Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! fórum

Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2011. jún. 7. 14:33

Hello Lányok!:)


Réka, az 'akartam menni', nálam nem enyhe túlzás, hanem óóóóriási :)) Nem tudom mi volt tegnap velem, de kínoztam volna magam bármivel inkább, mint a futással (viszont ez az egyetlen, amit meg is tudok normálisan csinálni, és van eredménye is)

Ma egyelőre még van hozzá kedvem, csak az idő ne húzza keresztül a nagy elszántságom:))

A reggeli torna éhgyomorra pedig sokkal jobb minden másnál..így az esti simán kihagyható:)

Ha reggelente futkároznék 1000x hatásosabb lenne, de arra soha-soha nem fogom magam tudni rávenni, hogy fél6 kor keljek, és kómásan futkározzak még egy órát munka előtt.

A mérleg miatt pedig nem nincs szomorkodás! Még csak kedd van..messze a hétvége, addig csodát lehet tenni!:)


Macilány, nálunk is hasonló a helyzet a kerttel:)

Bár csak egy van, de kora nyártól késő őszig sorban érnek a gyümik és zöldségek. Én is nagyon szeretem, van is hatalmas roppanós cseresznyénk, de nekem sajna most tiltólistás a szénhidrát miatt. 1-2 szemet azért elkóstolgattam:)) Viszont ha minden jól megy szinten tartáshoz jönnek majd a gyümiturmixok, és a fáról csipegetés...nem is folytatom.:)) Jó bringázást! majd jelentkezz, hogy sikerült a gyüminap! :))


Gubaj biztosan babázik, Lénával nem is csoda, hogy elrepül a nap. Kelnorem gondolom épp rohangál ügyet intézni...este azért várunk benneteket!


Remélem most már az elvesztett báránykáink is előkerülnek lassan.:)))


Puszi Mindenkinek!:)

2011. jún. 7. 13:45

Sziasztok!

Aysha én is este akartam menni futni, de jött a vihar és nem is múlt el csak későn, de tegnap reggel tornáztam egy órát! Úgyhogy nem hiszem hogy baj lenne, hogy nem mentem már ki este futni.

Macilány szerintem is jól haladsz, csak így tovább! :)


Ma ettem reggelire egy győri édes joghurtos szendvicset, ebédre salátát (paradicsom, sonka, és feta sajt) két pirítóssal. A mérleg még nem változott semmit =( A hétvége miatt biztos!


Gubaj: most úgy látszik rosszul jártam a hétvégével, visszább kell vennem egy kicsit ebből a bűnözésből. Én sosem tudtam más előtt tornázni, nem szeretem ha néznek közben =) Láttam már hamarabb a képeidet, de még nem mondtam nagyon nagyon aranyos kislányod van =)


További szép napot mindenkinek! :D

2011. jún. 7. 11:24

Itt vagyok! Ma is itt vagyok! :)))

A reggelim shake volt, a tízóraim pedig cseresznye.... IMÁDOM! Én annyira szerencsés vagyok :), ugyan városban élek, de 4 kertben legelészhetek :) Jelenleg 3 kertben összesen 4 cseresznyefa piroslik a rengeteg gyümölcstől :) és mint már írtam is IMÁDOM! Tegnap este, mikor már kellemesebb volt az idő szedtünk egy kis vödörrel és most itt csalogatnak... csodaszépek! Aysha lehet, hogy én ma cseresznye napot tartok?! :) Imádom ilyenkor a kerteket... eper, borsó, cseresznye, meggy... és minden más szépen sorban érik majd be! Azt hiszem nem tagadhatom, hogy vidéken nőttem fel, kertes házban!


Na de most, hogy tele a hasam cseresznyével, irány a bicaj! Még visszatérek! :D

2011. jún. 7. 09:01

Jó reggelt a korán kelőknek! :)


Macilány, örülök Neked, hogy még mindig peregnek azok a fránya kilók...reméljük így is marad. Kitartás,..és nem itt hagyni minket napokra...bizonytalanságban:P:))


Gubaj,..azt én sem tudom elképzelni, hogy a párom előtt RR-ezzek a tv-re. Szerintem belehalnánk a nevetésbe, de minimum kockásra röhögnénk a hasunkat (ami nem lenne olyan nagy baj):DDD

Ha mégis rászánnád magad, azért majd számolj be, hogy viselte:)


Reggeli letudva, szokásos zabkorpa... Ma egyébként túró napom lesz. Mást nem nagyon fogok enni, tegnap nagyon megkívántam.


Jók legyetek, szép napot és sok-sok napsütést!:)

2011. jún. 6. 23:59

Sziasztok Lányok!

Elszégyeltem magam a lapításom miatt és rögtön írok is! Sok mindenről nem tudok beszámolni... A diétám tartom, a mozgást hanyagoltam... a kitűzött heti 1 kg mínuszt teljesítettem :) Röviden ennyi! Megyek aludni!

Jó éjt mindenkinek!

383. gubaj05 (válaszként erre: 382. - 65ee7f8f80)
2011. jún. 6. 23:15

:) azért vagyok ilyen aktív mert a párom éjszakás és nem szívat miközben tornázok, de csütörtöktől itthon lesz este csak abban bízok, hogy addigra úgy belejövök, hogy már ez sem fog zavarni. Valójában csak én gondolom azt, hogy szivatna még sose tornáztam előtte:)


NEKEM IS HIÁNYOZTOK CSAJOK! ELÉG A LAPÍTÁSBÓL!


Szép álmokat!

2011. jún. 6. 22:47

Szép estét Lányocskák! :))


A mai napom nagy harc volt, már ami a futást illeti. Ennyire még soha nem utáltam a gondolatot, hogy elinduljak futni. Húztam is szépen 7ig, és mikor már rászántam volna magam akkora vihar lett, hogy azt leírni sem tudom..nem hiába..a női megérzés.:))

Utána szinte rögtön jó idő lett, úgyhogy csak elindultam. Jó háromnegyed óra lett belőle, de minden porcikám tiltakozott ma a szaladgálás ellen, remélem holnapra ezt kialszom:)


Gubaj, te leszel a hétre a követendő példám.:)

Ahhoz képest, hogy múlt héten nem tudtad, hogy fogod magad rávenni Rékára zumba helyett, most már mind a kettő megy egymás után... megáll az ész..remélem ez fertőző..neten keresztül is:) Ha ezek után péntekre nem zuhan a mérleged nyelve, akkor rád nem vonatkoznak a fizika törvényei. Márpedig ilyen nem hiszem, hogy van. Kíváncsi leszek:))


Kelnorem, ez úgy szokott lenni, hogy amikor nagyon besokalsz, és már elhatároznád, hogy semmi értelme, akkor jön a várva várt változás. Tény, hogy a kelnorem-féle woodoo utolérhetetlen...de azért a miénk sem semmi, és most már mindenki nagyon bűvöli a farid, előbb-utóbb csak megadja magát:))


Hiányoznak nekem is a többiek, Skittles, Barbi, Macilány..mi ujsi nálatok?

381. gubaj05
2011. jún. 6. 21:30

Kelnorem: nem szabad feladni pikk pakk jó lesz az a naci januárban én is azt hittem dobhatom ki az összes régi rucimat és láss csodát ma azokat hordom uh innen a távolból küldök neked sok sok erőt és még több ejnye-bejnyét ha feladod!!! És azt az epreset én is imádom!!!


Túl vagyok a zumbán úgy eltelt, hogy észre se vettem csak ajánlani tudom mindenkinek aztán itthon még csináltam 20 perc RR-t. Még van egy kis vasalni valóm így most megyek de később jövök olvasni a napotokat!Meg szugerálok minden mérleget és makacs nacit!!!

2011. jún. 6. 21:08

Szia Lányok!:)


Ma összevissza futkosás volt, egyetem "jegybeíratás" és társai, úgyhogy nem ettem vmi sokat egy szelet barnakenyér sonka sajt, egy tál eper, egy szelet kindertejszelet és majdnem egy egész üveg epres zöldtea (mondjuk 78kcal 250ml...)...szóval így összességében nem annyira sok, de éhes sem voltam, ebben a tikkasztó melegben.


A gatyóm még mindig nem az igazi...kezdem feladni, hogy valaha is a régi formámat visszanyerem:S :(((...a szugera úgy látszik csak akkor működik, ha másnak csinálom:S...


De azért nem feladni, és kicsit sűrűbben helyzetjelentést adni, már ami a mélyhalgatásba burkolódzókat illeti (Skittles, Barbi...)

379. gubaj05
2011. jún. 6. 14:53
A napom vasalással és főzéssel telt és ha felkel a kisasszony akkor irány a játszótér. ebéd kipipálva most kicsi pihi
2011. jún. 6. 11:34

Ááá..tényleg:DDD

Ne hari, 'korán' reggel, a nagy kapkodásban ezt szépen benéztem:))

Reggel gyorsan 2 telefon közt átolvastam, hogy miről maradtam le a hétvégén. Örültem is neki, amikor láttam, hogy újra itt vagy..bizti azért lehetett, mert a Barbi sem nagyon volt mióta bejelentette a jó hírt..én meg időközben szenilis lettem:))

Pedig nem is vagyunk olyan sokan.:))


A hétvégi bűnözés szerintem nem olyan nagy baj, ha nem szeded vissza azt, ami hét közben lement. Próbáltam én is, hogy hétvégén mindent..mértékkel (olyan ciki vendégségben azt mondani, h köszi de nem kérek), de nem működött. Sajnos, ha én kicsit is elengedem magam, a hét közben leadott 0,5-1 kg duplája simán visszajön.


Mindjárt ebéd,..kezdek nagyon éhes lenni, csirke padlizsánnal, és cukkinivel..alig várom. A szomorú, hogy a délutáni futáshoz már most nincs kedvem... 6ig valahogy meg kellene győzni magam milyen jó lesz, és hogy én igazából imádok 30fokban a napon futkosni körbe-körbe:))


Nálatok mi ujsi? Hogy telik a nap?

377. gubaj05
2011. jún. 6. 11:15

A hétvégékkel én is mindig így vagyok ahogy te Réka mert hát az én elveim szerint egy diéta csak akkor lehet sikeres ha kicsit csalunk is:)


Megvolt a reggeli pirítós paradicsommal az ebéd rántott husi lesz nekem vmi salival a családnak krumplipürével. Este zumba már alig várom rendesen függő lettem most már veszek bérletet mert szeretem annyira hogy tuti nem fog kárba veszni.


Barbi: fejlemények???? Tűkön ülök:)

376. R-é-k-a (válaszként erre: 375. - 65ee7f8f80)
2011. jún. 6. 11:03

Szia Aysha! Ügyes voltál a hétvégén, hogy kibírtad, hogy ne egyél sokat.Én mindig kívánom az édességet. Háát a bográcsozást inkább ne is kérdezd :) Két tányér marhapörköltet ettem, nem igazán akartam nemet mondani neki:) De ma reggel már tornáztam is egy órát, és majd este megyek futni. Én igazából mindig is úgy csináltam, hogy a diéta a hétvégékre nem tartozott. Akkor szoktam enni sütit, meg 6 után is eszek ha úgy adódik. Nem tudom miért, de mindig így voltam vele és bajom nem is lett belőle még szerencsére:) De persze tudom, hogy nem egy jó szokásom.

A babaprojektet nekem akartad írni, vagy csak elírtad? Mert Barbye szeretne kisbabát, nem én. =)

2011. jún. 6. 09:30

Sziasztok Lányok!


Vége a hétévégének, és reggel a mérlegen 73,9 volt, ami azt jelenti, hogy még 4 dkg-t fogynom is sikerült az elmúlt 3 napban.:))) A szülinapot is megúsztam..volt grillhusi abból délután ettem egy keveset kovi ubival, utána már semmit. A tortát is egész jól kibekkeltem. A "mi ketten eszünk egy szeletet,mert már naaagyon jól laktunk" címszóval ettem egy fél villányit a párom tortájából. Valami csoda folytán nem is kívántam a sütiket...megmagyarázhatatlan.:)


Kelnorem, nekem igen is hiányoztál, szugeráltam a farit is rendesen,..remélem kezd már eredménye lenni:P:) A vizsgákhoz gratula, ügyi vagy. A közelgő esküvőhöz pedig pláneee sok gartuláció...:))


Macilány örülök, hogy végre megindult a mérleg nyelve, remélem most már meg sem áll az álomsúlyig:)


Gubaj,a zumba a héten biztosan meghozza a várva várt eredményt...a 'kötelező' egy hét stagnálást most már te is kipipálhatod...a pénteki mérleg tuti kellemes meglepi lesz.:)


Réka,hogy sikerült a hétvégi bográcsozás? És mi ujsi a babaprojekttel? Mit mondott a doki?


Kitartás lányok, ezen a héten is ügyesek leszünk.:)) Szép napot mindenkinek,.. és nem eltünni, lapítani!:)) Puszi nektek!:)

374. Macilány (válaszként erre: 373. - Gubaj05)
2011. jún. 5. 23:16
Úgy legyen!:)
373. gubaj05
2011. jún. 5. 21:02
lassan vége a hétvégének és jönnek a szorgos hétköznapok! mindenkinek legalább ennyi lelkesedést, kitartást és erőt kívánok mint az eddig! ez egy lelkes kitartó csapat!
372. e6e5405fd3 (válaszként erre: 371. - Macilány)
2011. jún. 5. 00:41
ez azzz:D...szugerálok én megállás nélkül, de ehhez neked is továbbra is ilyen ügyinek kell lenned:))!gratulálok:)!!!
371. Macilány (válaszként erre: 369. - E6e5405fd3)
2011. jún. 4. 19:56

IGEN, IGEN, IGEN :) Megvan az áttörés!

Örök hála érte, de kérlek ne hagyd abba a szugerálást!

370. gubaj05 (válaszként erre: 369. - E6e5405fd3)
2011. jún. 4. 12:22
Ja persze én is szerettem volna sorrendben és ha nem sikerül be valószínű még mindig 2en lennénk erre sose lehet igazán felkészülni fokozatosan illeszkedtem bele én is persze minden ember más nekem nem volt egyszerű írtam is erről egy cikket csak más felhasználó néven íme a linkje : [link]
2011. jún. 3. 22:58

:) Gubaj értem én...és tudom én:)...meg mondom nem lenne baj az sem, ha előbb becsúszna, csak ha nem muszáj jobb lenne "sorrendben"...és itt nem ítélkezni akarok, csak én szeretném így...valahol még nyilván nem vagyok "kész" 100%-ban egy picurra...


Réka marhapörit nyugodtan ehetsz, mondjuk az én gyomrom nem valami kényes, és semmi bajom nincs ha pl. ilyen kajákat kenyér nélkül eszem...egyél sok húsit, kevés szafttal és ha van mellé sali akkor azzal...:)

Macilány érzem, hogy hnap az a mérlegmutató jó irányba billen:)!

Aysha, ilyen melegben remélem nem fogod kívánni azt a sok édességet, szorítok, hogy így legyen!

368. gubaj05
2011. jún. 3. 20:32

Azt a cikket én is olvastam! Tényleg nagyon jó és erőt adott. Bár holnap mi is megyünk duhajkodni grillpartira de mit ér az a rengeteg grillezett zöldség hogy ha sörrel öblíted, de a következő 2 hétben minden nap tudok menni zumbázni uh engedélyezek magamnak egy kis lazulás ráadásaul úgy tervezem zumba aztán 20-40 perc RR.


kelnorem: gratula a vizsgákhoz ügyi vagy. a gyerek kérdésről mag annyit, hogy nem az esküvőtől lesz a gyerek, nekünk is besikerült volt szó esküvőről de kikötöttem, hogy én csakis bomba formában szeretnék az oltár elé állni, ha beleférek egy 38as ruhába. (már nem sok híjja)

2011. jún. 3. 20:09

Úúú halljátok van itt fent egy lány akinek most olvastam a sikersztoriját, Quenthel a neve és 119kgról 85-re fogyott. Csak ajálani tudom a cikkét!

Jaa meg azt akartam kérdezni, hogy ha törlök minden bejegyzést a naplómból akkor a napló törlődik holnapra? Mert majd újat akarok csinálni.

Kelnorem nem felejtettünk el, én pl azért nem írtam olyan sűrűn mostanában mert ahogy Gubaj mondta lapítok! :D Holnap bográcsozásra megyek....próbálom nem teleenni magam marhapörkölttel. Mindenkinek jó hétvégét, és köszönöm az erőt amit küldtetek! :D

2011. jún. 3. 18:34

Sziasztok!

Köszönöm a szugerálást mindenkinek!!!!! Úgy tűnik lesz valami... de még nem kiabálom el, majd holnap reggel a mérlegelés után írok, ha van ok az örömre :)

Kedves Skittles! Annyira jól sikerült a szugerálásod... ahogy leírtad itt el kezdtem szaladgálni.... na nem a ház körül, hanem ODA, a legkisebb helyre :) alig tudtam elindulni dolgozni :) Úgyhogy jelentem egész nap rád és a szugerálásodra gondoltam :D

2011. jún. 3. 14:35

Juhu Csajok:)...látom nem nagyon hiányolt senki:(...na mind1...azért én is visszajöttem...

Túl vagyok 2vizsgán, 1ig 5ös, másik eredményét még nem tom...szerdai 5ös után sajna bűnöztem:((...megittam fél üveg rose-t barátosnémmal, meg egy szelet pizzát:(...tegnap meg egy kis zacsi (100g) gumicukrot...a gyengém..és egyszerűen nem bírtam ellenállni:(...

Barbinak gratuláálok, és irigykedem:)..bárcsak már én is "ott" tarthatnék...

Kedves párom mondta, hogy decembertől neki állhatnánk a babaprojektnek:)...én meg elvörösödtem, hogy aha...tényleg???!!:D...

2012-aug.ban lesz az esküvőnk...nagyon vágyom egy kistökire...nem lenne baj a "becsúszna", de tudjátok...mennyasszony is szeretnék lenni...de úgy, hogy végig bulizom és piálom a lagzim...pocakkal viszont kizárt az ilyesfajta örömködés.

Szóval nagy dilemma...:) Ilyen ezt is akarom meg azt is és AZONNAL érzés:)...

Minden anyukát irigykedve nézek, ahogy tolják a babakocsikat...furcsa érzések ezek.

Fogyókurára visszatérve...hízni tuti nem híztam, csak ez a bűnözés azért kicsit furdalja a kis lelkiismeretem:)...

Mindenkinek Kitartást!

2011. jún. 3. 13:43

Sziasztok!


Végreee péntek!!:)

A reggeli, ebéd kipipálva, 2 zabos-fehérjés palacsintát eltüntettem:) (édességhiányom volt nagyon)

Remélem mindenkinek jól telik a napja, én fél 5-ig még gép előtt, de aztán rá sem nézek hétfő reggelig. Előre is jó hétvégét lányok, tartsatok ki!! Nem feladni!!


Igyekszek majd én is erős lenni. Szombaton tortás, sütögetős-főzőcskézős szülinapi buliban leszek. Szugeráljátok, hogy addig utáljam meg a Raffaelo tortát, és nagyjából minden féle sütit, rágcsálnivalót,és kajcsit...nem is sorolom tovább. Talán az Orbit rágó maradhat:))


Legyen szép hétvégétek!

363. gubaj05
2011. jún. 3. 12:41

Helló Lányok!

Mi a helyzet? Hogy telik a napotok?


Barbi orvosnál voltál? Remélem nem fogsz eltűnni attól, hogy már nem fogyózol?


Macilány: sikeres volt a szugerálás? Megindult lefele? Helyzetem hasonló múlt hét óta stagnálok, de a jövő héten mindennap tudok menni zumbázni én attól várom a csodát:) (ma reggel 68,0kg még mindig)


Írjatok!!!! Puszi

362. gubaj05
2011. jún. 2. 22:10

Húúúú túl vagyok 40 perc RR -en! Büszkeség tölt el és főleg fáradság...

Jó éjt

2011. jún. 2. 20:00

Sziasztok!


Most olvasom a jó hírt, 1000000 gratula a kismamánknak!!!:)))


Réka, sok-sok erő elküldve, már csak használnod kell!!!:))

Gubaj...ment neked is az RR-hez, hozzá tényleg nagyon kell.. nem is kevés, de mi neked szurkolunk. Gondolj arra, h holnap mérlegelés:)


Én még csak most indulok futkározni és így a hét vége felé már nekem is elfogy a lelkesedés:S

Viszont ha belegondolok, sokkal jobban akarom a 60kg-t és a bikinit, mint esténként a fotelban ülni süti-ropi-pereccel.:) A 2 együtt nem nagyon megy..legeslegeslegnagyobb sajnálatomra.



Macilány, tarts ki!! Ezt a kis időt át kell vészelni, gondolj arra milyen erős voltál amikor a villámfogyit csináltad, tovább fognak hullani a kilók, csak ki kell várni...ráadásul most már nagyon sokan szugeráljuk, működnie kell.:))


Puszi lánykák, jók legyetek, fogyjatok sokat és vigyázzatok magatokra!:)

360. gubaj05
2011. jún. 2. 19:30
Réka: Az erő legyen veled! és persze velem is mert itthon egyedül nem tudom rávenni magam, hogy tornázzak. Ha sikerült jelenkezek ha nem akkor lapítok :)
2011. jún. 2. 16:14
Egyébként nekem most semmi különös nincsen, tegnap tornáztam egy órát, ma is fogok nem soká. De még változás nem történt. De tényleg nem is tornáztam múlt héten se...Macilány én is szugerálok cserébe ha Ti meg küldötök erőt nekem,hogy ne adjam fel és tornázzak :) :)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook