Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! fórum

Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. jún. 21. 13:20

Sziasztok, csak gyorsan beköszönök, mert sok dolgom van. Réka, gratulálok!

Én is megnézem majd a zumba videót, kiváncsi vagyok rá!


Jó mozgást mindenkinek és szép napot!

477. gubaj05
2011. jún. 21. 11:40

Helló!


Réka: jippijájéééé!!!! Én is örülök Neked! Már úgy szugeráltam, hogy csak na! Akkor most a 75öt szugerálom Neked!

Végülis elég szép vádlim lett, meg combom a karomról nem is beszélve, mármint egy évvel ezelőtthöz képest, de a hasam még zsíros. Nem fair először onnan menjen le:) bár tudom nem kívánságműsor :( mind1 jól érzem magam és pont!!!


szép napot Mindenkinek!

2011. jún. 21. 11:22

Sziasztok!


Jó hírem van! Végre 7essel kezdődök!!!!!!!!!!!! Igaz, hogy csak éppen hogy alatta vagyok a 80-nak mert 79,8at mutatott a mérleg, de én már ennek is úgy örülök, és nagyon motivál, hogy haladjak tovább! :D :D :D Rég volt már, hogy 7essel kezdődött a súlyom.

Mindjárt megnézem én is azt a Zumba videót. Gubaj: egyébként nem lehet, hogy izmosodtál, mert annak is van súlya?!:)

475. gubaj05
2011. jún. 20. 21:19

Helló csajok!

Egyáltalán nem tétlenkedtem 40 perc zumba és 2*20 perc RR (kar, comb)! Nagyon élveztem minden percét bár a zumba egyedül nem az igazi vacsi dinnye!

Remélem holnap már barátságosabb lesz a mérleg!


Lányok hol vagytok???

474. gubaj05
2011. jún. 20. 18:55

na ez az:

[link]

473. gubaj05
2011. jún. 20. 18:54
Képzeljétek találtam a neten egy frankó kis zumba videót majdnem egy órás uh 7től nyomom is itthon ahogy belenéztem egész jó akit érdekel elküldöm az oldal linkjét ahol találtam! Utána jövök!
472. judy1974 (válaszként erre: 471. - Gubaj05)
2011. jún. 20. 13:53
én is így voltam vele a múlt héten, hiába eszem kb 600 kcalt egy nap, (ami nagyon kevés) abszolút nem akar mozdulni. Nem tudom mire vár, de nagyon dühítő!!
471. gubaj05 (válaszként erre: 470. - Judy1974)
2011. jún. 20. 13:43

Muszáj mert reggel nagyon felidegesített a mérleg, 1,5kgval mutat többet mint a múlt héten és nem értem, oké még piros nap van de már az utolsó. Remélem ez csak víz és majd kiürül de nagyon berágtam mert semmi extrát nem ettem a héten de Te is olvastad, hogy miket és még mozogtam is szóval nem értem...

viszont centiben meg kevesebb vagyok mindenhol...

470. judy1974 (válaszként erre: 469. - Gubaj05)
2011. jún. 20. 13:26
ha du 1 után már csak zöldséget tervezel enni, annak biztos lesz eredménye!
469. gubaj05
2011. jún. 20. 12:57
Sziasztok! A hétvégém nekem kimerült a mozgás fogalma a lányom után szaladgálással meg egy kis görkorival. Sajnos szerdáig délutános a párom így zumba nuku de RR biztos lesz meg takarítás:) Már ebédeltem krumplifőzeléket de a jó felét megette a kisasszony:) próbálok minél több folyadékot magamba erőltetni és már nem tervezek evést mára max vmi zöldség.
2011. jún. 20. 12:38

Sziasztok!

Mindenkinek jól telt a hétvége?

Én mozgás szempontjából csak egy aktív zumba-partyt tudok felmutatni a hétvégémből. Ez isteni volt, nagyon elfáradtunk (5-en mentünk, kisebbiklányommal, barátnőmmel és az ő két fiával), de ezen kívűl másra nem volt se időm, sem energiám a hétvégén.

Edzeni vas. reggel mentünk volna, de egy kölcsönös sms váltásban megegyeztünk, hogy ezt kihagyjuk. Éjfélkor mentünk haza szombaton a zumbáról!

Ma estére még tervezek futást, ha nem nagyon későn végzek, vacsira pedig fehérjeturmixot gondoltam.

Szép napot mindenkinek!

2011. jún. 20. 11:57
Helló. Hát én most tényleg újult erővel vágok neki. Épp ebédelek salátát, most eszek ma először, mert szórólapoztam. Délután még egy csomó dolgom lesz, nem tudom hogy tudok e tornázni. Remélem a többiek is előkerülnek estére! :D
466. gubaj05
2011. jún. 19. 21:40

Szép estét!

Mai nap sok gyümölcs málna, eper, ribizli kis petrezselymes krumpli meg husi.

A mérleg mutat mindenféle hülyeséget uh nem hiszek neki, mert a régi 29es farmerom volt ma rajtam és igen kényelmes volt szóval a mérleg bekaphat.a :)

bár már említettem, hogy megvan szóval... mindegy.


Holnap remélem mindenki itt lesz és újult erővel vágunk neki a következő hétnek!


jó éjt!

465. gubaj05
2011. jún. 18. 21:10

Helló belló!


Macilány: piros pont!

és nekem is ma kizárólag gyümölcsöt ettem tornázni nem tornáztam de egész nap rohantam Léna után és holnap is ez lesz! Nem kívánok mást csak folyadékot és gyümölcsöt!


További szép hétvégét!

2011. jún. 18. 19:37

Sziasztok!


Látom most hogy hétvége van, megint mindenki eltűnt, de hát ez az élet rendje, az ember kihasznál minden percet amit a családjával tölthet :)


Én ma is betartottam a szabályaimat, úgyhogy büszke vagyok magamra :)


Jó pihenést mindenkinek!

463. R-é-k-a (válaszként erre: 462. - Gubaj05)
2011. jún. 17. 21:02

Na tök jó, ügyes vagy. Én nem bírtam volna ellenállni! :) Én ma kétszer ettem, ebédre tojáslevest, egy szelet rántott sajtot meg sült krumplit, aztán 5 óra fele egy kis műzlit,ennyi volt. Tornázni nem tornáztam, csak a kutyákkal futottam :)


Nekem is voltak kb. két éve ilyen striháim, ahol megnyúlt a bőröm. De aztán ahogy gyakrabban sportoltam elmúltak szerencsére, és azóta sincsenek.


Mindenkinek jó hétvégét kívánok én is.:D

462. gubaj05
2011. jún. 17. 20:31

Sziasztok!


Olyan nagyon ügyes voltam, hogy 6 előtt letudtam a szalonnasütős kaját egy kis sült hagyma, paradicsom, paprika virsli, de egész nap csak vizet és teát ittam így a gyomrom nem nagyon akart befogadni semmit viszont megittam kb 1 deci kólát :( holnap majd gyümölcs napot tartok. egyet sajnálok, hogy a zumbára nem értem oda!

Mellesleg nekem is megvan és így mérlegre se állok majd ha elmúlik!


Narancsbőröm büszkén mondhatom nincsen!!! Ami engem a bikini elhagyására késztet azok a strihák a hasamon a terhesség maradékai!


Réka bakker tuti 80 alatt vagy csak megvan!!! Én még mindig szugerálok!


Mindenkinek jó hétvégét!

2011. jún. 17. 13:30

Hello Lányok!


Itt borzalmas hajtás van..máshol ilyenkor már a fű sem nő,..de nálunk..mindenki pénteken akarja megváltani a világot. Annyi baj legyen, ez az utolsó napom, és 9 nap pihi következik.:)


Ebédelni csak most fogok..iszok egy shake-t másra nem nagyon van időm, és nem is hoztam semmit. Aztán rohanás haza..még ezer dolgot össze kellene pakolnom (aminek a felét így is-úgy is itthon fogom hagyni)


Ma már nem nagyon lesz időm hoxázni...úgyhogy előre is jó hétvégét mindenkinek! És kitartást és akaraterőt...Ügyesek legyetek!Puszi!

2011. jún. 17. 13:21

Sziasztok. Én még mindig a 80 és a 81kg között ingadozok, most pont megvan, de nem igazán változott semmi. Ma végre már tudtam enni főtt ételt olyan jól esett már egy kis leves :) Este meg megpróbálkozok valami kis lazább tornával.


Macilány:Csak így tovább :)Hajrá!

Gubaj: Kitartást! El ne csábulj nagyon!:)


Kelnorem: Merre vagy? :)


Aysha: Én egyszer azt próbáltam ki, hogy kávézaccot összekevertem egy kis olivaolajjal és azt kentem a combomra, és használt legalábbis egy kicsit simább lett a bőröm.


Tényleg Ti narancsbőrrel hogy álltok? :D Vagy ilyet ne is kérdezzek?? :D

459. gubaj05
2011. jún. 17. 12:25

Nem fejeztem be mert sajnos közben el kellett mennem a sütőben sült a kaja majdnem odaégettem :)


Szóval ma böjtölök mert este megyünk szalonnát sütni és nem tudok menni zumbázni és sanszos,hogy elcsábulok de igyekszem minden erőmmel azon leszek, hogy óvatosan egyek:)


Többiek: HOL VAGYTOK???

458. judy1974 (válaszként erre: 457. - Gubaj05)
2011. jún. 17. 12:04
megértem hogy függő lettél, én is imádom!
457. gubaj05
2011. jún. 17. 11:56

Szép napot!


Kis pihi végre!


Macilány: Hajrá hajrá csak így tovább!


Judy: a kislányom 15 hónapos lesz 28án. és a zumba kb 50 méterre van tőlünk ami nagyon nagy előny és mind emellett függő lettem!

456. judy1974 (válaszként erre: 455. - Macilány)
2011. jún. 17. 11:44
akkor addig fokozottan hajrá!!
455. Macilány (válaszként erre: 454. - Judy1974)
2011. jún. 17. 11:39

Szia Judy!

Ha jól értelmezem a holdnaptárt, akkor június 28-ig van "fogyó-hold"!

2011. jún. 17. 10:13

Sziasztok!

Gubaj, irigyellek, hogy mindennap eljársz. Én konditerembe mennék mindennap ha tehetném, de arra már sajnos csak heti egyet tudok kiszorítani, vasárnap reggel, amikor még alszik a család.


Mennyi idős a kislányod?


És a másik kérdésedre: nem tudom, csak remélem, hogy min. 1kg-val mutat többet azokon a napokon. Ma reggel épp emiatt dühöngtem! Meddig van fogyó-hold?

2011. jún. 16. 23:25

Sziasztok!


Ma azt hiszem 5-ös érdemlek :) Fél óra bicajozás még délelőtt letudva és még 1000 kcal-t se ettem, bár 1.100-at engedélyeztem magamnak :)


Jó éjt Mindenkinek!

452. gubaj05
2011. jún. 16. 23:22

Jelentem a gyermek rájött, hogy az apja is meg én is olyan makacs fajták vagyunk mint ő így elaludt :)

jut eszembe nektek mennyivel mutat többet a mérleg a piros napokon? és mi van abban, hogy fogyóhold idején jobban megy a fogyókúra? mennyi ökörség jut eszembe...


jó éjt!!!

451. gubaj05
2011. jún. 16. 22:14

Sziasztok!


Judy: eljárok minden nap amikor csak tehetem, akkor nem tudok mikor a párom délutános mert 19:30-20:30 tart. ha nem tudok menni RRt csinálok 20-40 percet


A napom: zumba, görkori kipipálva, kaja a lecsó óta nem volt így igazán büszke vagyok magamra és a folyadék bevitelem is megnőtt a meleg lévén,

A legnagyobb problémám most az, hogy az én gyönyörű, okos, jó alvó kislányom úgy döntött elkezd hisztizni és nem alszik. Semmi baja se a foga se semmi mindenen túl vagyunk szimplán csak azt hiszi kötélből vannak az idegeim:) dehát gyerek próbálgassa csak a határait!


Jó éjt Nektek én biztos fenn leszek még egy darabig :)

2011. jún. 16. 15:21

Lassan vége ennek a napnak is, még 2 óra és lépek végre, olyan fél hétre ha minden jól megy otthon is leszek...


Réka egy nap tényleg nem vészes, de sajna kimaradt 4 a hosszú hétvégi kiruccanással. A héten csak kedden voltam és ma tudok menni, mert pénteken utazok, ez most így jött ki. Már mindegy, majd a telken szaladgálok jövő héten és behozom a lemaradást.:))


Egyébként ma vettem csilis, fahéjas, citromolajos krémet testtekercseléshez. Állítólag nagyon jól feszesít, méregtelenít, és jó a cellulitiszre is. Kíváncsi leszek...ha lesz este rá időm..akkor ki is próbálom:)


Puszi nektek, ha már nem jönnék!:)

449. 65ee7f8f80 (válaszként erre: 443. - Barbye123)
2011. jún. 16. 15:03

Sziaaaaa Barbi! :)))


Végre hírek rólad és a picuriról.:)) Örülök nektek nagyon!!:)


És irigykedek is kicsit, olyan jó lehet.:) Bár a baba nálunk még nem aktuális. Remélem csak 1-2év, és én is babaruhákat nézegetek majd a polcokon:)


Vigyázz magatokra, gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok. Remélem még jelentkezel és elmeséled, hogy telnek a kedvenc kismamánk napjai..:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook