Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Más is van így? Nem kaptam meg az októberi gyedet. fórum

Más is van így? Nem kaptam meg az októberi gyedet. (beszélgetős fórum)


2009. nov. 10. 10:31
még mindig nem kaptam meg........szerintetek a feljelentésen kívűl mit lehet még tenni?
2009. nov. 9. 15:14
akkor én a te helyedben egészen egyszerűen feljelenteném őket, munkakörükben elkövetett hanyagság vádjával, mert neked a megélhetésed függ ettől.
5. 33aa509d53 (válaszként erre: 4. - 35491a860f)
2009. nov. 9. 15:02

velem mindig szórakoznak....az elmaradt összeget (5 hónapot) is októberben fizették ki......most meg az októberit nem kaptam meg.

én telefonon szoktam intézkedni, és utána szoktak nézni, úgy kaptam meg sokszor.....

DE MÁR ELEGEM VAN AZ ÜGYINTÉZŐBŐL.......borzasztó figyelmetlen

2009. nov. 9. 14:58
akkor villámgyorsan vedd fel a kapcsolatot a MÁK-kal, mert akkor nem is fogod megkapni, ha nem szólsz nekik. volt már olyan nemegyszer, hogy pályakezdő kolleginák félreütöttek az adatbázisban néhány adatmezőt, és a még javában GYED-en lévő kismamát az adatbázisban már dolgozó nőként értékelték, vagyis, aki nem jogosult a gyedre. vagy telón, ami nehéz lesz, mert sose akarják felvenni a telefont, vagy inkább személyesen vedd fel a kapcsolatot velük és tisztázd, mi folyik a hátad mögött.
2009. nov. 9. 14:57

hát az jó

....

2009. nov. 9. 14:57
én már el is költöttem: (
2009. nov. 9. 14:56
nem kaptam meg az októberi gyedet......

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook