Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mastodynon csepp!? fórum

Mastodynon csepp!? (beszélgetős fórum)


2022. febr. 16. 00:09

Sziasztok!

3 eve szedtem, mert eldontottuk, hogy babat szeretnenk, es a dokim mondta, hogy ez egy jo harmonizalo keszitmeny. Elotte mar masik orvostol is hallottam rola, igy gondoltam, kiprobalom. Az 1.honapban varandos lettem. 🙂

Most ujra szedni kezdtem par hete, melle cickafark teat ittam peteeresig es peteeres utan palastfuvet.

Rengeteg forum szol errol a szerrol,nagyon-nagyon ajanlom, rengeteg esetben segitett 1-2honap alatt teherbeesni.

Sajnos Magyarorszagon mar nem forgalmazzak, de a homoempatia.hu nemet patikabol rendeltem, elenyeszo volt a szallitasi dij, es nagyon jok a tapasztalataim veluk kapcsolatban.

2012. szept. 5. 11:11
Köszönöm Nikee! Én március végén vesztetem el a babánkat, remélem használni fog! Gratulálok neked!
2012. szept. 5. 01:21
Ja,és amint pozi lett a tesztem,abbahagytam rögvest!
2012. szept. 5. 01:20

Napi 2x 30 csepp. Májsban elvesztettem a 12 hetes babámat,el kellett venni,beteg volt :(, majd műtét után 1 héttel már ettem a méhpempőt, rá 3 héttel a Mastodynont, egyszer megjött 6 hétre, azóta nem! :)

11+ 3 hetes kismami

2012. szept. 4. 17:49
Rá van írva, terheseknek nem ajánlott.
2012. szept. 4. 17:47

Mastodynon cseppet vettem, mennyire hatásos, mit kell betartani a használatánál? Mennyit ajánlatos szedni belőle?


Egy éve tervezzük a 2. babát, pár hónapja volt egy vetélésem, azóta 2. próbálkozós hónapon vagyunk túl. Nagyon bízom benne, hogy segíteni fog! Aki használta és hatott neki, örülnék ha leírná, hogy szedte, amikor terhes lett abba kell hagyni a szedést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook