Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Reggeli rosszullétek - nem vagyok terhes! fórum

Reggeli rosszullétek - nem vagyok terhes! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. okt. 20. 16:54

Nincs valami hormonbajod?

Nekem a kicsit túl sok egyfajta progeszteron gyógyszertől volt, egyértelműen.

2009. jún. 7. 14:23
Lehetseges hogy alergias vagy valamire.En voltam igy minden reggel miutan kijottem a furdoszobabol hanyingerem volt,az ok egyszeru volt csak keson jottem ra nem birtam a spraayt/mikor kifogyott minden rendbe volt/
59. évi75
2008. nov. 19. 21:27

sziasztok!

jó ez a topik.

pár hónapja én is átéltem a terhességi rosszulléteket. de én sem voltam terhes,pedig minden arra utalt.

én sem tudom hogy mitől volt, de pár hét alatt elmult csak ugy, ahogy jött.

2008. nov. 19. 21:14

Sziasztok!

Ma regisztráltam,és direkt kerestem ezt a fórumot,mert sajnos Én is küzdök visszatérő rosszullétekkel.Az okát nem tudom...hiába voltam már mindenféle kivizsgáláson,meg pszichológusnál..semmit nem tudtak tenni/mondani,ami hosszútávon megoldást jelentett volna a problémáimra.16 éves korom óta küzdök ezekkel a rosszullétekkel.Tehát több,mint 5 éve...és már egész jól kezelem,bár ez függ a rosszullét erősségétől is:S

Igazából megpróbálok már úgy hozzáállni,hogy ezt agyban tudom irányítani...néha sikerül is...

57. SF
2008. okt. 22. 19:46
Lányok! Nekem a pajzsmirigyem nem működik rendesen, az is okoz ilyesmiket. Szerintem doki, minél előbb!
2008. okt. 22. 19:11
Ma reggel én is rosszul lettem, mint a topikindító.Holnaptól reggeli nélkül sosem fogok elindulni,eddig két kávéval tettem.Az én rosszullétem vércukorgond volt, mert evés után hamarosan rendbe jött,pedig piszkosul hányingerem volt.
55. Myrad (válaszként erre: 54. - Ani2)
2008. szept. 11. 08:53
Nekem is szokott ilyen lenni, mintha meg akarna jönni, de jellemzően, amikior nagyon ideges vagyok... pont tegnap volt egy ilyen újra, akkor eszembe jutottál, csak nem volt lehetőségem írni... =S
54. Ani2 (válaszként erre: 17. - Zizisicc)
2008. szept. 9. 08:03
Nem tudom, ha emésztési prob. lenne akkor nem a gyomromnak kéne fájni, nekem a hasam alul görcsöl néha.
53. Myrad
2008. szept. 8. 15:09
Ennek ellenére nem ártana egy orvos... kezd a háziorvossal, abból nem lehet baj...
2008. szept. 8. 15:05

Tudom, hogy nem egészséges!! Nem normális, de ez van. Hiába mondom, hogy nem akarok ilyeneken agyalni, mégis nincs nap, hogy valamilyen formába elő ne jöjjön a gondolataimba. Este lefekvéskor mindenképp.

Volt már egyszer 15 éves koromba, amikor ugy igazán rájöttem, hogy egyszer mindenki meghal. Ez 25 éves koromig tartott, akkor szültem meg a kislányomat, és ezek a gondolatok elmúltak.

De ahyogy öregszem, egyre jobban előjön, és kb 2-3 éve foglalkoztat megint.

De én akkor se gondolom, hogy ettől vagyok rosszul reggelenként.

51. Myrad (válaszként erre: 47. - 831ad879a7)
2008. szept. 8. 14:57

Nagybátyám is küzdött ilyen gondokkal, de neki a szíve is majdnem tönkre ment a stressztől, amit ez okozott neki... elment egy pszichológushoz, aki elmondta neki, hogy kezdje azzal, hogy leszokik a cigiről, kávéról, alkoholról... nem kell mondanom, hogy csuklóból csapta be maga után azonnal az ajtót =D viszont ő egyedül túl tudott ezen lépni... anyukámnak is voltak ilyen gondjai, de ő is túltette magát ezen... szerintem ilyen előbb utóbb mindenkinek van...


Ha nem tudsz ezen túllépni egyedül, valóban hasznosabb segítséget kérned, mert nem egészséges ez így...

50. Zizisicc (válaszként erre: 49. - 831ad879a7)
2008. szept. 8. 14:51
Igen, tapasztalatból mondom!
2008. szept. 8. 14:49

ennek utánna nézek.

Te átestél ilyenen, és használt?

48. Zizisicc (válaszként erre: 47. - 831ad879a7)
2008. szept. 8. 14:48
Bach-virágterápia!!!!!!!!!!
2008. szept. 8. 14:46

hm. A multat már nagyjából elengettem, erre jött a jövő.. Este ránézek a páromra, és arra gondolok, mi lesz, ha már nem lesz velem? Mi lesz, ha történik valami, hogyan fogom túlélni. A lényeg, az agyam a halálon kattog, és erre nem lehet azt mondani, ez nem valós dolog, mert nagyon is az, csak nem kéne ezzel annyit foglalkozni.

Csak éppen azt nem tudom hogyan.

5let?

46. Zizisicc (válaszként erre: 44. - 831ad879a7)
2008. szept. 8. 14:01
Na, ebben tudnának segíteni az általam említett szakemberek. Hogy feldolgozd, és elengedd. Amíg nem tudod elengedni a múltban élsz, vagy előre menekülsz a jövőbe. Egyiknek sincs értelme. Minden betegség, fizikai tünet gyökere a lélekben van. Amíg ott nem raksz rendet az orvos is csak átmenetileg tud rendbehozni. Persze valamikor nagyon fontos, hogy a fizikai tüneteket is kezeljük, de az igazi megoldás az érzelmi harmónia megteremtése! :o))
45. Myrad (válaszként erre: 44. - 831ad879a7)
2008. szept. 8. 13:58

Ez volt a másik javaslatom... =) (mármint az üccsi)


Egyébként a pszichológus tudna ebben is segíteni, én is voltam már, amikor így éreztem, nem bírom tovább és összeroppanok... =S érdemes lenne megpróbálni...


És a teát ne feledd el! =)

2008. szept. 8. 13:52

Hát én felismerem a lelki problémáimat, csak nemtudom mitől vannak, azt meg pláne nem, hogyan lehetne kezelni őket, vagyis elfelejteni egyszer és mindenkorra, és élni a jelen életben, nem a múltba, és nem a jövőbe.


Apu is férfi, és teljesen máshogy viselkedik, ha bejön, és otthon van a párom. Ezt már megszoktam és elfogadtam, De pl a kocsmába lehet üdítőt is kapni azthiszem:-))

43. Myrad (válaszként erre: 42. - 831ad879a7)
2008. szept. 8. 13:46

Nekem annyi bajom van, öröklött nyavaják, hogy ha én elmegyek dokihoz, ki sem engednek többé... =D de legyen, elmegyek... jövő hétfőig várok,aztán elmegyek... azért várok mert három napja tünetmentes vagyok, és nem akarok fölöslegesen elmenni...


És mi lenne, ha felhívnád apukádat magadhoz? Akkor nem kellene elmenni a kocsmába... vagy ez nem kivitelezhető? Mert azért kár lenne ezeket a reggeli beszélgetéseket lemondani, az tény...


Zizisiccnek igaza van, a pszichiáterrel én sem sokra mentem. Csak nyugtatókkal tömött. Én egyébként még mindig keresnék egy pszichológust, azt mondtad, úgysem ártana, meg elmennék egy háziorvoshoz, az biztosan van neked is, és nézetnék egy teljes vérképet, EKG, ilyesmi, de ezekre ő utal be... vagyis úgy olcsóbb =P

2008. szept. 8. 13:39

Igen, szertnék mindenképpen eről a reggeli szokásomról leszokni. Ebbe kicsit az is bent van, hogy Apukám beszokott ugrani néha reggel, és átmegyünk a szomszéd "kocsmába" meginni a kávét, és persze ilyenkor egy jót beszélgetünk, olyan meghitt az egész, máskor nem nagyon találkozok igy vele, főleg hogy csak kettesbe legyünk.


És milyen dokit javasolsz? Kardiológust? De akkor Te is menj el! Ez ugy fer:-))

2008. szept. 8. 13:37
pszichiáter
40. Zizisicc (válaszként erre: 37. - 831ad879a7)
2008. szept. 8. 13:36
Ezzel én sem küldenélek orvoshoz, mert a gyógyszer itt tényleg nem segít, de annyi más lehetőség van arra, hogy rendbe tedd, egyáltalán felismerd a lelki problémáidat. Jó ötlet lehet a pszichológus(nem a pszihiáter!), vagy az alternatív terápiákon belül pl. egy Bach-virágterápia, kineziológia, pszichodráma csoport stb. Vannak nagyon jó könyvek, amik segítségével nagyon sokat változtathatsz a gondolkodásmódodon, és ez a lényeg, hogy változz!!!!
39. Myrad (válaszként erre: 38. - 831ad879a7)
2008. szept. 8. 13:35

Nem feltétlenül... ebbe nem szabad beletörődni... lehet, hogy komolyabb a baj, meg kéne mutatni orvosnak... mindenképp


más: kávé és cigi helyett próbáld meg a salaktalanító teát, kissé hosszabb idő, mire kifejti a hatást, de egészségesebb...

38. 831ad879a7 (válaszként erre: 36. - Myrad)
2008. szept. 8. 13:32

:-)


Akkor ugytűnik maradnak a reggeli rosszulléteink az éjszakai kialvatlanság után:-)

2008. szept. 8. 13:31

Szia Zizisicc!


Én tudom hogy baj van a lelki dolgaimmal, de nemtudok ellene mit tenni! Ha dokihoz megy vele az ember, az van, amit Myrad is ír, kapsz valami nyugtatót, és menyj haza! Ezeked a dolgokat a gyógyszer nem oldja meg, max tompítja gondolom, mert sose szedtem be semmit épp ezért. nehéz a megoldás, az ember tudja, hogy nem igy, és olyan dolgokon kéne gondolkozni, de nem tudok másképp. Rajta vagyok, de eddíg még nem ment:-(

36. Myrad (válaszként erre: 35. - Zizisicc)
2008. szept. 8. 13:30
Ez így igaz! Egyébként Zsanett hidd el, nem vagyunk dilisek, manapság szinte minden emer küzd a stresszel, munkahelyi, otthoni, pénzügyi, akármilyen, és majdnem minden embernek vannak hasonló gondjaik, csak nem beszélnek róla... ez nem dilisség... ez sajnos korunk népbetegsége =(
35. Zizisicc (válaszként erre: 33. - Zizisicc)
2008. szept. 8. 13:26
És bizony a meg nem oldott pszichés vagy ha úgy jobban tetszik, lelki eredetű problémák előbb utóbb testi tünetekben nyilvánulnak meg. Ha nem figyelsz eléggé oda a lelkedre, a tested tesz róla, hogy felhívja a figyelmedet, hogy vmi baj van!
34. 831ad879a7 (válaszként erre: 32. - Myrad)
2008. szept. 8. 13:25

Nem, szorító érzéseket nem. de nekem is rémálmaim vannak, de már én is megszoktam, csak az ember nem tud pihenni normálisan.

Egyre jobb. A végén kiderül, hogy teljesen dilisek vagyunk:-))))

2008. szept. 8. 13:23
Sziasztok! Ezek kezdenek inkább pánikos, szorongásos tünetekbe átmenni, nem gondoljátok?
32. Myrad
2008. szept. 8. 13:20

Én nem tudok nyugodtan aludni, minden éjjel rémálmaim vannak, vagyis mostmár ettől teljesen nyugodtan alszom, mert nem hatnak meg, vagyis csak nagyon kevés közülük... én is voltam orvosnál velük, pszichológusnál, neurológusnál, mindenhol, de csak nyugtatókat kaptam, amiktől nem múlt el...


Szorító érzést nem érzel a mellkasodnál éjjelente? Olyan, mintha szűk abroncsot húztak volna rá...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook