Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meddig kell egy anyának eltartania a gyerekét? fórum

Meddig kell egy anyának eltartania a gyerekét? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
45. Miss Poppy (válaszként erre: 41. - Pimpike68)
2015. jan. 26. 12:48
Nem is találtak nála semmit?
44. Miss Poppy (válaszként erre: 43. - Fincsi5)
2015. jan. 26. 12:47

Igen,így!


A herbalra nem tudom,mennyire vonatkozik..

43. fincsi5 (válaszként erre: 37. - Miss Poppy)
2015. jan. 26. 12:45

Na!! Ez az !!!

És mi az, hogy nem szép? Majd csövesen szebb lesz? :))


Ez okos!!!!!Bizti, hogy így van? :))

42. Ekka
2015. jan. 26. 12:44
18 éves kora előtt is csinálta? Akkor miért nem vitetted el? Akkor ugye még lehetett volna...
41. Pimpike68 (válaszként erre: 37. - Miss Poppy)
2015. jan. 26. 12:44

Már ezen is túl vagyunk.

Én jelentettem fel a rendőrségen, hátha kapok valami segítséget.

Nos nem kaptam, mivel a herbál, amit szív legális, igy semmit nem csinálnak.

40. Ekka (válaszként erre: 34. - Angelic smile)
2015. jan. 26. 12:43

A sajàt gyerekét is fel jelentheti, ha a rendőrök talàlnak nàla drogot elviszik....



Az meg, hogy nem tartjàtok el, sok jóra nem fog vezetni, mert a drogos a föld alól,is előteremti a pénzt.. Max. Még bűnöző is lesz a drogossàga mellé.

39. Pimpike68 (válaszként erre: 34. - Angelic smile)
2015. jan. 26. 12:43

Kapott többször ultimátumot, hogy vagy abbahagyja, vagy elmegy, de az utolsó pillanatban mindig visszatáncolnak.

Én híve lennék a sokkhatásnak, amikor magára maradna, hogy saját magát kellene ellátnia.

Nem tudom a munkám otthagyni, meg kell élnem valamiből.

De ha menni akar, mond mit tehetnék? Feküdjek a küszöbre?

38. fincsi5 (válaszként erre: 34. - Angelic smile)
2015. jan. 26. 12:41

Úgy, úgy, lehet egy banda kezdett rászoktatni csomó

fiatalt, és ő is köztük van.

37. Miss Poppy (válaszként erre: 32. - Fincsi5)
2015. jan. 26. 12:39

Nem túl szép megoldás,de ha,úgy látja,hogy be van állva, ki lehet hívni a rendőrséget.

Amennyiben találnak nála valamit,akkor eljárás nem indul ellene,de 6hónap kötelezően pszichológus!

2015. jan. 26. 12:39
Biztos megbeszélném a nagyszülőkkel,hogy hogyan álljanak hozzá,mert ameddig pátyolgatják,addig jobb nem lesz,csak azt fogják erősíteni benne,hogy bármit megtehet,nincsen következménye,meg nehogy már a szülő keresse meg a gyereke napi drog adagját?Ezzel szemben én nem vagyok toleráns,még ha a saját gyerekemről lenne szó akkor sem...
35. fincsi5 (válaszként erre: 29. - Trapiti)
2015. jan. 26. 12:39

Pedig még ennyi idősen nem reménytelen talán, ugye?:))

Megszakad a szívem ilyenkor .:(


Fenébe ezzel a 18 éves és nagykorú.:(

34. angelic smile (válaszként erre: 20. - Pimpike68)
2015. jan. 26. 12:37

Én mindenképpen leülnék a nagyszülőkkel beszélgetni. A fiad érdeke, hogy összefogjatok. Mond el nekik, hogy milyen esélyei vannak a fiadnak, ha továbbra is eltartjátok.

Sokszor kell egy nagy pofon az ilyen helyzetben lévőknek (itt most a fiadra gondolok).


Nem tudom, milyen anyagi helyzetben vagytok, de én biztos, hogy fizetés nélkülit vennék ki és napi 24 órában ott lennék a fiam mellett. Ha kell feljelenteném azt, aki ellátja szerrel, sőt én még ennél is tovább mennék. Tudom, ez sokaknak nem tetszene, de az mozgatna, hogy mi a gyermekem érdeke.

33. Ekka (válaszként erre: 32. - Fincsi5)
2015. jan. 26. 12:36
Nagyon nem, max., ha megtalàljàk valahol, beviszi a mentő a kórhàzban, megy a detoxikàlóba, mint az alkeszek, aztàn kiengedik!
32. fincsi5 (válaszként erre: 20. - Pimpike68)
2015. jan. 26. 12:35

Most ne a szüleid MAJDANI állapotától izgulj, hanem a 18 éves gyerekén_!


Még fiatal, hátha lehet valamit......mikor be van "tépve", nem lehet bevitetni, és ott tartatni?:))

31. barbylove (válaszként erre: 20. - Pimpike68)
2015. jan. 26. 12:34

És a szüleid mit mondanak a fiad drogozásáról? Ők nem adtak neki ultimátumot?

Gondolom, azért erőltetted a munkát, h akkor hátha kilábal a drogozásból, de itt szerintem már komolyabb segítségre van szükség! És amíg a fiad nem látja be, addig nem is lehet neki segíteni, maximum kényszeríteni!

30. Ekka (válaszként erre: 26. - Trapiti)
2015. jan. 26. 12:34

Nekik is vannak tiszta pillanatait!

Màsrészt akkor is a fia!!!!!! A sajàt gyerekemnek csak nem mondok olyat, hogy hülye drogos, dögöljön meg!!!!!! (Mondjuk nem mondott ilyet, de talàn a lényeget érted)

29. trapiti (válaszként erre: 23. - Fincsi5)
2015. jan. 26. 12:32

Ahová nem kell befeküdni, és nem kemény zárt elvonó, az reménytelen bohóckodás.

Amíg a gyerek maga nem akar leállni, addig minden hiábavaló. A környezet eldöntheti hogy asszisztál-e hozzá vagy sem.

28. Shanee (válaszként erre: 16. - Fincsi5)
2015. jan. 26. 12:32
Azért írtam, hogy beszélje meg a nagyszülőkkel is a dolgot....
2015. jan. 26. 12:32
Pfff, ez nagyon gáz... Egyáltalán nem kell senkit eltartani, pláne nem így, ilyen körülmények között... Sajnos igaz, amit már többen is írtak. A családja lesz az első, akit meglop majd, és tönkre tesz anyagilag/lelkileg az anyagozásért. :(
26. trapiti (válaszként erre: 21. - Ekka)
2015. jan. 26. 12:30
Szerintem te még nem láttál drogost közelről...
2015. jan. 26. 12:30

F@ca egy világot élünk, hogy ha nem megy önként, még csak el sem lehet vitetni. Detto mint az alkoholisták!!


...és őt nem zavarja, hogy már két helyről is kirakták, ráadásul jól fizető helyről? Fog majd hüledezni, ha az erkölcsi biziben benne szerepel majd,hogy drogos és azért nem alkalmazzák majd jobb helyeken.


Istenem, de gyerekésszel élnek még!

2015. jan. 26. 12:30

Én azért megpróbálnék tanácsot kérni egy

szakembertől, hogy mi lenne a legjobb amit tehetnék!!

Pl.

Dr. Zacher Gábor. Toxikológus, igazságügyi szakértő. Zacher Gábor. Előadások Mindennapi függőségeink. Elérhetőségek Telefon: 06-30-932-0164.

23. fincsi5 (válaszként erre: 7. - Trapiti)
2015. jan. 26. 12:30

Ne bántsd már, hát biztos nem tőlük látta a drogozást. :))

Inkább javasolj valami intézményt / intézetet / ahol segíthetnének a gyereknek. :)))


Nincs valami olyan hely, ahova nem kell befeküdnie?

Régen volt a pártfogói felügyelet , ott meghatározott időben kellet megjelenni....valami ilyesmi. A nagymamával meg kell értetni, hogy árt a fiúnak, ha kiszolgálja. :)

22. trapiti (válaszként erre: 20. - Pimpike68)
2015. jan. 26. 12:29
Keményen hangzik, de sajnos azt kell eldöntened, hogy ki lesz az áldozat. Ha a nagyszülők nem hallgatnak rád, akkor ők biztosan. A kérdés az hogy te is áldozattá akarsz-e válni.
21. Ekka
2015. jan. 26. 12:29

Nem értelek!!!!! Ebben a helyzetben az zavara legjobban, hogy nem dolgozik!?!?!?

Könyörgöm, van egy drogfüggő fiad!!!!! Ha már ott tartunk, hogy kell, akkor most az az, hogy segítesz neki kijönni ebből a 'mocsokból'!!!!

És igen, ha kell, akkor ' fogod a kezét' 0-24-ben, ha ez a megoldás!!!!!

Ha Te nem segítesz neki, akkor ki fog?! Megvàrod még túlszívja magàt, aztàn màr nem tudsz mit tenni?

A Te fiad, ne érts félre, de az biztos, hogy én nem hagynàm cserben....

20. Pimpike68 (válaszként erre: 17. - Trapiti)
2015. jan. 26. 12:28
Már én is ezen a szinten vagyok, hogy elköltözöm, költöznék, de a szüleim sajnos betegesek, ha ágyhoz kényszerülnek, mi lesz velük?
19. trapiti (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2015. jan. 26. 12:27
Ettől még így van. Ha nem áll a sarkára, a fia a szemét is kilopja drogra. Könnyű - nem könnyű, ez van. Vagy megvédi magát, vagy a saját szemét kölyke áldozatává válik. Nyilván nem újkeletű a probléma, de ezen a ponton már nincs sok választása.
18. bnedora (válaszként erre: 14. - Pimpike68)
2015. jan. 26. 12:27
Akkor pedig a nagyszülőkkel kell komolyan beszélni, mert ennek rossz vége lesz.
17. trapiti (válaszként erre: 14. - Pimpike68)
2015. jan. 26. 12:25

Még azt teheted meg, hogy te költözöl el, ha a nagyszülők nem hajlandóak kitenni az unokát... Vagy összefogtok a nagyszülőkkel, vagy te függetleníted magad tőlük, vagy mindenki a kölyök áldozatává válik.

A problémák nyilván nem most kezdődtek :(

16. fincsi5 (válaszként erre: 12. - Shanee)
2015. jan. 26. 12:23
Annyi a köze, hogy ha ő nem is tenné, a nagymama eltartaná. Ha külön laknának a szülőtől másképp csinálná.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook