, hogy látja a kukacot. ÁÁÁ az csak a köldökzsinor lehet:P

2012. szept. 26. 12:34
Én mind a két esetben megálmodtam fiam lesz. ( persze mikor már terhes voltam) Aztán az ultrahang ezt meg is erõsîtette. Ezt hivják valszín tudatalattinak. :)
2009. jún. 6. 12:17
mióta babát várok, azt érzem, hogy fiú,pedig kimutatta az uh,hogy lány. kinek bejön,kinek nem.
88. mohonc
2009. jún. 6. 08:29

Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy csavaros észjárású szegény ember. Elhatározta, hogy meggazdagodik. Azt találta ki, hogy kihírdeti hetedhét országba, hogy ő meg tudja jósolni, kinek milyen gyermeke fog születni.

Tódultak is hozzá mindenfelől a kiváncsi asszonyok, lányok.

Csavaros eszű emberünk mindenkinek mondott valamit, ami éppen eszébe jutott, majd fogott egy szép nagy könyvet és bejegyezte annak az ellentétét, amit jósolt.

Namost, ha valakinek bejött a jóslat, nem ment reklamálni, ha nem jött be, annak megmutatta a nagykönyvet és azt mondta, biztosan rosszul emlékszik az illető, hiszen fel van írva az adott jóslat.

Hát így volt, mese volt, de üzletnek nem rossz.

:)

87. adel07
2009. jún. 6. 07:43

A kislányom születése elött veszitetten el az egyik nagymamámataki nagyon fontos volt nekem,amikor a temetésére utaztam volt egy érzésem,lesz egy lányom és az emlékére a nevét fogja viselni.Mikor terhes lettem nem volt semmilyen megérzésem,de mivel nem szeretnénk több gyereket lányra gondoltam.Anyukám végig fíút mondott,az uh.-on 36.héten mondták talán lány.

37.-héten meglett kislány,biztos vagyok benne nem szerettem volna kevésbé egy kisfiút sem,csak a megérzéseimben csalódtam volna:-))

2009. jún. 6. 05:03

szerintem is meg! Én mikor kiderült, hogy terhes vagyok, azonnal megmondtam, hogy lányom lesz! Mig ki nem derült mindenkitől azt hallgattam, hogy tuti fiú,mert a pocakom olyan formájú....nem volt igazuk:)))

Egy anya az anya!!!:) Mindent tud, érez!!!

2009. jún. 6. 00:25

ja meg lehet érezni, csak legfeljebb nem jön be

:-)


de elég nagy az esély, hogy eltalálod, 50 % az rengeteg.

84. HUBERTUS 33 (válaszként erre: 64. - Gabi0630)
2008. nov. 4. 20:42
Nálam is bejött! Elsőre nem éreztem semmit, a babám 8 hetes vérzéskimaradás után elment. A másodiknál rögtön éreztem hogy fiam lesz! Az is lett!
2008. okt. 15. 10:35

Sziasztok4

Nekem az első terhességemnél mindenki azzal jött,hogy milyen csúcsos a hasam,biztos fiú lesz.Nos szép kislányunk született.A második terhességemnél annyira ficergett,hogy azt mondtam ilyen örökmozgó csak fiú lehet.Ő is lány lett.

Viszont most várjuk a 3.babánkat.

Annyira más ez a terhesség mint az előző kettő,hogy már magam sem tudom mit higgyjek:)

Márciusban kiderül:)

82. supin
2008. aug. 3. 06:26
Nem!!
2008. aug. 3. 02:38
Én a genetikai UH-ig (18. hét) biztos voltam benne, h kisfiú. Ott benyögték, h lány, a 4D ezt teljesen alá is támasztotta. Igaz, még nem született meg...
2008. jún. 5. 08:56

Nem éreztem meg! Fiam lett Laca :)

de viszont sokáig hánytam, és mondtam tuti nagy haja lesz, az lett :D

79. supin
2008. márc. 13. 12:49
Nálunk a vőm mind a két unokánál pontosan megmondta. Első fiu volt a második lány. És még a szülés dátumát is. Ő szólt a lányomnak,hogy mostmár menjenek szülni. Apás szülés volt mindkettő. Ha nem előttem történik bizony nem hitem volna el az ilyet..
2008. márc. 13. 12:24

Én az első 3 honapot végig hánytam,én mondtam is,hogy tuti kislány!Erre az UH-on benyögik,hogy fiu!Még a 38. hetes UH-on is azt mondták,fiú,én válltig állítottam,lányt érzek,és Fannika lett...:))

Én éreztem!

77. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 76. - Alexa77)
2008. márc. 8. 07:17
az elsőnél mondtím hogy fiú lesz,de a másodikra párom is állította hogy "ő lányt csinált"....nosa kislányt Máténak hívják:)
2008. márc. 8. 07:14
Én folyton rókáztam az első trimeszterben, unokatesóm azt mondta, akkor biztos lány. Tényleg lány, de hogy volt-e köze hozzá a rókázásomnak....
2007. dec. 15. 00:04
Ha nincs eros befolyasolo tenyezo, meg lehet erezni.
2007. dec. 14. 23:35
Az elsőnél nem éreztem, de akkor azt álmodtam (tisztán emlékszem az álomra), hogy fiú lesz, lány lett. A másodiknál amikor 15hetesen megmozdult, akkorát rúgott, hogy azt mondtam, ekkorát csak fiú tud. Fiú lett.(De ekkor meg azt álmodtam, hogy lány lesz.)
2007. dec. 14. 17:02
Barátnőm azt mondta hogy ő érezte hogy fia lesz. Meg is álmodta.
72. Mocori
2007. dec. 14. 16:30
Nem éreztem meg, de reménykedtem, hogy kislány lesz. Az is lett!:)
2007. dec. 14. 14:56
Nem lehet megérezni.
70. win (válaszként erre: 69. - Cikicakk)
2007. okt. 12. 07:49

:DDDDDD


Ennyit az utcai tenyérjóslásról...

2007. okt. 11. 10:08
Én ez első terhességemnél valahogy úgy éreztem,hogy fiú lesz.Aztán 6 hónapos rehesen az utcán egy cigányasszony 20ft-ért/ez még 1977-ben volt/ a tenyeremből megjósólta,hogy egy gxönxörű fekete haju kislányom lesz.Aztán megszületett az én gyönyörű,de teljesen kopasz kisfiam.
2007. okt. 11. 09:54

Sziasztok!

Az első lányomnál én 100 százalékig biztos voltam a nemében.Persze baromira lányt szerettem volna.Szerintem is csak véletlenül eltaláltam.A másodiknál,szegénykém 24 hetes koráig Kristóf volt,mert biztos voltam benne,hogy fiú.Aztán elkezdtünk lánynevet keresgélni.Szerintem semmiből nem lehet megmondani.Se a has formája,se a terhesség menete,semmi nem mérvadó.

2007. okt. 11. 09:30
Szerintem max ráérzés,szerencse kérdése helyesen "tippelünk "e
2007. okt. 11. 09:24
szerintem nem.tejlesen más érzetű terhességből is születhet uolyan nemű gyerek.csak éppen ahogy idősebb leszel másként viseled a terhességet.
65. Roni24
2007. okt. 11. 09:20

Sziasztok!


Szerintem is meg lehet érezni, bár nagyon nehéz elkülöníteni az érzést, a saját vágyainktól! Azt hiszi az ember, hogy érzi, hogy milyen nemű lesz, és csak később jön rá, hogy csak a saját vágya volt az, amit annak hitt.

Én megálmodtam hogy fiam születik, néhány hónappal a teherbeesésem előtt, és mikor megtudtam hogy terhes vagyok úgy is gondoltam rá, mint kisfiúra! Aztán volt egy rövid időszak, hogy úgy gondoltam rá, mint kislányra, mert azt szerettem volna, de valahol éreztem, hogy nem az, nem tudtam igazán elhitetni magammal! Utána annyira bezavarodtam, hogy inkább nem gondoltam semmire már, mondom, majd kiderül. 5 hónaposan meg is mondta a doki tutira, hogy fiú! Hát, az is lett! :)

2007. okt. 11. 08:55

Sziasztok!


Szerintem igen. VAgy az ember csak a vágyát vetíti ki? Én mindenesetre nagyon fiút akartam, és ahogy pozitív lett a terhességi teszt, egyből mondtam is, hogy fiam lesz, bár senki nem hitte el. És tényleg kisfiam született.

63. LoLiNa
2007. okt. 11. 08:39
nem hiszem.. akkor mki tudná előre.. nem lenne annyi hajcihő az uh-n :D
2007. okt. 11. 07:22
nem nagyo inkább ultra hangon ha anyira szeretnéd tudni de én csak aszt szoktam mondani mindegy hogy mi lesz csak egszséges legyen
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook