Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mars, az ott készült kép, "emberszerű lény".Beszélgessünk fórum

Mars, az ott készült kép, "emberszerű lény".Beszélgessünk (beszélgetős fórum)


2009. máj. 20. 15:37
A Marson levő arc,lehet,hogy nekünk egy üzenet.A Földön kívül is van élet,magasabb civilizáció.Nem testmagasságra gondolok.Ezt már rég tudják,csak ha igaz valami.ködösítenek!Nem feltétlenül a Mars az ahonnét jöhetnek!Hogy látogatnak a földre az biztos!!!
26. agika60 (válaszként erre: 24. - 1366d1807f)
2008. nov. 23. 09:14
Minden esetre érdekes...:)
25. moncsicsi83 (válaszként erre: 24. - 1366d1807f)
2008. jún. 8. 22:46
Biztos ellopták :)
2008. ápr. 23. 14:01

Hááát, mondjuk árnyéka az nincsen. Pedig illene lennie.


[link]

23. Alexx
2008. márc. 18. 08:04
A Föld bolygón kívül is vannak civilizációk, ez tuti. S hogy mikor fogunk velünk "találkozni"? Majd, amikor ők úgy akarják, emberek!
2008. febr. 17. 23:17

Nos emberek..elolvastam a véleményeket, és hozzászólásokat, és pár dolog ami SZERINTEM megoldásra vár:


Az első..egyrészt Biotech-nek igaza van...meg lehetne állapítani a mai technikával, hogy az ott pontosan mi...csak gondoljatok bele, hogy más csillagokról, csollagrendszerekről milyen képek készülnek..és ha cask a földön akarunk maradni, akkor is bele lehet gondolni, hogy a mai közforgalomba hozott (ami bőven nem éri el a tudományos illetve a katonai technológiát) fényképezőgépek miket tudnak..vagy csak hogy egy egyszerű távcsövespuska scopejával több kilóméterre is tisztán elllátni, persze éghajlattól függően..amit ki akartam hozni... végülis ez a kép a yoonépnek ezekkel az információkkal olyan mint a macska elé gurított gombolyag..egy ideig felkelti az érdeklődést, de aztán megunjuk, és mindenki elfelejti..akár cask az apolló programok, a szojuz, és más ürkutatás beli dolgok...


másodrészt...ha van "élőlény" a marson..akkor annak miért kellene ránk hasonlítania? gondolok itt arra hogy van törzse, keze, lába, feje (persze mindez képletesen értve)...van rá esély, hogy hasonló, mivel nem túl távoli bolygó..de Istenem..saját ökorendszere van..más élőlények másképp alkalmazkodnak, más természetben..ezt hívják nagyonokos emberek evolúciónak...

ha ember kerül valaha a marsra és ot is fog élni, sok generáció után ő is "mutálódni fog"...

harmadrészt meg... ha van ott élőlény..és eddig nem tudtunk róluk..a műholdak, vagy más csillagászati kutatóeszközök segítségével...akkor ott kell élniük, vagy úgy, hogy az ne vehessük észre..akkor viszont olyan fejlettnek kellenének hogy legyenek, hogy már felvették volna velünk a kapcsolatot..nem?


és utolsó dolog..nem kell a marsig mennünk... halgassátok csak meg buzz adrin beszámolóját miszerint élőlények voltak a marson, és h armstrong h be volt rosálva...amit persze a nasa tagadott..akkor miért is osztanák meg velünk msot ezt a képet?

egyenlőre ennyi..mindenkinek hagy elég elgondolkodtatást..reakciókat szivesen várom:D további napsütéses éjszakát:d

2008. febr. 17. 22:49
Nekem annyi hozzászólásom lenne a dologhoz, hogy ha a tudósok szerint 90%-ban biztos a kép hitelessége, és tisztában vannak a kép készülésének menetéről (órák, többszöri fotózás, összeillesztés, színek egyesítése stb.),akkor mértnem közlik egyértelműen, hogy a ,,lény" 5 méterre van és csak 6 cm magas?
2008. febr. 3. 17:12
Hm... Nem sok vélemény van.. Ezek szerint csak az én érdeklődésemet keltette fel?
19. moncsicsi83 (válaszként erre: 16. - 0260f21e84)
2008. jan. 25. 21:06
Most hogy így mondod, én is félek a magasabb kultúrától :) De mi van ha ők nem magasabbak ?:)
2008. jan. 25. 07:41
:)
17. LoLiNa
2008. jan. 25. 05:34
áááhh.. :)) nagy a szenzáció :) szerintem van élet rejtunk kívül, de nem ez a kép az.. :D
2008. jan. 25. 00:40

nem is tudjuk, milyen a masik civilizacio, lehet, nem is rombolnak.

A mi tortenelmunk nyoman ahol a "fejlett, intelligens" civilizacio megjelent, valoban csak a rombolas, kiirtas maradt. Szoval en is egy kicsit tartok egy magasabb kulturatol :))


Nem ertek a muszaki dolgokhoz, de egy parcentis akarmirol, azon a sziklas, nehezen jarhato terepen, egy nemtom hany km-rol vezenyelt rover altal tovabbitott keptol meg ez is nagy dolog.

2008. jan. 25. 00:08
Valahol biztos van élet az univerzumba és egyszer biztos meglesz a nagy találkozó az idegenekkel. csak az a baj ahol az emberi civilizáció megjelenik ott nyomában a rombolás is.
2008. jan. 24. 23:55

Nemtudom,olyan érdekes ez.Lehet hogy hülyeség,de a mai világban,amikor a technika olyan fejlettségi szinten van hogy egy másik bolygóra eljutunk,nincs egy "fényképező gépük" amivel egy közelit lehetne csinálni ha ilyet látnak mint ez a lény/árnyék ? :)

szóval én semmit nem vonok kétségbe,mert nem tehetem minek után mindig és kizárólag olyan képek kerülnek nyílvánosságra ezzel a témával kapcsolatban,ami a "nesze semmi fogd meg jó" kategória.Látszik is valami,meg nem is,el is lehet hinni,hogy tényleg ott van,meg nem is...

kicsit hülyités szaga van a dolognak,de aztán kitudja...

13. József48 (válaszként erre: 12. - Gerna)
2008. jan. 24. 23:47
Nekem is ez tűnt fel és mintha aránytalanul nagy feje lenne.
12. gerna
2008. jan. 24. 23:31
Megnéztem a képet: Mintha a feje másból (árnyék) lenne, mint a "teste".
2008. jan. 24. 23:07
Szerintem az a valami az nem élőlény, lehet egy ügyes kis hamisítvány vagy valami természeti jelenség. A Marson már jeget fedeztek fel és az már bizonyítja az élet megjelenését a Marson
2008. jan. 24. 23:01
Erről nem is hallottam! Mindjárt utána is nézek!
2008. jan. 24. 22:59
az elet nem marslakot jelent, hanem vizet. A rover szerint par centis es nem mozdul :)) micsoda elet :))
8. moncsicsi83 (válaszként erre: 7. - 6a062297d0)
2008. jan. 24. 22:57
Hahaha :) De most komolyan. Szerintetek ez igaz lehet? Vagy a kép hamis? A tudósok szerint 90%, hogy valódi! Ez olyan izgi!
7. 6a062297d0 (válaszként erre: 4. - Moncsicsi83)
2008. jan. 24. 22:56
Esetleg a telefonszámukat is tudja a google?:)
2008. jan. 24. 22:56
Persze hogy van, odavalósi vagyok én is csak leruccantam ide egyet hoxázni.
5. moncsicsi83 (válaszként erre: 3. - 6a062297d0)
2008. jan. 24. 22:54
képgalériába még nem is raktam fel képet! Hogy kell ?:)
4. moncsicsi83 (válaszként erre: 2. - Csilla80)
2008. jan. 24. 22:53

a blogomban is felraktam a képet, meg a cikket, ott lesd meg

na meg ha rákersel google-ban "Marson lény" (én így kerestem rá) kidob egy csomó oldalt

2008. jan. 24. 22:53
Nem, inkább ne is mesélj, hanem rakd fel a képgalériába!:D
2. csilla80 (válaszként erre: 1. - Moncsicsi83)
2008. jan. 24. 22:51
En nagyon lemaradtam errol,meselj a keprol kerlek...
2008. jan. 24. 22:50
Vajon tényleg életre bukkantak? Tényleg valódi a kép ami minap került napvilágra a marson egy emberszerű lényről? Szerinted van/volt ott élet? Mit gondolsz erről, hiszel benne? Csevegjünk e témában

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook