Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meddig voltak rosszulléteid terhesen? fórum

Meddig voltak rosszulléteid terhesen? (tudásbázis kérdés)

2022. jan. 9. 23:52
Az egyiknél pár hétig volt hányinger a másiknál végig.
10. kisj
2022. jan. 8. 20:14

Soha, egy percig sem.

Kifejezetten jól éreztem magam lelkileg és fizikailag is.

2022. jan. 8. 16:10
Én a 20. héttől tudtam azt mondani, h teljesen elmúlt, de onnantól kezdve meg a gyomorsav kínzott és attól hánytam.
2022. jan. 8. 15:46
Egyiknél 20.hétig, másiknál semmi nem volt.
7. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 8. 14:53
Nekem soha, de van pár ismerősöm aki vége az terhesség alatt minden nap hányt. Ez sajnos nagyon egyéni és senki sem tudja megmondani igazán mitől függ. Nekem pl gyomor évesen sem volt pedig az is van legtobbeknek.
2022. jan. 8. 13:22
7ik héten elmúlt minden tünet,azóta csak néha jön elő egy kis émelygés,vagy szédülés.
5. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 8. 12:54

Elsőnél 17.hétig hánytam, elejétől végéig brutális savam volt. Semmi sem segített. A végefelé már majdnem teljesen ülve aludtam a reflux miatt.

Másodiknál 20.hétig hánytam.

Harmadiknál csak émelyegtem de azt végig.

Míg az első kettőnél első trimeszterbe elmúlt az ólmos fáradtság, addig a harmadiknál nem csak végig jelen volt, de azóta is fennáll, pedig 1 éves a legkisebb és 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát.

4. Panna07 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 8. 12:32
Nekem is volt még akkor, de a savcsökkentő gyógyszer, Ludea sokat segített. Hamarosan elmúlt a napi rosszullét, de időnként ha túl sokat ettem vagy zsírosat ettem, előfordult hányás, 20 és 30. hét között. Amik nekem beváltak: hideg víz ivása, főtt étel evése ha már kihűlt (a meleg étel irritálhatja ilyenkor a gyomrot), kerültem a zsíros, fűszeres ételeket. És a savcsökkentő gyógyszert szülésig szedtem.
2022. jan. 8. 12:13
SOHA!!!!!!!!!!!!!!!
2022. jan. 8. 12:11
á,nem sokáig.csak mikor az sztk-ban voltunk,kifordult a bokám,úgy vonszoltak föl otthon az emeletre.mikor először elájultam,még szerencsés voltam.másodszorra nem annyira,éppen főztem,arcra estem,elharaptam a számat.csupa kék-zöld volt a képem.
2022. jan. 8. 12:05
A 18. hetet töltöm és még mindig rendszeres rosszullétek kínoznak. Hányás, émelygés, szédülés.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook