Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Holnap (húsvét hétfőn) nyitva lesz a McDonald's? fórum

Holnap (húsvét hétfőn) nyitva lesz a McDonald's? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4
117. lilura (válaszként erre: 115. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 12. 21:32

Köszi, Neked is:)!

Én is lépek.

116. lilura (válaszként erre: 114. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 12. 21:31
Ne aggódj, eljön majd az, aki tényleg megérdemel Téged:). Akivel közösek a terveitek, aaki nem helyez saját maga elé, aki figyel rá, ha hozzá beszélsz. Alapelvem, hogy egy kapcsolatban sem szabad megalkudni!
2009. ápr. 12. 21:30

Azt hiszem én most megyek. Majd holnap még felnézek. Jó éjszakát kívánok! És persze Kellemes húsvétot!

Szia

2009. ápr. 12. 21:28
Igazad lehet. Ezért is lett vége. Nem működött.
2009. ápr. 12. 21:28
Mint egy hisztis kisgyerek. Ha nem kapja meg amit akar akkor balhét csap.
112. lilura
2009. ápr. 12. 21:26
Valószínüleg nem ez volt az egyetlen probléma a kapcsolatotokban, ez valószínüleg csak a jéghegy csúcsa volt...
111. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 109. - Lilura)
2009. ápr. 12. 21:26

Igen. Ez a kompromisszum azonban részéről abból állt volna, hogy én "fejezzem be ezt a baromságot" és maradjak itthon a seggemen. De mérgesen azt is mondta, hogy szakitsak és menjek őt nem érdekli.


Ez volt a max. amire képes volt. Földhözragadt? Nem is tudom mi a jó szó rá de idegesit.. Ő persze aztán érvényesitheti ám az akaratát, csak nekem nincs jogom a saját életemet élni.

110. lilura (válaszként erre: 106. - Spinneli)
2009. ápr. 12. 21:24
Te dolgoztál hajón vagy esetleg ismerösöd?
109. lilura (válaszként erre: 107. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 12. 21:21

De ha szeretitek egymást akkor kompromiszumokra van szükség, nem? Minden kapcsolat erről szól.

Ha ezt nem tudja megtenni, megérteni akkor tényleg az volt a legokosabb, ha lezártad. Akármennyire is fáj.

2009. ápr. 12. 21:19
ha még csak a lehetőséget nem látná. Akkor még nem lenne ennyire erősen ellene, de ő olyan szinten hogy "meg ne halljam többet, nem akarok erről beszélni" :S
107. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 105. - Lilura)
2009. ápr. 12. 21:17
Nem. Ő egy vállalkozás oszlopos tagja. De ismerem annyira, hogy ki merjem jelenteni: nem csak emiatt van ellene. Túl erős a kötődése mindenhez ami itthon van. És attól még az én kedvemért sem válik meg. Többet közt ezért is lett vége köztünk a dolognak. Nincs ugyanis esély közös jövőre, egymás idejét vesztegetni meg felesleges.
106. spinneli (válaszként erre: 104. - Lilura)
2009. ápr. 12. 21:16
Kissebb hajókon többnyire nincsen szabadnap, napközben akkor tudsz pihenni, ha senki értsd, semmilyen vendég nem marad a fedélzeten pl. városnézés alkalmával, ha marad ugyanúgy szolgálatban kell lenned.
105. lilura (válaszként erre: 103. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 12. 21:14
De ő miért nem kar kimenni? nem látja a lehetőséget?
104. lilura (válaszként erre: 101. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 12. 21:09
Pont hajón kell sokkal többet dolgozni. Itt is van a Hoxán egy cikk, ha jól tudom több hónapot dolgozott a leányzó szabadnap nélkül-és még így is megérte.
2009. ápr. 12. 21:07
De nem várna rám ha kimennék. Szóval magamra lennék utalva és egyedül azért nem könnyű külföldön megállni a helyed. Félek is ettől, a sulit még befejezem fejlesztem a nyeltudást és utána ha nem találok munkát minenképpen megpróbálom. Csak nehogy túl idős legyek hozzá. Ott a fiatalság nagyon számit. Egy au-pairnél meg főleg. Az 28 évesen már nem igazán pálya..a neten olvastam. Persze szobalánynak még talán akkor is elmehetek.
102. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 100. - Lilura)
2009. ápr. 12. 21:04
Sajnos én. Bár ez is megoldódni látszik, ugyanis szakítottunk. (egyenlőre)
101. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 98. - Lilura)
2009. ápr. 12. 21:03

Gondoltam kint azért csak jobban adottak a feltételek ehhez. Persze megfelelő nyelvtudással és készségekkel felvértezve.

De egyetértek veled. Én pl nagyon szívesen mennék ki pl egy hajóra, vagy hotelbe szobalánynak, felszolgálónak. Lehet,hogy szolga vagy de ott még a szolgákkal is jobban bánnak. Legalábbis én azt hiszem. Lehet kicsit naiv vagyok..bogarat ültettek a fülembe.

100. lilura (válaszként erre: 99. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 12. 21:01

Enyém ugyan nem zárkozik el:). Együtt tervezgetünk:). nővére kint él már lassan 4 éve.

Te vagy ebben a helyzetben? Miért nem akar menni?

2009. ápr. 12. 20:59

Vagy nem tud összehangolni két dolgot.

Pl van egy barátod akit szeretsz, de ő elzárkózik attól hogy kimenjen veled. Ő itthon akar boldogulni. Te viszont érzed, hogy itthon nincs jövőd :S

98. lilura (válaszként erre: 94. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 12. 20:57
Külföldön mindig csak szolgák leszünk...ezt ne felejtsd el! Főleg a kezdeti időkben. Ha itthon nem tudod megvalósítani az álommelóhelyet,akkor kint hogy várhatnád?
97. lilura (válaszként erre: 93. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 12. 20:55

Mindig van lehetőség. Aki azt mondja, hogy nincs, az csak nem mer lépni!

Én úgy gondolom, hogy megirt sorsunk van, de Mi teszünk érte, hogy az, hogy is alakul. A keretet mi adjuk meg.

2009. ápr. 12. 20:54
Én csak álmodozom....azt a legkönnyebb. De végülis minden azzal kezdődik, nem? :)
2009. ápr. 12. 20:53
Mi tagadás tényleg ambiciótus vagy. Ezzel nincs is semmi baj, sőt csak így tovább. Így kell csinálni. Sajnos nem mindeki tud ilyen lenni :(
94. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 91. - Lilura)
2009. ápr. 12. 20:52

Ebben igazat adok. Aki a jövőjét építgeti az sajnos nem hazánkat veszi alapul. Itthon egyre kevésbé lehet.. én is a külföld mellett vagyok.


Ami a másikat illeti, hogy keresnél mást.. Sajnos ez nem ilyen egyszerü. Válság, cégbezárások, munkanélküliség...

2009. ápr. 12. 20:50

Egy gyárban 3 műszakban szalag mellett is lehetne álmodozni egy tunéziai nyaralásról? vagy beérnéd a balatonnal?

Persze, kellenek a célok mert növelik a motivációt és lökést adnak a munkához de azért ennek is megvannak a keretei.

92. lilura (válaszként erre: 90. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 12. 20:50
Keresnék új helyet. Nincs lehetetlen csak tehetlen. Aki nem mer változtatni, az csak saját magát okolhatja sorsa alakulásáért.
91. lilura (válaszként erre: 87. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 12. 20:49
De pl teljesen más a mentalitásunk is. Mi külföldön szeretnénk először dolgozni, pénzt gyűjteni. Előre tudom, hogy lesz egy pár kemény évünk, de ez van. Ez is csak egy kompromisszum. Inkább minthogy 25-30 évig hitelt fizessek vissza...ha van ilyen lehetőségem, akkor nem hagyom ki.
90. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 88. - Lilura)
2009. ápr. 12. 20:48
Mostoha munkakörülmények közt is bevállalnád ugyanezt? Pl elviselhetetlen lenne a légkör, a kollégák fúrnának, a főnök ferdén néz, a munkád is unalmas, monoton alig várod hogy szabadulj.
2009. ápr. 12. 20:46

Persze mindennek egy jó munkahely a feltétele. :( Nem mondom, hogy öröm legyen ott dolgozni, mert az már nagy elvárás lenne, de azért ne legyen elviselhetetlen a légkör és a munka stb.. :(

Mert igy aztán nem leszek motivált a céljaim érdekében sem többet dolgozni.

88. lilura (válaszként erre: 87. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 12. 20:45

voltál mostanában a Balatonon?

Mert ha igen, akkor tudnád, hogy milyen árak vannak ott is.

Szemfülesnek kell lenni. Mi pl tavaly last minute-tel voltunk Tunéziában 12 napot 5*-os szállodában...diák fizetésből!

És hogy többek lettünk-e Mi ettől? A válaszom az, hogy IGEN! Élményekkel mindenképpen-amit ugye senki nem vehet el tőlünk.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook