Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Más is gondolja így? fórum

Más is gondolja így? (beszélgetős fórum)


2023. máj. 20. 09:56
gondolom tul fiatal vagy meg,de a nezeted kesobb megvaltozhat!
9. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 10. 19:23
Vannak sokan egyedül, tehát nem te vagy az egyetlen. És vannak sokan, akik megszólják őket. Nagyon jó lenne, ha mindenki csak a saját életével foglalkozna, sok minden egyszerűbb lenne...
2023. máj. 9. 07:34
Majd egyszer csak jön valaki.
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 9. 07:31
Csak úgy "ellenni" kevés az életben. Tapasztalni kell és azokból tanulni, fejlődni. Remélem, el jön majd a te életedben is egy szerelem, egy párkapcsolat, hogy azt is megélhesd! Nem feltétlenül kell ehhez ma már összebútorozni, feladni az önállóságunkat.
2023. máj. 8. 13:32
Én valahol mindig felnéztem azokra az emberekre, akik egyedül éltek, a maguk urai voltak. Nem akartam közéjük tartozni, de tetszett az önállóságuk és még mindig tetszik. Ne foglalkozz senkivel, ha neked így jó.
5. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 8. 12:28
Mert a legtöbb ember vágyik rá hogy legyen társa. Kevesen vannak így mint te. Az ember társas lény, a létfenntartás miatt ez is egy ösztön. Ilyen az ember, de persze vannak kivételek.
2023. máj. 8. 08:22

Észérveket használsz egy olyan kérdésben, amiről elsősorban érzelmi alapon "szokás" dönteni. Ha betörnek valaki életébe azok a bizonyos felkavaró érzelmek, akkor azok seperc alatt elsodorják az észérveket... :-)

Valószínűleg te sem vagy beoltva ilyesmi ellen, te magad viszont meggyőződésként kezeled "védettségedet".

Szerintem ez az az ellentmondás, amit a legtöbben furcsállanak a hozzáállásodban.

2023. máj. 7. 18:29
Amit Srcrss ír, plusz az emberek szeretik beleütni más dolgába az orrukat. 🤷‍♀️ Ha neked így jó akkor ezzel le is van tudva a téma, ha másnak nem tetszik, az kizárólag az ő baja.
2. ab443a467a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 7. 18:27
Szerintem azért, mert a többség nem ilyen. Kilógsz a sorból.
2023. máj. 7. 18:18
Még nem volt sosem párkapcsolatom. Sokan szokták kérdezni. Ilyenkor mindig válaszolok hogy nem. De én úgy vélem egyedül jól érzem magam. Igaz néha gondolok arra hogy jó lenne ha tényleg lenne olyan párom akivel megértenénk egymást. De ha bele gondolok abba,hogy milyen nehéz az ismerkedés illetve mennyi hűtlen ember van manapság el is megy a kedvem. Így gondolok arra hogyha annyira úgy lenne akkor meg arra az alkalomra úgyis tudnék találni és igazából ennyi. Csak azt nem értem ezt miért gondolják sokan érdekesnek ha valaki így elvan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook