Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » McDonald's-ból vagy Burger King-ből meg lehet élni pályakezdőként? fórum

McDonald's-ból vagy Burger King-ből meg lehet élni pályakezdőként? (beszélgetős fórum)

2012. márc. 23. 17:04
Burger King-nél általában mindig képben vannak a kuponokkal! Én anno a kuponok miatt kezdtem el náluk enni, aztán rájöttem hogy sokkal jobb mint a Meki és ott ragadtam:) Most meg tök jó hogy meg van oldva telefonos alkalmazással is, bár jelenleg nem fut rajta kupon, de ami késik nem múlik!
2012. márc. 23. 16:57
nekem is szimpatikusabb a Burger King ilyen szempontból...mert Mekiben tényleg elég bunkók szoktak lenni...és tényleg elég megfáradt arcuk van nap végére:D...meg néha nem is tudják miről van szó, ha például új fajta kuponnal akarok vásárolni...mondjuk ez lehet Burger King-nél is igaz...
2012. márc. 23. 16:51

Szerintem ez a két gyorsétterem ilyen téren egy szinten lehet, mármint fizetés szempontjából, de lehet rosszul látom. Sosem dolgoztam egyik helyen sem, de hirdetéseket sokat láttam diákszövetkezetek oldalán!


Amúgy nekem a Burger King szimpatikusabb, valahogy ott az jön le a dolgozókról hogy nincsenek "megtörve"! Plusz általában kedvesebbek is!


A szendvicsek meg jobbak mert grillezettek!:)

2011. febr. 10. 10:53
Egy ismerősöm a mekiben kezdte és osztályvezető (vagy valami ilyesmi lett) és megélt belőle, de ő is lentről kezdte.
3. 223cf40dc0 (válaszként erre: 2. - 223cf40dc0)
2011. febr. 8. 18:12
Ami kimaradt, hogy van karrierépítési lehetőséged, ha jól dolgozol. Vagyis, először megtanítják a munkafolyamatokat, a konyhán, a takarítást, majd előre léphetsz kasszásnak és idővel feljebb is. Csoportvezetőnek, akár igazgatónak is. Csak rajtad és a teljesítményeden múlik! :P Tegyük hozzá, hogy elég sztahanovisták és imádják a pozitív beállítottságú embereket.
2011. febr. 8. 18:10

Tudtommal mindkettő nyitva van a hét minden napján. Az ott dolgozók 3 műszakban dolgoznak, beosztás szerint. Rendes, bejelentett munka betegszabival, szabadsággal és annak minden vele járójával. Elméletileg heti 5 napot dolgozol és 2 szabad, de ez lehet a beosztás szerint akár 1o egyben, majd 4 szabad is.

Hogy a bérek most mennyire rúgnak, arról fogalmam sincs, de anno elég jó fizetést adtak. :)

2011. febr. 8. 18:05

Munkát keresek főállásban 8 órára és gondolkoztam a mekis vagy Burger King-es munkán.

Lenne pár kérdésem,azokhoz akik dolgoztak már valamelyiknél.

A hét hány napján kell bemenni dolgozni?Hétvégén is kell?

Mennyi a fizetés?

Mik a tapasztalatok?

Melyiket lenne érdemesebb megpróbálni,hol vannak jobb körülmények?

Mettől meddig van munka? Délelőtt,délután?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook