Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meddig lesz homályos a víz az akváriumban? fórum

Meddig lesz homályos a víz az akváriumban? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 11. 15:34
Bocsi nem fejeztem be...szóval nekem a harcsák váltak be a legjobban Imádom őket!!
2012. nov. 11. 15:33

Sziámi harcoshalad van,amit csak egyedül lehet tartani,furcsállom,hogy a cápa márnát engedték a többivel együtt vásárolni

A kérdésedre a válsz nem egyszerű,nekünk is homályos volt a vízünk első alkalommal,le is kellett engedni,hiába volt a vízszűrő.

Az akvárium volt koszos belül és ezért a kosz leoldott róla,talán nálad is lehet ez a gond,vagy a kavicsokat nem mostad át alaposan.

Szerintem ha még mindig nem tiszta cserélj vizet,....

Természetesen idő kell még beáll az egyensúly!

Nagyon vigyázz az élő eleséggel,sok fertőzést kaphatnak!!

Nekem is vannak harcsáim,egészen

5. Roza Lee (válaszként erre: 4. - Roza Lee)
2012. nov. 11. 13:37
(bármint úgy lehet egyedül tartani,hogy másik hímmel nem,és nőstényekkel is óvatosan,persze a saját fajtájából,a többiekkel megvan)
4. Roza Lee (válaszként erre: 3. - Mummoska11)
2012. nov. 11. 13:35
A nevüket nem nagyon tudom.(annyit tudok,hogy van 2 csiga,6 neon halacska,2 guppi,2 valamilyen pink,2 cápa márna,2 valamilyen harcsaféle,fekete fehér pöttyös,és egy nagyobb lila színű hal,aminek a nevét nem tudom,de hím és csak egyedül lehet tartani)Van benne víztisztító,levegőztető,vízmelegítő.Úgy csináltam,ahogy az eladó mondta az állatkereskedésbe.Kimostam tiszta vízzel,a kavicsot,a növényeket(mű),és a barlangot is átmostam vízzel,először félig engedtem vízzel,hogy nem ereszt e,majd teli.Beleraktam amit adott vízelőkészítőt,és így üresen ment két napig.Aztán amikor jött az első "csoport" (8 db) hal,akkor megint raktam bele a vízelőkészítőből.Aztán két nap múlva jött még 9 halacska.Nekünk az eladó azt mondta,hogy ne lepődjek meg a víz pár napig homályos lesz.Szerda óta vannak benne a halak,és elég homályos a víz.
2012. nov. 11. 12:24

Nekem egyáltalán nem volt homályos.

Milyen halad/halaid vannak? Víztisztító van és levegöztető?

2012. nov. 11. 11:43
Most kaptam egy akváriumot.Az eladó mondta,hogy az első pár napban homályos lesz a víz.De meddig?Magától kitisztul a víz?
2012. nov. 11. 11:42
Meddig lesz homályos a víz az akváriumban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook